Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 32 1 2 22 23 24 25 26 31 32
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,488
Odincovo wygrywa zlotego a Sisley tie-break wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by agr1
Jestem z wami, Zurich po zlotego boks
Kara dla ruskich za ich frajerstwo nalezy im sie i to bardzo.

Ooo. Wytrzeźwiałeś? tongue


A wez, niedawno dopiero mnie kac przestal meczyc..

Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
Originally Posted by aker
Originally Posted by kewin
[quote=aker][quote=videl][quote=kkkrrrooopppaaa]

mysle ze zmniejszenie stawkowania moze ograniczyc wysokie porazki ...
mnie tez cos ostatnio nie idzie ale zmniejszylem stawki i tego tak nie odczuwam ...

mnie dzis udupil Murray (pedalisko)


Mnie czasami własnie gubi po dotkliwej porażce zwiekszanie stawki aby sie odbić.
Ogolnie zbieram kase i czekam na zagranie mega grubasa, odegranie sie i kończe z tym gównem


tez tak probowalem i grubo w plecy...a z tym gownem szybko nieskonczysz... wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by andyr
Zurych po zlotego...pokazac tym ruskim kurwa miejsce w szyku!!!!!!!!

Jaką ty misiu masz skuteczność?
SAMQ , Cornet, Zariecze
0-2 , 0-2 , 0-3

Czego się nie dotkniesz to nawet set nie ugrywają.
Nie szkoda ci pieniedzy wywalac?
zależy jakie to sumy bo sądząc po zachowaniu to myślę,że to przedział 2-10 zł,ale w sumie też pieniądz

Dołączył: May 2010
Posty: 1,152
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,152
zurich jazdaaaaaaaaaaaaa

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Nie sadzilem, ze Cortese bedzie az tak drewniane shocked Muszyna powinna izi awansowac.

Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by andyr
Zurych po zlotego...pokazac tym ruskim kurwa miejsce w szyku!!!!!!!!

Jaką ty misiu masz skuteczność?
SAMQ , Cornet, Zariecze
0-2 , 0-2 , 0-3

Czego się nie dotkniesz to nawet set nie ugrywają.
Nie szkoda ci pieniedzy wywalac?


@wiesniak do budy...myslisz ze tylko to gralem fajansie??? idz na pole orac buraku

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,169
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,169
zurich 2-0:) boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,292
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,292
Originally Posted by andyr
Originally Posted by aker
Originally Posted by kewin
[quote=aker][quote=videl][quote=kkkrrrooopppaaa]

mysle ze zmniejszenie stawkowania moze ograniczyc wysokie porazki ...
mnie tez cos ostatnio nie idzie ale zmniejszylem stawki i tego tak nie odczuwam ...

mnie dzis udupil Murray (pedalisko)

ale jakie grubasy grałes bo ja planuje za 10 - 20 tysiaków na AKO koło 5


Mnie czasami własnie gubi po dotkliwej porażce zwiekszanie stawki aby sie odbić.
Ogolnie zbieram kase i czekam na zagranie mega grubasa, odegranie sie i kończe z tym gównem


tez tak probowalem i grubo w plecy...a z tym gownem szybko nieskonczysz... wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Originally Posted by aker
Originally Posted by kewin
[quote=aker][quote=videl][quote=kkkrrrooopppaaa]

mysle ze zmniejszenie stawkowania moze ograniczyc wysokie porazki ...
mnie tez cos ostatnio nie idzie ale zmniejszylem stawki i tego tak nie odczuwam ...

mnie dzis udupil Murray (pedalisko)


Mnie czasami własnie gubi po dotkliwej porażce zwiekszanie stawki aby sie odbić.
Ogolnie zbieram kase i czekam na zagranie mega grubasa, odegranie sie i kończe z tym gównem

to jest najgorsze ... chec szybkiego odegrania ... ja tam juz gram spkojonie .... wczesniej tez czesto ulegalem podpalkom .. 3m4 wtopy na singlach i nastepny szedl all in i po wypracowanym zysku ... jak zbierasz kase to staraj sie odgrywac sie stopniowo ... lepiej na tym wyjdziesz ... a raczej nie skonczysz z tym gównem .. wiem to z wlasnego doswiadczenia ... po ktorej juz porazce mowilem sobie ze nigdy wiecej ..mijaly dwa dni i puszczalo sie kupona .. ciezko z tym zerwac jezeli w gre wchodza duze stawki ... ale zycze powodzonka

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Widze ze atmosfera goraca jak w piaskownicy laugh laugh

Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
Originally Posted by twarog2006
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by andyr
Zurych po zlotego...pokazac tym ruskim kurwa miejsce w szyku!!!!!!!!

Jaką ty misiu masz skuteczność?
SAMQ , Cornet, Zariecze
0-2 , 0-2 , 0-3

Czego się nie dotkniesz to nawet set nie ugrywają.
Nie szkoda ci pieniedzy wywalac?
zależy jakie to sumy bo sądząc po zachowaniu to myślę,że to przedział 2-10 zł,ale w sumie też pieniądz

hahah..twarog mylisz ze blysnales? to juz ci odpowiadam...tym postem dolaczyles do grupy burakow na tym forum a waszym glownym przewodnikiem jest wiesniak vel. vamos laugh papa

Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Ruskie 0-3 w TB

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by iti
Nie sadzilem, ze Cortese bedzie az tak drewniane shocked Muszyna powinna izi awansowac.

jest dużo lepsza ale niestety nie odzwierciedla tego wynik, 1-1 i 13:14...

Muszynianka boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
*15-14 :/

Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
V
wiesniak
wiesniak
V Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
Originally Posted by andyr
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by andyr
Zurych po zlotego...pokazac tym ruskim kurwa miejsce w szyku!!!!!!!!

Jaką ty misiu masz skuteczność?
SAMQ , Cornet, Zariecze
0-2 , 0-2 , 0-3

Czego się nie dotkniesz to nawet set nie ugrywają.
Nie szkoda ci pieniedzy wywalac?


@wiesniak do budy...myslisz ze tylko to gralem fajansie??? idz na pole orac buraku

coś jeszcze?
poczułeś się lepiej, czujesz się dowartościowany?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Zurich w taju 3:0 -> 3:3
Zaczyna sie robic nie dobrze, jeszcze ruskie awansuja..

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by andyr
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by andyr
Zurych po zlotego...pokazac tym ruskim kurwa miejsce w szyku!!!!!!!!

Jaką ty misiu masz skuteczność?
SAMQ , Cornet, Zariecze
0-2 , 0-2 , 0-3

Czego się nie dotkniesz to nawet set nie ugrywają.
Nie szkoda ci pieniedzy wywalac?


@wiesniak do budy...myslisz ze tylko to gralem fajansie??? idz na pole orac buraku


ooo widze ze sie juz poznaliście tongue

Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
addict
addict
Dołączył: Jan 2011
Posty: 568
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by andyr
Originally Posted by vamo$
Originally Posted by andyr
Zurych po zlotego...pokazac tym ruskim kurwa miejsce w szyku!!!!!!!!

Jaką ty misiu masz skuteczność?
SAMQ , Cornet, Zariecze
0-2 , 0-2 , 0-3

Czego się nie dotkniesz to nawet set nie ugrywają.
Nie szkoda ci pieniedzy wywalac?


@wiesniak do budy...myslisz ze tylko to gralem fajansie??? idz na pole orac buraku

coś jeszcze?
poczułeś się lepiej, czujesz się dowartościowany?


bez odbioru cwoku..

Dołączył: May 2010
Posty: 1,152
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,152
bravooooooooo zurichhhhhhhhhh

Strona 24 z 32 1 2 22 23 24 25 26 31 32

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, alfa, poozon), 2,585 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,308
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1