Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#445978 12/11/2005 20:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Zabielany87 - owszem, nie gram typow przeciwnych do typow moich ulubiencow, a Ty jestes jednym z nich (mam swoje powody:))

Wczorajsza noc byla upojna, wiec dzis.. mozna troszke zaszalec, zwlaszcza za darmowe 21$ w Actionbets. Zagralem wiec juz wspomniane wyzej undery, Dallas oraz under Atlanty, gdyz linie na te mecze sa wedlug duzo za duze!

Bonus: Unibet
#445979 12/11/2005 20:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Po wczorajszej okropnej dla mnie nocy dziś czas na wygranie paru złociszy więc:

Washington - San Antonio (-5) 2
Nie wydaje mi się aby Washington zagrał drugi z rzędu bardzo dobry mecz a tylko wtedy jest w stanie nawiązać walkę z mistrzami

New Jersey - Houston 1
Houston ze swoim gwiazdorem czy bez niego moim zdaniem nie jest w stanie teraz powalczyć z dobrze grającymi Netsami. Nawet jak T-Mac zagra to chyba jeszcze nie na pełnych obrotach
Ten mecz chyba też można zagrać z handi.

Miami - Charlotte 1 Fakt kurs w okolicach 1,2 ale chyba innego wyniku być nie może. Zastanawiam się jeszcze czy nie zagrać tego z handi

#445980 12/11/2005 21:27
Dołączył: Jul 2003
Posty: 267
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 267
dlazcego nikt ne pisze o meczu Utah Jazz v Chicago Bulls

mysle ze warto zagrac hc ale na Jazzmenow:) +6 powalcza chlopcy z Bykami nie ma co.kurs 1.91 baw

#445981 12/11/2005 21:34
Dołączył: Jun 2004
Posty: 145
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 145
A co sądzicie o linii meczu New Jersey Nets - Houston Rockets - 176 i zagrnie na over za 1,82 w unibecie?

#445982 12/11/2005 22:26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Zabielany87 - owszem, nie gram typow przeciwnych do typow moich ulubiencow, a Ty jestes jednym z nich (mam swoje powody:))

Mam się bać ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hehe

Pozdro

Za 2h pierwsze mecze.

Ja tymczasem dołożyłem jeszcze 1 typek.

Bobki +9,5 za 2/10

Bobki walczą w każdym meczu jakby to był mecz o mistrzostwo. Heat pewnie wygrają... ale to zwyciestwo nie przyjdzie im wcale tak łatwo. W kazdym meczu w którym nie ma szaka Miami musi spotkanie wybiegać i ostro się namęczyć aby wygrać. Podobnie bedzie i dzisiaj. Jezeli bobki zagrają na swoim normalnym poziomie to zwyciestwo Miami w granicach 5-9 punktów jak najbardziej prawdopodobne.

#445983 12/11/2005 22:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Zabielany87 z ktorego zdaniem i ja sie licze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sklonil mnie do zagrania 3 typu na dzisiejsza goraczkowa noc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Mimo ze Indiana ma nienajlepszy bilans z Milwaukee w Wisconsin bodajze 8 z 10 ostatnich meczow w plecy zdecydowalem sie ich zagrac... kurs przedni...

Pacers @ Milwaukee 1 @1,98 Pinnacle 4/10

3 zaklady w grze...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#445984 12/11/2005 23:13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
co dziś zauważyłem ??

że znowu niewysłałem kuponu z NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

ale jak już bym miał sie dziś pokusić o jakiekolwiek typowanko ... to

Utah -->
Charlotte +9.5 -->
Pho over 215 -->
Washington +5 -->

a komantarza to już niemam siły napisać ... bo dziś "stanisława" opijam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#445985 12/11/2005 23:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
wiadomo juz czy zagra Tracy? Bo nerwy mnie zżeraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#445986 13/11/2005 00:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
O TMG jeszcze nie slychac ale nie zagra dzisiaj Damon Stoudamire... PG Memphis i to spore oslabienie Misiow...

Mecz sie wlasnie rozpoczal...

#445987 13/11/2005 00:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Wczorajszy dzień bez niespodzianek to dzisiaj kilka będzie.
Zagrałem rozpis 2/3 na
Utah
Houston
i GS
czyli typy odwrotne do tego co gra większość, zobaczymy jak się to sprawdzi.

Nie wiem dlaczego na Utah jest kurs powyżej 3.4 i co do tego meczu jestem naprawde przekonany, ot takie głupie przeczucie.

Pozdrawiam.

#445988 13/11/2005 04:23
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
hehe TiMak wrócił no i wiedziałem ze tak bedzie linia 175 na luzaku no i wygrali czego sie spodziewalem (sportowa złość) i tylko sie smieje z tych co grali NJ -4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a te gadanie ohoho on i tak im wiele nie pomoze i dopiero po kontuzji przeciez mial odsiadywac trzy tygodnie a jesli wrocil po tych porazkach tak szybko to tylko po to zeby wygrac njo i wygral $$$ zycze powodzenia przy nastepnych typach.

#445989 13/11/2005 07:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ja niestety , dałem NJ samo , zamykało dosyć ciekawe combo z Memphis Phoenix i Miami , i miałem od początku dziwne przeczucie że Nj przegrają , ale czytając tyle opinii i komentarzy skusilem się ,potem sobie plulem w brode , ale cóż było minęło... nie ma do czego wracać , oglądałem ten mecz w necie , i T-Mac wieżdzał w tą defensywe jak w masło , nie spodziewalem się żę rzuci aż tyle pktów w 1-szym meczu po kontuzjii , co do Netsów to dla ich dobra , zainwestowanie w kogoś lepszego zdecydowanie na pozycjii Krstica to chyba by był wskazany ruch.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#445990 13/11/2005 08:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
g00niek ale bredzisz reczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Mnie w tym meczu zainteresował over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 173? jakas niska ta linia, orona Netsów dziurawa ale ofensywa poteżna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W rakietach tez zawodniczy ktorzy potrafia grac, glownie podkoszowi czyli ming i swift, bo tak mi sie zdaje ze bedzie wygladac sytuacja w tym spotkaniu - netsi punktują z dystansu a rakiety z pomalowanego i te co najmniej 174 oba timy uzbierają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiem, ze o houston sie mowi jako o jednej z lepiej broniacych druzyn ale wobec sily ofensywnej new jersey wydaje mi sie że pękną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

no i dziekuje panu mcgradiemu za over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
znam sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#445991 13/11/2005 09:44
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Quote
Po wczorajszym, nie oszukujmy sie, dobrym dniu (Detroit, Phila, Sacramento), ten nie wyglada juz tak rozowo, choc...

-- A jednak, byl jeszcz lepszy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

"The Bucks are 47-20 all-time at home against the Pacers, winning eight of the last 10." Patrzac rowniez na ostatnie wyczyny Boguta, widze Bucksow jako faworytow. A ze moj ulubieniec - Zabielany87, odpuszczam typowanie na zwyciezce. Z drugiej strony, linia 208,5 wyglada na znacznie wygorowana. Buki zapewne sugerowaly sie wysokimi wynikami Milwaukee, ale chyba zapomnialy, jak skuteczna jest Indiana w defensywie. Ten typ wyglada baaardzo ladnie wedlug mnie, linia zapewne zacznie spadac, a ja poczekam na Wasze komentarze w tej sprawie.

-- Under wszedl, wygrana Milwaukee rowniez! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Rowniez ladnie wyglada linia w meczu Sunsow z Golden State. 217? Nie za duzo? W przedsezonowym meczu padly wyniki mocne underowe: 96-108 (Sunsi na wyjezdzie) oraz 97-92 u siebie. Czemu dzis mialoby byc inaczej? Linie 217 GS przekroczylo tylko w spotkaniu z Atlanta (pogrom) oraz bylo bliskie temu w starciu z Sacramento (99-114). Sacramento w tym sezonie mocno overowe, moze nawet bardziej niz Phoenix. "The Warriors have dropped 16 of their last 19 visits to Phoenix." A wiec, poza u/o, wygrana gospodarzy jak najbardziej mozliwa.

-- Duuuzy under! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dalas - New Orleans. "The Mavericks have not lost to the Hornets since a 104-99 defeat at Charlotte on Nov. 17, 1999. Dallas was dominant in sweeping four games from New Orleans a season ago, outscoring the Hornets by an average of 11 points per game." I wszystko jasne, do tego coraz lepsza forma Dirka. New Orleans - czas pokazac swoje miejsce w szeregu (choc dzieki Wam za $ w meczu z Sacramento:)).

-- Nie bylo latwo, ale dali rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Wstrzymalbym sie z typowaniem na San Antonio, Washington to rzeczywiscie swietna ekipa, dobrze radzila sobie rowniez przed sezonem, pokonujac u siebie Spursow 95-91, a na dokladke: "LAST MEETING: Feb. 9; Wizards, 95-87. At Washington, Jamison had 35 points and 11 rebounds as the Wizards salvaged a tie in the season series."

Pieknie! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Memphis at Atlanta - raczej 1, ale z Hawks nigdy nic nie wiadomo...
Charlotte at Miami - zbyt niski kurs na gospodarzy, zbyt duze ryzyko, brak Shaqa, slabe wyniki ostatnio, no i przegrana z Charlotte przed sezonem
Houston at New Jersey - handi na Houston? 4 z rzedu porazka wydaje mi sie malo realna
Utah at Chicaco - z dala od takich spotkan !:)

Glowne typy na dzis:
- Under 208,5 Indiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
- Under 217 Sunsow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
- Dallas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


Yeah babe! Do tego dolozylem under Atlanty i... mialem kurs 8! Greetz for all, wieczorkiem analiza na dzien dzisiejszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#445992 13/11/2005 09:54
Dołączył: Jul 2003
Posty: 267
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 267
jazzmani kontra byki +6 na jazz oplacalo sie:D:D:D

#445993 13/11/2005 10:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,869
A ja sie posłuchałem niektorych co do underu w Indianie i Phoenix i juz ladna kasa wplynela na konto ;] ALe ja nie o tym... Spojrzcie co zrobił Arenas w meczu z Spursami ;]

#445994 13/11/2005 11:04
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Bobki szcześliwie weszły.

Ale to co zrobili Pacers to są szczyty.

Takie wtopy bolą najbardziej.

w 2 kwarcie ich przewaga sięgała już 20 punktów i przegrali.

Nie wiem jak do tego doszło.

Odechciewa sie wszystkiego.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#445995 13/11/2005 15:58
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
tak to jest gdy typuje się zwycięstwo drużyny, na którą sezon temu poszła ostra fala krytyki; oczywiście nie z mojej strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,398 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,701
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1