Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#445718 11/11/2005 09:58
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Nie wiem czy dobrze robie. Istnieje już temat na dzisiejszydzień, ale g00niek napisał, że go usunie, więc zakładam nowy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

[color:"black"]7:00 PM ET[color:"black"] [/color]
[color:"blue"] New Jersey (3-2, 1-1 away) [color:"blue"] [/color]
[color:"black"]vs. [color:"black"] [/color]
[color:"blue"] Indiana (3-1, 1-1 home) [color:"blue"] [/color]

[color:"black"]7:00 PM ET[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Utah (3-2, 2-1 away) [color:"blue"] [/color]
[color:"black"]vs.[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Toronto (0-4, 0-3 home) [color:"blue"] [/color]

[color:"black"]7:30 PM ET[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]San Antonio (4-1, 2-1 away) [color:"blue"] [/color]
[color:"black"]vs.[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Boston (2-2, 2-1 home) [color:"blue"] [/color]

[color:"black"]7:30 PM ET[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Memphis (3-2, 1-1 away) [color:"blue"] [/color]
[color:"black"]vs.[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Cleveland (3-2, 2-0 home) [color:"blue"] [/color]

[color:"black"]7:30 PM ET[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Seattle (1-3, 0-2 away) [color:"blue"] [/color]
[color:"black"]vs.[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Washington (3-1, 1-1 home)[color:"blue"] [/color]
[color:"black"]7:30 PM ET[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Dallas (2-2, 1-2 away) [color:"blue"] [/color]
[color:"black"]vs.[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Charlotte (2-3, 1-2 home) [color:"blue"] [/color]

[color:"black"]8:00 PM ET[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]LA Lakers (3-2, 2-1 away) [color:"blue"] [/color]
[color:"black"]vs.[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Philadelphia (2-3, 1-2 home) [color:"blue"] [/color]

[color:"black"]10:00 PM ET[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Denver (2-3, 0-2 away) [color:"blue"] [/color]
[color:"black"]vs.[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Sacramento (1-4, 0-1 home)[color:"blue"] [/color]
[color:"black"]10:30 PM ET[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]New York (0-4, 0-2 away) [color:"blue"] [/color]
[color:"black"]vs.[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Golden State (3-2, 1-1 home) [color:"blue"] [/color]

[color:"black"]10:30 PM ET[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Detroit (5-0, 3-0 away) [color:"blue"] [/color]
[color:"black"]vs.[color:"black"] [/color]
[color:"blue"]Portland (2-2, 2-0 home) [color:"blue"] [/color] [color:"black"] [/color]

Bonus: Unibet
#445719 11/11/2005 10:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Meczu: Seattle - Washington nie ma w ofertach internetowych bukmacherów wie ktoś dlaczego ?

#445720 11/11/2005 10:10
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Przepraszam za post pod postem.

Pary spotkań na dzisiejszy dzień podawałem ze strony espn.
Nie zauważyłem, że u bukmacherów nie ma niektórych meczy.
Mam nadzieje, że nic rażącego dla użytkowników się nie stało.

Pozdrawiam.

#445721 11/11/2005 11:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
Na pierwsze oblukanie spotkan zarzucil mi sie handi na mephis
MEM Grizzlies (+7) @ CLE Caviliers

Niedzwiadki pokazaly ze umieja grac. Tydzien temu u siebie pokonali cabiliers roznica 6pkt. Nie ywierdze ze miski wygraja ten mecz. Ale nie przegraja go ta duza iloscia punktow.

Co do innych typow to Utah @ Toronto
Wydaje sie ze mormoni nie powinni miec problemow z odniesieniem kolejnego zwyciestwa nawet handi powinien wejsc (-4). Lecz trapi mnie jedno.. Toronto musi w koncu cos wygrac ale jeszcze nie tej nocy ? moze ktos sie wypowie na ten temat.

pjontka

#445722 11/11/2005 11:10
Dołączył: May 2005
Posty: 861
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 861
Panowie czy nie uwazacie ze kurs na New Jersey jest mocno przesadzony 3.2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Jak dla mnie maja naprawde niezla pake (Carter, Jefferson, Kidd) i wcale nie stoja na straconej pozycji z Indiana. Mysle rowniez nad handim (+7) ktore juz naprawde wyglada rewelacyjnie. Ale niech sie wypowiedza prawdziwi znawcy NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#445723 11/11/2005 11:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
ja meczyk Indiany kalkuluje troche inaczej. skoro Indiana ostatnio wygrała dwa mecze Miami, a Miami tamtej nocy u siebie pokonali New Jersey to nie widze innej możliwości jak zwycięstwo Pacers.

kolejne spotkanie to GS - NY i tu także nie mam wątpliwości co do tego, że Warriors wygrają to spotkanie.

co do meczu Portland -Detroid to nie mam rzadnych wątpliwości 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

także te trzy meczyku uważam za najbardziej rozsądne i pewne w tej kolejce. Pzdr !

#445724 11/11/2005 13:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
taaa pokonali 1 punktem. Nie zapominaj ze NJ maja squad ktory stac na pewno na pokonanie indiany tylko musza sie chlopaki rozkrecic w koncu. Zgadzam sie z warcholem ze handi na NJ (+7) wyglada apetycznie.

#445725 11/11/2005 13:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
no i co z tego, że jednym punktem, ale w osłabionym składzie, a NJ w pełnej formacji. to chyba o czymś świadczy co nieee ? z resztą NJ z tą swoją trójką gwiazd prezentuje sie i tak biednie przy graczach Pacers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pzdr !

a co do +7 dla NJ to nie zapzeczam, róbcie jak chcecie, ale tródno o niespodzianke przy tak klasowym gospodarzu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#445726 11/11/2005 13:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
Sorry ze post pod postem ale czy nei wie ktos czemu w ofertach bukow nie ma spotkan:
Sonics @ Wizards
Pistons @ Blazers
Mavericks @ Bobcats

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /><img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Najbardziej szkoda pistonsow bo dzis dadza ostra kare blazers.

#445727 11/11/2005 15:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dziś (moja) pierwsza w tym sezonie nocka z NBA (przy kompie). Pierwsze koty za płoty - narazie bilans oscylujacy koło linii wyjściowej (czyt. 0), ale w końcu trzeba przejść do grania za nieco wyższe stawki - powiedzmy średnie.
Wracam do systemu grania z ubiegłych lat - rozpisy (najczęściej 2z3, 3z4 ew. z 1P + singielki). Ale dośc bleblania - co zaplanowałem na dzisiejszą nockę?:
Single:
A) Toronto Raptors - Utah Jazz 1 /2.60/ 5/10
Raptorsi znani są z dobrej gry na własnym parkiecie (na razie w tym sezonie tego nie potwierdzają - bilans 0-3, ogolny 0-4). Dziś na przeciwko rywal groźny, ale jak najbardziej w ich zasięgu. Kiedyś muszą zacząć wygrywać - personalnie (i statystycznie) potencjały porównywalne - a kurs (2.60) też korzystny dla gospodarzy.

B) Cleveland Cavaliers - Memphis Grizzlies 2(+8,0) 5/10
Moi ulubieńcy zmierzą się z ekipą Uszatka (ostatnio zlapala niezły cug) - obie ekipy prezentują się w tym sezonie bardzo przyzwoicie - dlatego przewiduję zacięte spotkanie do samego końca - spread +8,0 jak na tak wyrównane zespoły wg mnie przydużawy - i nie sądzę aby którykolwiek z zespołów osiągną jakąś wiekszą przewagę. Kto wygra ???, ale nie wydaje mi się, aby mecz zakończył się dwupunktową wygraną którejkolwiek z ekip.

C) Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers 2 /2.19/ 3/10
Phila po falstarcie powoli zaczyna łapać oddech - ale widać, że zespół Jeziorowców z LA w tym roku będzie mierzył wysoko. Widać pracę trenera (szczególnie nad taktyką) do tego nieźle dysponowany Koben z szalejącym pod tabicami Odomem wspomagani przez Parkera i niezly szereg zmienników powinni wystarczyć na Alena z kolegami (i szerokim gronem kontuzjowanych zmienników). Tu jeszcze będę zastanawiał sie nad linią - ale o tym poźniej.

D) Sacramento Kings - Denver Nuggets 1 (-2,5) 7/10
Szlagier kolejki - bardzo nieróno grający Królowie (narazie nadspodziewanie słabo) - kontra niezwykle ambitnie (agresywnie) nastawione do gry Bryłki. Abdur-Rahim bardzo dużo wniosł do składu. + chęć odwetu za wysoką porażkę w Denver z 9.11 (107-91). Czas na poprawienie bilansu + własna hala - chciał nie chcial po prostu muszą powalczyć o zwycięstwo. Bankowo mocno overowy mecz - ale o liniach późnym wieczorem.

czekam jeszcze na kursy WAS-SEA i CHA-DAL?

rozpisy:
1/ 2z3 A+B+C
2/ 2P+2/3 - P) Indiana + D; R) A+B+C

Pozdrawiam i czekam na konstruktywne za i przeciw argumenty.

Krajan

#445728 11/11/2005 15:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Pop:....Kto wygra ???, ale nie wydaje mi się, aby mecz zakończył się dwucyfrową wygraną którejkolwiek z ekip.

#445729 11/11/2005 16:25
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 19
Toronto Raptors (+4) - Utah Jazz (-4) typ 2

Utah po 3 dniach przerwy gra ze słabiutkim w tym sezonie Toronto, mysle że te 3 dni wystarczyły, aby wyjaśnić co poszło źle w ostatnim meczu z NJ. Raptors wszystko przegrywają wysoko (tylko jeden mecz w którym różnica nie była 2-cyfrowa), są poprostu beznadziejni. Wątpie czy ktokolwiek z Toronto jest w stanie powstrzymać Kirlenke. Utah wie gdzie jest ich miejsce i nie odpuszczą Raptorsom, którzy ciągle nie ma mają własnego stylu gry. Myslę, że handicap -4 jest dla Jazz do przeskoczenia.

pozdrawiam misczu

#445730 11/11/2005 16:33
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Witam

@2.50... na Dinozaury ... moim zdaniem kurs przesacowany. Toronto 0-3 u siebie. Przyszedł najwyższy czas na zwyciestwo. Utah jak narazie zaskoczenie ligi. 3-2 po 5 meczach musi robić wrażenie... biorąc pod uwage na dośc trudnych przeciwników. Przewaga potencjalu po stonie Jazzmanów... jednak nie jest to jakas przewaga nie do zniwelowania. Gorący doping kanadyjskiej publiczności plus chęc odniesienia pierwszego zwyciestwa moze miec tutaj decydujace znaczenie. Szanse zespolów oceniam w okolicach'fifti-fifti' zatem kurs @2.50 jak najbardziej mnie satysfakcjonuje. Rose i Bosh poprawadzą dziś dinusie do pierwszego zwyciestwa.

Pacers - Nets ... 2 zespoly, które przed sezonem stawiane byly jako numery 3 i 4 na wschodzie. Pacers w 100% potwierdzają swoje aspiracje ... bilans 3-1... i 2 zwyciestwa nad Miami. Netsi 3-2 po falstarcie z Bucks i minimalnej porazce z Heat. Wydaje mi sie że bedziemy swiadkami zacietego pojednyku. Bez wątpienia to Pacers sa faworytami tego pojedynku... jednak nie wydaje mi sie, aby ich przewaga koncowa osiągła 10 punktów ... dlatego handi w okolicahc 8-9 punktów jak najbardziej mi odpowiada.

Cavaliers jak dotychczas u siebie prezentują sie rewelacyjnie. 2-0 ... +22 NO i +27 z Sonics. Memphis przyjezdza do Clevland po niezwykle pechowej porazce z Bostonem. W 2 kwarcie przewaga Misiów sięgała już prawie 20 punktów, a pomimo tego oddali oni zwyciestwo Celtom. Na pewno rozgoryczenie po tym spotkaniu było dużo i do tego spotkanie przystąpią ze zwojoną koncetracją i moblizacją. Nie wierze, że Cavaliers wygraja 3 mecz z rzędu przewagą 15 punktów lub wyższym. Spodziewam sie wyrównanego spotkania i wydaje mi się ze dodadni handi na misie powinien wystarczyć.

Narazie tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#445731 11/11/2005 16:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers.....typ-1.....kurs-1,75.....Unibet

A ja z kolega Krajanem nie zgodze sie co do tego mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Po malym falstarcie Philadelphia pokazala w ostatnich dwoch meczach ze w tym sezonie moga wreszcie zaskoczyc i grac na miare swoich mozliwosci. Juz cala ich gar nie opiera sie na Iversonie (tzn wynik nie jest uzalezniony od tego rzuci 40 pkt). Swietnym egezekutorym opkazuje sie Iguodala, ktory trafia z pnad 75% skutecznoscia. Jest Korver, ktory jezeli m troche miejsca na obwodzie trafia bezlitosnie. Skutecznoscia ostatnio popisuje sie takze center Hunter i przede wszystkim odzywa Weber, ktory moze jeszcze nie tarfia tak jakby chcial, ale jest aktywny, pokazuje sie do gry. Ogolnie rzecz biorac 76res maja 4-5 zawodnikow bedacych w stanie rzucic ponad 20 pkt w meczu. I to jest patent do ogrywania takich zespolow jak Lakers, u ktorych jest 2-3 zawodnikow na wysokim poziomie, no z reszta to raczej kiepsko i po prostu jest za duzo dziur zeby wygrywac z takim duzynami jak Philadelphia. I wlasnie slabosc LA ostatnio pokazala Minnesotta, rowniez dysponujaca bardzo wyrownanym skladem. Okazalo sie ze jak Bryanta zatrzyma sie na 30 pkt, to w LA nie ma juz zawodnikow ktorzy potrafia cokolweik zrobic. Odom to moim zdaniem zbyt przereklamowany zawodnik, Parker to taki sredniak, jednak poza pewnien pulap sie nie wybija. A mecze beznadziejne, jak chocby ten z Wilkami zdazraja sie. I to wcale nie rzadko. A o Brownie i Mihamie nie bede wspominac, bo po prostu nie warto. Najlepszy zaawodnik z lawki to George, ktoremu tez jeszcze nie zdazrylo sie zablysnac. Tak wiec mysle ze po pierwszych sukcesach i wygranych z Denver zbyt wiele osob uwierzylo w moc Phila Jacksona i dzis po raz kolejny Alan powinien poprowadzic do pewnej wygranej swoj zespol. Tym bardziej, ze wreszcie chyba dojrzal i stal sie wrescie prawdziwym liderem a nie liderem indywidualista. A Bryant chyab pozostaje ciagle tym drugim.

#445732 11/11/2005 16:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Po ostatnich kilku udanych nockach dzis liczę na kontynuacje. Meczy dużo, więc napewno się coś wybierze.

1.Indiana - NJ (+6) 2 Moim zdaniem jeden z pewniejszych meczy na dzisiejszą noc. Indiana mocna ale bez przesady, przecież nie grają z Toronto czy Atlantą. NJ to klasowy zespół i wcale się nie zdziwię jeśli dzisiaj wygrają

2.Golden SW - Nowy Jork (+7) 2 Według mnie linia cięzka do przeskoczenia dla Wojowników bo przecież Knicsi będą gryźć parkiet aby odnieść wreszcie zwycięstwo i może im się udać

Reasumując, dziś 2 dubelki
NJ +6
Nowy Jork +7

New Jersey win
Nowy Jork win

Pozdrawiam

#445733 11/11/2005 16:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
A ja dziś na przekór bukmacherom którzy nie dają drużynie NYK większych szans i wystawiają na nich kurs 3,80-4,10 zagrałem właśnie na nich. Za niewielką stawkę oczywiście gdyż nie są faworytem, jednak potencjałem nie odbiegają aż tak bardzo od Golden State. Zwycięstwo NYK będę traktował jako miłą niespodziankę.

#445734 11/11/2005 17:03
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Buki wystawily kursikna Det <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jak milo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Portland Trail Blazers - Detroit Pistons (0-7).....typ-2.....kurs-1,80......Unibet

Przed meczem spodziewalem sie ajkiegos rekordowego handi w tym sezonie. Dawalem moze 13, 15 czy nawet 18 pkt. Sytuacja wydaje sie blizniaczo do tej z meczu z Toronto. Det przystapilo do meczu po ciezkiej przeprawie w Bostonie. Szybko wiec rzucili sie do ataku, uzyskali pewna, wysoka pzrewage i w pelni ja kontrolowali. Dzis zmiezra sie z chyab jednak slabsza druzyna Portland. A jesli nie slabasa to chyba jdnak bardziej im pasujaca bo Portland to obecnie Randolph i Milles. Reszta totalne dno a Wallacowie z tymi dwoma sobie napewno poradza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#445735 11/11/2005 17:12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Salvadorzetrafne spostrzeżenia. Moim zdaniem handi -7.0 jest bardzo korzystna. Dla mnie Detroit to drużyna która taką różnice punktów może zdobyć z każdą drużyną. Wczoraj pokazali na co ich stać. Chociaż nie prowadzili gry przez cały mecz z Pheonix to w ostatnich minutach 4-tej kwarty pokazali to co w tym sporcie jest piękne, wzięli się do ostrej pracy i na 9 minut do końca spotkania potrafgili wyjśc na prowadzenie 111-104 przed końcową syreną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Cieszy mnie fakt, że nie jest to mecz masowego obstawiania tak jak jest to w spotkaniu Clevland - Memphis +7.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I mam nadzieje, że nie zmieni się to do późnej nocy. Taki jakiś mam sposób, żeby nie obstawiać tego co większość:)

Portland - Detroit
typ: Detroit -7.0
stawka 6/10

Pozdrawiam th0mas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#445736 11/11/2005 17:40
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Witam,

Podobaja mi sie Wasze propozycje ale oczywiscie nie wszystkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Na poczatek 2 zaklady ktore juz zawarlem..

Pistons -7 @ Portland 1 @1,901 Pinnacle 5/10

Wczoraj zagralem Detroit pierwszy raz i ... spodobalo mi sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (bez skojarzen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) Dzisiaj idziemy za ciosem.. Trail Blazers 2 zwyciestwa w swojej hali ale przeciwnicy niewymagajacy.. tak jak napisal Salvador Miles, Randolph i dlugo nic.. Dzis w nocy dal o sobie znac Billups.. Swietne mecze grali juz Hamilton i Prince.. Dzisiaj kolej na Wallace'ow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Philadelphia 76ers ml @1,781 Pinnacle 4/10

W meczu z Dallas Phila zaskoczyla.. Bardzo ladnie zagrali Iguodala i Korver, powoli C-Web odzyskuje jakas forme... Mysle ze maja wieksze szanse na zwyciestwo nizby wskazywal na to kurs.. i uwazam go za wartosciowy. Lakersi cenne zwyciestwa nad Denver ale mysle ze troche przeszacowani i Phil Jackson bogiem nie jest...


Luze uwagi co do Cleveland... Sa 2-0 ATS (against the spread) we wlasnej hali.. czy dzisiaj bedzie 3-0? Spread wysoki, ale za duzo osob gra dzisiaj Miski... Mysle ze Cleveland moze ograc ich mocniej... ale zastanowie sie jeszcze nad tym meczem... I na pewno jeszcze cos zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

g00niek's NBA: 10-11 -3,672

Pozdrawiam
Dominik

PS. Krajan najs tu hew ju bak hir <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by g00niek; 11/11/2005 17:41.
#445737 11/11/2005 18:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Witam,

Specjalnie często... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tutaj sie nie udzielam ale dziś naszła mnie ochota napisanie krótkich analiz do moich typów , ale pytanie dlaczego akurat do NBA.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> a bo... tyle te mecze dane mi są oglądać w miare płynnie w necie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> , do tego dodam że typy które gram nie są produktem masowego przekazu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> , co bardzo mnie uszczęśliwia.

Portland Trail Blazers - Detroit Pistons 2 1.40 (Prof)

Jako że linia hc specjalnie nigdy mi nie leżą... to zdecyduje się zagrać czystą 2 na Pistons , moim zdaniem szansa na wygranie jest spora , wczoraj ze świetnej strony a mecz śledziłem live popisał się Chansi Billups , do tej pory pamiętam te seryjne trójki w ostatnich minutach meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />. Wczoraj jakby troszke przybledli Wallacowie , dziś Ben i Rashad pokażą co potrafią i nie będą ustępować kolegon z ekipy . W drużynie przeciwnej zaledwie dwóch klasowych graczy , Randolph i Milles , ale dobrze pilnowani i w miare szybki wyeleminowani z gry przez Wallaców nie powinni zagrozić Detkom.

Boston Celtic - San Antonio Spurs 2 1.35

Widze że dziś nikt nie rozmawia o Ostrogach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> , ostatnio bardzo dobre spotkania rozgrywa Tim Duncan ,w ostatnim meczu bodajże 28 pkt , zespół w dobrej formie , mecz z pozoru może wydawać się trudny.. ale Spurs wygrali ostatnie 9 spotkań z Bostonem i wszystkie prawie dosyć spokojnie, gładko więc można twierdzić że ten zespół im leży , w ekipe Bostonu zaledwie Paul Pierce w meczach z lepszymi ekipami nawiązuj walke i ciągnie drużyne ale dziś mistrzowie defensywy(oprócz Detków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ) przykryją , Tim sie zajmie i wygrają.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, kamel, alfa), 1,177 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,892
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1