|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Juz wiem bo corner byl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Heracles piekna bramka z wolnego
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
Wie ktos w ktorych strojach PSG ? Czerwonych czy Bialych ? Wlaczylem teraz i nie wiem ;/ Ja zawsze w takich sytuacjach wchodze na bwin live i tam przy wyniku są kolory strojów  "Lubię to" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
Barcelona z gry tak jak wynik czy sa okazje ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
Wie ktos w ktorych strojach PSG ? Czerwonych czy Bialych ? Wlaczylem teraz i nie wiem ;/ Ja zawsze w takich sytuacjach wchodze na bwin live i tam przy wyniku są kolory strojów  "Lubię to"  ewentualnie mozna wejsc na strone klubu i sprawdzic tez  ale coz czasami i to jest trudne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Barcelona z gry tak jak wynik czy sa okazje ? ja na chwilę wlaczylem to bramkarz wyjal jeden strzal farsy, barca 1.14 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
Wie ktos w ktorych strojach PSG ? Czerwonych czy Bialych ? Wlaczylem teraz i nie wiem ;/ Ja zawsze w takich sytuacjach wchodze na bwin live i tam przy wyniku są kolory strojów  "Lubię to"  ewentualnie mozna wejsc na strone klubu i sprawdzic tez  ale coz czasami i to jest trudne czasami też można ale gorzej gdy strone jest w języku Greckim lub Rosyjskim. Wtedy jest dużo pieprzenia się z tym:) Bwin najlepszy... "Lubię to" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Gijon 1x @2.00  czuję dzis strate pkt Barcy, ich mozna tak stawiac do konca ligi po 1.15 1.2 tylko po co ? wiadomo ze kiedys wtopia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Wie ktos w ktorych strojach PSG ? Czerwonych czy Bialych ? Wlaczylem teraz i nie wiem ;/ Ja zawsze w takich sytuacjach wchodze na bwin live i tam przy wyniku są kolory strojów  "Lubię to"  ewentualnie mozna wejsc na strone klubu i sprawdzic tez  ale coz czasami i to jest trudne no strasznie trudne ;/ tym bardziej ze do konca meczu 10 min a chcialem obejrzec i sam napisalem ze wiem wiec nie wiem z czym wyskakujesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
sędzia stara sie pomagac PSG
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
Gijon 1x @2.00  czuję dzis strate pkt Barcy, ich mozna tak stawiac do konca ligi po 1.15 1.2 tylko po co ? wiadomo ze kiedys wtopia Z Barcą to nigdy nie wiadomo. Do przerwy może dostawać a po przerwie jak załączą motorki to i 3 mogą wpakować
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
sędzia stara sie pomagac PSG ale bedzie musiał zrobić cos więcej
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Gijon 1x @2.00  czuję dzis strate pkt Barcy, ich mozna tak stawiac do konca ligi po 1.15 1.2 tylko po co ? wiadomo ze kiedys wtopia Z Barcą to nigdy nie wiadomo. Do przerwy może dostawać a po przerwie jak załączą motorki to i 3 mogą wpakować lepiej poczekac az mistrza beda mieli zapewnionego i wtedy mozna grac przeciw 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
Panowie 1,75@ na barce value?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
Gijon 1x @2.00  czuję dzis strate pkt Barcy, ich mozna tak stawiac do konca ligi po 1.15 1.2 tylko po co ? wiadomo ze kiedys wtopia Z Barcą to nigdy nie wiadomo. Do przerwy może dostawać a po przerwie jak załączą motorki to i 3 mogą wpakować lepiej poczekac az mistrza beda mieli zapewnionego i wtedy mozna grac przeciw  eee tam kto by czekał do następnego sezonu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Panowie 1,75@ na barce value? gdzie masz taki marny kurs ? w bet widze po 2.00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
Panowie 1,75@ na barce value? gdzie masz taki marny kurs ? w bet widze po 2.00 betsafe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 872 |
Panowie 1,75@ na barce value? Gdzie stawiasz, ze taki niski kurs ? Tobet np ma 2.2 w tym momencie..
|
|
|
Link skopiowany do schowka