|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
zlecona wczoraj dzis na Mbank nie ma zadnych opoznien [ Linked Image] sa 3 sesje ksiegowania przelewow zagranicznych, moze zalapiesz sie na ostatnia sesje  Ja wczoraj o 8 rano wypłacalem i nie dostałem. I myślę że już dziś nic z tego. Ciekawe jakim systemem wyplacaja:) Też na mbank.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
zlecona wczoraj dzis na Mbank nie ma zadnych opoznien [ Linked Image] Ja wczoraj o 8 rano wypłacalem i nie dostałem. I myślę że już dziś nic z tego. Ciekawe jakim systemem wyplacaja:) Też na mbank. sa 3 sesje ksiegowania przelewow zagranicznych, moze zalapiesz sie na ostatnia sesje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
nie wiem, ale moze z konta VIP przesylaja szybciej ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
tak pisali o tym, ze traktowane sa priorytetowo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Aha. To mam nadzieje, że chociaż jutro dojdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
zlecilem w pon rano mam konto VIP i wyplaty nie mam.. nie ma zasady ani reguly 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
u mnie taki maly zonk dzis, rzadko wyplacam z bankomatu wole przelewy (mam darmowe) ale ostatnio udalo sie wygrac sporo kaski (nie na zakladach) wiec zrobilem trzy duze przelewy oraz wybralem sie do bankomatu i tu zonk kasy nie wyplacil BRAK AUTORYZACJI i pokwitowania tez nie dal polecialem do drugiego i to samo, mysle no ladnie kasa zeszla i pewnie beda problemy ale jest o tyle ok ze kasa nie zeszla i jest normalnie na MB wiec o co chodzi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
acha czesto robie zakupy karta to tez czasami tak sie dzieje wiec moze trafilem po prostu na nieodpowiednia pore
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
tak wiec w trzecim bankomacie pelen sukces, pewnie chwilowa awaria byla
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Sa jakies bankomaty ,ktore lepiej omijac z tak karta??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Sa jakies bankomaty ,ktore lepiej omijac z tak karta?? moim zdaniem nie ma roznicy ktory bank, ja przynajmniej nie spotkalem sie z czyms takim. Przewaznie korzystam z bzwbk i millenium - problemow brak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Czy ktoś próbował się do nich dodzwonić ostatnio? Ciągle słyszę tylko "wybrany telefon nie odpowiada, proszę spróbować później". I tak już pół dnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,926 |
Korzystam z bankomatów Pekao i PKO i na już dziesiątki jak nie setki wypłat jak dotąd ani jednego problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Wie ktos moze czy Mb zwraca oplate za wyplate przez karte userom ze statusem Vip? Wiem, ze zwracaja oplate przy wyplacie na konto bankowe, ale karty jeszcze nie mialem okazji probowac (zamawiam dopiero).
Jeszcze pytanie jakie sa limity wyplat dzienne i miesieczny przez karte dla Vip'ow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Zwraca za wyplate z karty, limit dzienny 250 E, miesieczney nie pamietam ale to tam na koncie mb jak wejdziesz w "moje karty" to jest napisane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Dzienny to 250 euro, a miesięczny to chyba nie ma takiego. Hm, czy zwracają... właśnie dopiero pytanie, wydaję mi się, że tak, choć muszę oto zapytać, bo ręki nie dam sobie za to uciąć, ale z tego co się orientuje to za wszystkie opłaty [czy to konto, czy karta wypłata] zwracają prowizję na koniec każdego miesiąca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Zwraca za wyplate z karty, limit dzienny 250 E, miesieczney nie pamietam ale to tam na koncie mb jak wejdziesz w "moje karty" to jest napisane. limit dzienny jak wszyscy, ale miesięcznego nie widzę na koncie? Więc pewnie analogicznie 30 x 250 eur. A info, że zwracają za wypłaty kartą potwierdzone?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Tak, na 100% zwracają za wypłatę z karty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Oki dzieki panowie. Bardzo fajnie, ze za wyplaty karta tez wracaja. Ale nawet jakby nie zwracali to lepiej miec karte niz wyplacac na konto bankowe (Kapica i te sprawy). Dzienny limit troche niski, ale coz zrobic przezyje sie i to. Pozdro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,424 |
Czy ktoś próbował się do nich dodzwonić ostatnio? Ciągle słyszę tylko "wybrany telefon nie odpowiada, proszę spróbować później". I tak już pół dnia. Podbijam. Może ktoś spróbować wybrać ich numer?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|