|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
ja dzis sie nierozpisuje bo ztyrany jestem jak wół ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Charlotte +8 @1.90 Chicago under 195 @1.90 5/10
do tego system 7z9 ale niemam siły go napisać.. jedno jest pewne..2 błedy juz sa na eurolidze... teraz NBA full i bedzie pare złoty ...
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
kilka moich uwag: - nie podzielam hurraoptymizmu polowy forum z graniem charlotte +8, nawet gdyby bylo +15 mocno bym sie zastanawial - indiana powinna pyknac (niestety) miami bez problemow, dlaczego?? bo nie ma supermana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - jak dla mnie duzo zawyzone kursy na: seattle, memphis, a z orlando to naprawde przesadzili - lakersow nie ruszam, ale zle im zycze od chwili, kiedy wladze w klubie przejal bryant, takze nie jestem obiektywny - nie wiem czemu nikt (no prawie) nie pisze o meczu nets - jazz, utah bez boozera, hp jak dla mnie jak najbardziej do przeskoczenia, wedlug mnie drugi najpewniejszy mecz dzisiaj, zaraz po SA
dzisiaj to chyba tyle owocnej nocki wszystkim zycze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
- nie wiem czemu nikt (no prawie) nie pisze o meczu nets - jazz, utah bez boozera, hp jak dla mnie jak najbardziej do przeskoczenia, wedlug mnie drugi najpewniejszy mecz dzisiaj, zaraz po SA Uwagi cenne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale... no wlasnie...Boozer nie zagral jeszcze w tym sezonie ani minuty i Utah jakos sobie radza... jakos to malo powiedziane...Bilans 3-1 i zwyciestwa z Dallas, bedacymi w gazie GS i takze z glodnymi sukcesu Bobkami... Takze nie skazywalbym Jazzmenow na latwe sprzedanie skory..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
wyczuwam ironie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> co do samego meczu, duzo wieksza sila razenia po stronie new jersey, do tego dochodzi juz nie mlody ale doswiadczony rozgrywajacy, ktory badz co badz doprowadzil netsow 2 razy do finalow, do tej pory nie wiem jak to zrobil, ale zrobil.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Pawel jaka ironie? Co do "uwagi cenne" nie ma zadnej ironii...
Jako ze to forum mozemy a nawet powinnismy polemizowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dla mnie Jason Kidd to najlepszy obecnie playmaker i jeden z najlepszych w historii... Uwielbialem go podczas gdy gral w Phoenix i uwielbienie zostalo do dzisiaj... Po prostu uwazam ze argument o nieobecnosci Boozera nie ma pokrycia poniewaz w ogole nie gral jeszcze...
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
co do ironii chodzilo mi o tego emota, sorka za zamieszanie. jakos utah nie jest w czolowce zespolow, ktore ogladam z przyjemnoscia. co do boozera, pamietam co wyprawial w tamtym roku i jak grali opornie im szlo bez niego i jak skonczyli. wiem, ze nie ma co porownywac z ubieglym sezonem. zdania nie zmieniam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, nj -7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrowionka gooniek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
powiedz mi lepiej, tak poza tematem, czy netsi byli w ostatniej dekadzie raz czy dwa razy w finale, pamiec cos ostatnio szwankuje, nba.com nie chodzi, a strasznie mnie to teraz meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ja teraz czekam az zostane zwyzywany przez wielbicieli talentu Steve'a Nasha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Nets byli w finale w 2003 roku... pamietam bo wtedy przezywalem finaly tam na miejscu... Przegrali ze Spurs... i chyba w 2002.... ale to gorzej pamietam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by g00niek; 09/11/2005 23:13.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 478 |
powiedz mi lepiej, tak poza tematem, czy netsi byli w ostatniej dekadzie raz czy dwa razy w finale, pamiec cos ostatnio szwankuje, nba.com nie chodzi, a strasznie mnie to teraz meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Nets dwa razy w finale raz przegrana bodajrze w 2002 r z LA Lakers 4-0, a potem przegrana w 2003 roku z San Antonio 4-1 chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
wielkie dzieki Panowie ), co do samego kidda, jeszcze tylko slowko o jego klubach. bardziej widowiskowo wedlug mnie gral w dallas, cala troja panow "J" zrobila na mnie wtedy duuuuuze wrazenie. a bylo to kope (i nie chodzi mi o 60) lat temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
To jak juz zesmy sie tak rozgadali o d... Maryny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> to pamietam to.. wtedy dla mnie nie bylo lepszego zespolu niz Dallas... Jason Kidd, Jamal Mashburn i Jimie Jackson... a do tego PF Popeye Jones.... i Shawn Bradley na centrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
tak bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. lysy z odstajacymi uszami no i gosc ktory ma cos kolo 228 cm i wazy 50 kg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Kombinacje alpejskie mnie zniszczyly... Jak dzien swietny to nocka z reguly do luftu i sie sprawdzilo... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
g00niek's NBA: 9-10 -2,351
No i jestesmy pod kreska...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|