Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 18 1 2 10 11 12 13 14 17 18
Dołączył: Jun 2005
Posty: 987
a.k.a. "sebolo no name"
a.k.a. "sebolo no name"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 987
thx Kreczmer, bo biegi to nie moja specjalnosc

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Dzieki Kreczmer za info

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
za chwile zaczyna sie tvp2 Jozwik + Babiarz komentuja biegi bedzie mega odjazd tongue

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
spoatkal sie ktos może juz z oferta na outrighty na ms w skokach?

oprocz bet365?

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
1.3 na win Bjoergen to chyba troche malo??? wypowie sie jakis spec??

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by mat2000
spoatkal sie ktos może juz z oferta na outrighty na ms w skokach?

oprocz bet365?
poza tym skromnie bwin i nienajgorzej tobet, cos jeszcze?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Panowie czy moze ktos mi powiedziec czy ten zaklad wszedl czy nie?

niedziela 2011-02-20 godz. 12:30
Sprint Drammen

1# Majdic - Follis
typ: Majdic
kurs: 1.92
buk: pinnacle
EW: 9.2j

Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 749
Niestety nie weszło frown Majdic odpadła w 1/4 finalu a Follis jest w finale

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
dla mnie dobrze bo to typ przeciwnika w konkursie wink
Wielkie dzieki piwo

Dołączył: Feb 2011
Posty: 4
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 4
Nie ma tematu o kombinacji norweskiej więc napisze tutaj bo zauważyłem na przykładzie jednego buka że raczej oni mają dosyć mizerne informacje na temat kombinacji. Wiele można się dowiedzieć z tej stronki http://www.kombinacjanorweska.dbv.pl/news.php i można to łatwo wykorzystać. Podam te najciekawsze informacje.

- Gottwald wygrał pierwszy a Stecher drugi austriacko-niemiecki test
- Kokslien wygrał dwa razy test z udziałem Norwegii, Francji i reprezentacji USA
- Manninena nękały ciągle choroby w okresie przygotowawczym i jak sam mówi "nie ma nic do stracenia na MŚ"
- Moan jest chory i musiał odpuścić ostatnie zgrupowanie w Lillehamer i nie wiadomo jaka będzie jego forma

Większość kadr przygotowywała się w Norwegii a Austriacy i Niemcy w Oberstdorfie. Taka już bardzo poboczna i prywatna sprawa - Bryan Fletcher jest rozbity bo zmarł jego najlepszy przyjaciel. Na jednym serwisie można jeszcze stawiać na Riana, który nie jedzie bo kadra Norwegii jest znana już od jakiś 3 tygodni wink Jakby ktoś miał jakieś pytania dotyczące KN to z chęcią odpowiem;)

Dołączył: May 2001
Posty: 31,426
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,426
Likes: 2
Originally Posted by ZawodowyKombinator
Nie ma tematu o kombinacji norweskiej więc napisze tutaj bo zauważyłem na przykładzie jednego buka że raczej oni mają dosyć mizerne informacje na temat kombinacji. Wiele można się dowiedzieć z tej stronki http://www.kombinacjanorweska.dbv.pl/news.php i można to łatwo wykorzystać. Podam te najciekawsze informacje.

- Gottwald wygrał pierwszy a Stecher drugi austriacko-niemiecki test
- Kokslien wygrał dwa razy test z udziałem Norwegii, Francji i reprezentacji USA
- Manninena nękały ciągle choroby w okresie przygotowawczym i jak sam mówi "nie ma nic do stracenia na MŚ"
- Moan jest chory i musiał odpuścić ostatnie zgrupowanie w Lillehamer i nie wiadomo jaka będzie jego forma

Większość kadr przygotowywała się w Norwegii a Austriacy i Niemcy w Oberstdorfie. Taka już bardzo poboczna i prywatna sprawa - Bryan Fletcher jest rozbity bo zmarł jego najlepszy przyjaciel. Na jednym serwisie można jeszcze stawiać na Riana, który nie jedzie bo kadra Norwegii jest znana już od jakiś 3 tygodni wink Jakby ktoś miał jakieś pytania dotyczące KN to z chęcią odpowiem;)

Podaj jeszcze jakies przewidywania,co powiesz na win Gottwalda?

Dołączył: Feb 2011
Posty: 4
Z
stranger
stranger
Z Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 4
Niby wygrał test austriacko-niemiecki a w drugim był drugi ale nie wydaje się takim bitym faworytem. Raczej typował bym Koksliena na normalnej skoczni. Z zawodników na których mogą być dobre kursy można by zaryzykować Schmida i powracającego po kontuzji Stechera. Na normalnej skoczni nie stawiałbym na Lamy Chappuisa a z powodu choroby odpuścił bym Moana i Manninena ale wiadomo że takie choroby czasem mają różne skutki. Wydaje się jednak że w biegach dłuższa przerwa w treningu musi się negatywnie odbić. Wytypowanie zwycięzcy proste nie jest a ryzyko sporo. Lepiej przeanalizować jakieś pary.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Adas odpalil z 7 belki

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
koch z ktorej skakal?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
z 8 a malysz chyba z 7


przy okazji byrt lata z tej slabszej grupy

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Jeszcze kilka informacji o Tomaszu Byrcie. Zawodnik KS Wisły jest aktualnym rekordzistą skoczni Skalite w Szczyrku (109 m) oraz średniej Krokwii w Zakopanem (94,5 m).

byrt jest aktualnym wicemistrzem Polski z małej skoczni. Tytuł wywalczył 19. lutego w Szczyrku.


jakby ktos znalazl ciekawa pare mysle ze warto pare groszy na malej zainwestowac w polaka

Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
halo halo, biegi blisko, wstawac smile

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by skalisty
halo halo, biegi blisko, wstawac smile
co racja to racja smile

tylko te sprinty to czesto gesto loteria. a to sie kijek zlamie, a to jedna drugiej na narte najedzie i jakis upadek. nie bede pewnie pierwszy ktory napisze, ze glowna kandydatka do zlota bedzie Kiken Randall.Wysoko widze tez Majdic no i Bjoergen mimo wszystko. Trzeba jakichs ciekawych par poszukac.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Marit Bjørgen - Falla 1
Follis - Randall 2

co myslisz hallik?

Strona 12 z 18 1 2 10 11 12 13 14 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, $-man, rymoholik, burbon, ANZELMO, kamel), 1,840 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,580
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1