no i Barca pokryła hc ale to co wyprawiali sędziowie to tyle nieodgwizdanych fauli, 6-27 w osobistych najlepsza drużyna w europie rzuca 6 osobistych w meczu
odnośnie tego meczu to ja tu widze opcje Khimiki nie rzucą 81 pnkt po kursie 1,85..
Khimki nie jest jakąś super overową ekipą , jeżeli jadą do słabego rywala to rzucą coś w okolicy właśnie 80 ale jeżeli rywal ma potencjał a petersburg Go nie wątpliwie ma to wtedy Khimi raczej ze zdobyczami nie szaleją...jak dla mnie możliwa niespodzianka w tym meczu a nie wierze ze goście rzucą aż 20 pntk na kwarte...
Novogrod - Kazan mniej niż 152....Ucs jak zawsze bez szalenstw punktowych , rywal słąby to liderzy z Kazania jakieś 75-80 maks rzucą ale wówczas rywal osiągnie to co zazwyczaj czyli góra 60 pnkt co daję maksymlanie 150 w meczu wieć linia 152 jak dla mnie nie do przeskoczenia...
Fanatyk a jakieś przesłanki na kapfenberg? Zagra Heinz Kügerl?
kugerl nie zagra,kapfenberg pozyskal amerykanina mike nelsona ale trachikirsen ma powazne klopoty,nie zagra houston 19ppg i serbski center 8ppg ci dwaj to 1 piatka oraz dwoch wchodzacych z lawki nie zagra u gosci
Był "on fire" to wszystko trafiał :), co nie zmienia faktu że obrońca się nieźle zakręcił. Szkoda że nie ma gdzie recapu z ostatniej minuty IV kwarty
moze ktos na yt potem wtzuci ale maaajo daj spokoj dzis czytam na francuskiej stronie ze na 1min10sek do konca nancy +10 ,potem chyba 3 lub 4 pudla z wolnych,3 straty z rzedu i jeszcze wypowiedz trenera nancy ze to byl swietny mecz,qrwa chyba swietnie ujebany,aris 70-52 i 7min do konca to pikus przy nancy
Był "on fire" to wszystko trafiał :), co nie zmienia faktu że obrońca się nieźle zakręcił. Szkoda że nie ma gdzie recapu z ostatniej minuty IV kwarty
moze ktos na yt potem wtzuci ale maaajo daj spokoj dzis czytam na francuskiej stronie ze na 1min10sek do konca nancy +10 ,potem chyba 3 lub 4 pudla z wolnych,3 straty z rzedu i jeszcze wypowiedz trenera nancy ze to byl swietny mecz,qrwa chyba swietnie ujebany,aris 70-52 i 7min do konca to pikus przy nancy
Mi kończyli kupon na dość poważną kwotę więc nawet nie ma sensu sie wkurzać. Taka jest koszykówka, chociaż myślałem że przy przewidywalności kosza europejskiego coś takiego się nie zdarzy. Jednak nic nie jest pewne, ciekawe za ile pograli po kursie 1000 na nich koszykarze Nancy