|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał marcel#21: [qb]no tak ta okularnica co tam pracuje nie dosc ze jest brzydka to jeszcze glupia zeby 2 razy probowac wciskac falszywa 50tke to trzeba miec niezle w glowie narabane miala pecha ze sie znacie , zreszta moglibuy ja wyrzucic i jakas mloda fajna zatrudnic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] A moze o niczym nie wiedziala... ktos jej podrzucił falszywke, a teraz Wy sie jej czepiacie? Jesli to nie jej umyslna dzialanosc, to współczuję za te wszystkie Wasze obelgi. Ona nie zauwazyla, a ten co wzial od niej pieniadze, tez przeciez od razu nie zauwazyl... Oby nikomu nie przytrafilo sie cos podobnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Oryginalnie wysłał SlaWasII: [qb] Oryginalnie wysłał marcel#21: [qb]no tak ta okularnica co tam pracuje nie dosc ze jest brzydka to jeszcze glupia zeby 2 razy probowac wciskac falszywa 50tke to trzeba miec niezle w glowie narabane miala pecha ze sie znacie , zreszta moglibuy ja wyrzucic i jakas mloda fajna zatrudnic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] A moze o niczym nie wiedziala... ktos jej podrzucił falszywke, a teraz Wy sie jej czepiacie? Jesli to nie jej umyslna dzialanosc, to współczuję za te wszystkie Wasze obelgi. Ona nie zauwazyla, a ten co wzial od niej pieniadze, tez przeciez od razu nie zauwazyl... Oby nikomu nie przytrafilo sie cos podobnego.[/qb] Nie rozumiesz gosciu ze pierwszy koles sie skapnąl ze to fałszywka od razu wiec mu musiala dac oryginalne a drugi przyszedl godzine pozniej i jemu tez wcisnela ta samą falszywke tylko ze on juz nie patrzyl na kase bo sie spieszyl ale naszczescie dowiedzial sie ze koles mial taka samą"niespodzianke" i obaj poszli do Sts i odzyskal swoją kase...bo trudno zrozumiec. A nawet jesli ktos jej podrzucil falszywke to po pierwsze jej starta bo nie zauwazyla a po drugie nie powinna probowac jej wcisnac jakiemus graczowi a bala sie to zglosic jakiemus byrkowi bo by wyleciala z hukiem!!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka