|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098 |
Boubson wiesz to jest tenis. Tu nie ma nic pewnego i kazdy kto gra w niego po prostu to wie. Czy wierze ? Owszem zawsze do ostatniej kropli krwi.Zawsze. czy sie myle ? zobaczymy  ktos musi przegrac zeby wygrac mogl ktos  oj komunały prawisz. pewnego nie ma ale jak jest różnica klas to tego nie zniwelujesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,298 |
jest szansa na krecz mello?/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
jest szansa na krecz mello?/ Nie, poprostu słaby
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Boubson wiesz to jest tenis. Tu nie ma nic pewnego i kazdy kto gra w niego po prostu to wie. Czy wierze ? Owszem zawsze do ostatniej kropli krwi.Zawsze. czy sie myle ? zobaczymy  ktos musi przegrac zeby wygrac mogl ktos  oj komunały prawisz. pewnego nie ma ale jak jest różnica klas to tego nie zniwelujesz. vamo$ zmieniles nick? czy jest Was dwoch co to sa na wszystko na "anty"? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
i jak ta reka monfilsa wyglada ? kontuzjowana czy z obu gra backhandy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,498 |
co zrobil teraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
jednak Dolgo nie pozostawia złudzeń 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Cudowne zagranie Dołgo teraz. :brawa:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Boubson wiesz to jest tenis. Tu nie ma nic pewnego i kazdy kto gra w niego po prostu to wie. Czy wierze ? Owszem zawsze do ostatniej kropli krwi.Zawsze. czy sie myle ? zobaczymy  ktos musi przegrac zeby wygrac mogl ktos  oj komunały prawisz. pewnego nie ma ale jak jest różnica klas to tego nie zniwelujesz. Gościu t naprawde masz chyba dzisiaj ciote. Bez obrazy, ale potrafisz choć w jednym poście nie narzekać na coś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
osz kurka, o Dolgo sie najbardziej martwilem a on w niecala godzinke wygrywa polfinal turnieju ATP...
to tylko swiadczy jak ciagniety byl Mello... Giraldo spuscil mecz... co zrobil Andujar to juz wypowiadal sie nie bede wcale... jedynie Montanes moze sie staral, ale jest jeszcze slabszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Dziwisz sie kroopa ? Dziewczyny nie ma bo jak z takim ryjem ? buki non stop go napierdalaja. Sasiad krzyczy ze pojdzie na psy za to ze zabil mu chomika. Ty mialbys dobry humor wobec takiego stanu rzeczy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Dostał pozytywnego kopa Dolguś na AO. W końcu zaczyna grać na miarę możliwości. Właśnie kończy dzieło awansu do Top 30. Kolejne 10 miejsc powinno być kwestią czasu, skoro w tym tygodniu tam Troicki awansował
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
dla mnie to będzie szybki mecz,albo w 1 albo w 2 stronę. nie wiem kto wygra wiem że 3 setów nie będzie;) izi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
klocilem sie na czacie o Dolgo, widze ze sHybki robil to w odpowiedniejszym temacie  to jeszcze Potro... skontrujemy na Hewitta na zwrot stawki... i idziemy spac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Dostał pozytywnego kopa Dolguś na AO. W końcu zaczyna grać na miarę możliwości. Właśnie kończy dzieło awansu do Top 30. Kolejne 10 miejsc powinno być kwestią czasu, skoro w tym tygodniu tam Troicki awansował  I uwazasz ze to jest czlowiek na top 30 na swiecie ? zobaczymy gdzie bedzie za rok. Na razie gra na fali sukcesu z AO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
powtórzę jeszcze raz, nie wierzę, że Mello tak grał w poprzednich rundach, no bez jaj, Montanes to z palcem w dupie by go ograł, nie ważne czy w formie czy nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Dolgo dojrzal przede wszystkim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Dziwisz sie kroopa ? Dziewczyny nie ma bo jak z takim ryjem ? buki non stop go napierdalaja. Sasiad krzyczy ze pojdzie na psy za to ze zabil mu chomika. Ty mialbys dobry humor wobec takiego stanu rzeczy ? bez przesady - jest na anty ale nie trzeba po nim az tak jezdzic  ja tam osobiscie Go nie znam - ale avatar ma lekko pussy, to prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
powtórzę jeszcze raz, nie wierzę, że Mello tak grał w poprzednich rundach, no bez jaj, Montanes to z palcem w dupie by go ograł, nie ważne czy w formie czy nie powtarzam jeszcze raz - nikomu sie nie chcialo, a Alberto jest porownywalnym grajkiem (w obecnej formie) 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|