Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Chciałbym ostrzec Was wszystkich przed punktem we Wrocławiu na Pl.Bema. Otóż dziś wypłaciłem około 80zł za piekny kuponik z poniedzialku. Szanowna Paniusia podrzucial mi falszywke (50zl)!!!!!!! na szczescie ostrzegl mnie wczesniej kumpel bo jego tez tak chciala zrobic
to skandal i jeszcze jeden dowod na to ze buk o nazwie sts powinien zniknac z naszej bukowej mapy Polski!!!!!!
dzownilem do siedizby tych smieci ale nie odbierali telefonow!
Jutro zadzownie do Glownej Komisji Gier Hazarsowych lub poinformuje Ministerstwo Finansow
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
W takim wypadku wychodząc z STS'u dzwoni się pod 997!

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
wiesz jak to jest wnerwach czlowiek o tym nie mysli, gdyby nie moje bluzgi to by wogole ni ewyminila hajcu cipa

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
no tak ta okularnica co tam pracuje nie dosc ze jest brzydka to jeszcze glupia zeby 2 razy probowac wciskac falszywa 50tke to trzeba miec niezle w glowie narabane miala pecha ze sie znacie , zreszta moglibuy ja wyrzucic i jakas mloda fajna zatrudnic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
ja bym sie cieszyl gdyby ten gowniany sts przestal istniec a nie mial zatrudniac nawet jakas modelke ;-) :rolleyes:

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Sorry, że nie na temat, ale z uwagi na popularność tego tematu o tej porze...może zna ktoś wynik U17 Portugalia - Anglia? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]ja bym sie cieszyl gdyby ten gowniany sts przestal istniec a nie mial zatrudniac nawet jakas modelke ;-) :rolleyes: [/qb]
jak to? sts będzie istsniał zawsze! gdzie ja bym grał, gdyby go nie było? nie wiesz jakie fatalne siedziby ma prof w moim mieście!

poza tym panowie, nie przesadzajcie. jedna fałszywka i od razu wielka afera, że 'sts obraca fałszywymi pieniędzmi!'.
pewnie rozdmuc***ecie tą sprawę, żeby wywalić tą brzydką okularnicę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . rozumiem wasz ból, u mnie jest 1 blondyna, której twarz jednoznacznie wskazuje, że w młodości chorowała na ospę.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 43
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 43
a u nas w Krakowie w STS na miodowej była taka wredna ruda i chyba ja wywalili albo przeniesli zeby wk.......a innych. Jak ja za kompem widzialem tio niejednokrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: mi sie chcialo. Ale za to kiero Dorotka jest spoko :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Nie róbcie paniki ,jedna 50 sę trafiła fałszywa,to jeszcze nie afera.Chyba,że okularnica jest z mafii i regularnie rozprowadza lewiki,wtedy trzeba poinformoewać kap.Żbika,on wybada aferę i aresztuje winnych.Co do pracowników STS , to u nas w Gdańsku,z rok temu była wielka wsypa ,bo pracownicy z STS na Dworcu robili jakieś przekręty na kase i grali na boku,więc wymienili całą ekipę w 3 punktach w mieście i teraz pracuje taka pani co jeszcze w komunie żyje i za 15 szósta już zmywa podłoge i mówi,że nie obsługuje bo się wylogowała.A w ogóle to u nas często są roszady personalne w STS-ach,czy u was w innych miastach też tak często wymieniają przyjmowaczki w STS?

Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
arcyinkwizytorze, taki wytrawny typer jak ty nie mógł tego znaleźć?

On a balmy Summer's evening in Nottingham, England's Under 17's went down to a narrow 1-0 defeat to Portugal in their second game of the Pepsi International U17 Tournament...

www.thefa.com [thefa.com]
i dalej news

u mnie też często wymieniają panienki. tzn. przeważnie jest tak(sts na białówny)że są 2 'na stałe' i 2 'na wymianę'. i te drugie co parę miesięcy, już po zużyciu, są wymieniane.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Wielkie dzięki tyler - jakos za cholerę nie mogłem tego nigdzie znaleźć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dzięki za linka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
nie pisalem tego zeby zwolnic te gosciowe, tylko jeszcze raz potwierdzic ze sts to dziadostwo!wygrasz, wyplacac ci falszywki i potem jeszcze policja cie zgarnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
jak sts to dziadostwo to co powiedziec o mixie........?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]nie pisalem tego zeby zwolnic te gosciowe, tylko jeszcze raz potwierdzic ze sts to dziadostwo!wygrasz, wyplacac ci falszywki i potem jeszcze policja cie zgarnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]
w sklepie też mogą wydać fałszywe, najlepiej wszystko pozamykać i zgasić światło
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,772
Norbi_071, czy gdybyś się zorientował że ktoś Ci wydał fałszywe 50 zeta (nie wiesz kiedy i nie wiesz gdzie) to poszedłbyś na policję co napewno wiązałoby się ze stratą tych pieniędzy, czy też próbowałbyś upłynnić ten banknot (wpuścić go w obieg) ? Odpowiedź znamy wszyscy, bo tak samo byśmy postąpili jak ta przytoczona wcześniej baba, ale niektórzy z nas trochę bardziej sprytnie. Nieprawdaż ?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Ciekawe czy ja zwolnia w koncu w stsie tez maja internet i czasem tu zagladaja.

Jak tu juz jestescie to panie z olsztyna sa the best i wtopa u nich to czysta przyjemnosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Quote
Oryginalnie wysłał crac77:
[qb] Ale za to kiero Dorotka jest spoko :5gw: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
To ta blondynka? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Troche za niska IMHO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]Chciałbym ostrzec Was wszystkich przed punktem we Wrocławiu na Pl.Bema. Otóż dziś wypłaciłem około 80zł za piekny kuponik z poniedzialku. Szanowna Paniusia podrzucial mi falszywke (50zl)!!!!!!! na szczescie ostrzegl mnie wczesniej kumpel bo jego tez tak chciala zrobic
to skandal i jeszcze jeden dowod na to ze buk o nazwie sts powinien zniknac z naszej bukowej mapy Polski!!!!!!
dzownilem do siedizby tych smieci ale nie odbierali telefonow!
Jutro zadzownie do Glownej Komisji Gier Hazarsowych lub poinformuje Ministerstwo Finansow
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Heh, koles, widac ze albo ich szczerze nienawidzisz albo poniosly Cie nerwy... Nie mozesz wszystkiego uogolniac, "jedna jaskolka wiosny nie czyni"... Gdybys w real-u dostal od kasjerki falszywe 20 zlotych to tez byc twierdzil ze real to zlodzieje? Nonsens, wszedzie znajduje sie falszywe banknoty w obiegu, i nic sie na to nie poradzi, a wiekszosc placowek handlowych obracajacych pieniedzmi nie posiada nawet urzadzen do sprawdzania banknotow czy sa prawdziwe czy "trefne". Wiec uwazam ze mocno przesadziles. Oczywiscie - bron Boze nie bronie sts-u gdyz ten pseudo-bukmacher nalezy do moich "ulubionych", ale po prostu mysle ze mogles to ujac w bardziej delikatny sposob a nie od razu wszystko wyolbrzymiac... Pozdrawiam.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Skoro STS to dziadostwo to dlaczego u nich grasz?

Co do tej nieszczęsnej 50 to twierdzisz że STS zajmuje się wprowadzaniem do obiegu fałszywek??

Po prostu trafiła się fałszywka, kobieta widocznie o nie ma pojęcia jak rozpoznać falsyfikaty i stąd afera.

Jak ci tak zależy na tym by STS zniknął to było wziąść tą piędziesiątkę i zadzwonić na policje. Oczywiście tym STS-u nie zlikwidowałbyś ale ta kobieta musiała się gęsto tłumaczyć skąd ta 50 się tam wzięła. A jak faktycznie ktoś tam wciska fłszywki to wszystko by prawdopodobnie wyszło.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
tak was czytajac to tylko smiac mi sie z was chce
powodzenia ludzie! niech wam wciskaja nawet chusteczke higieniczna, dalej pieszcie ze przesadzilem i wszystko jest OK!

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma, latajaca_holenderka), 1,290 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1