Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał marcel#21:
[qb]no tak ta okularnica co tam pracuje nie dosc ze jest brzydka to jeszcze glupia zeby 2 razy probowac wciskac falszywa 50tke to trzeba miec niezle w glowie narabane miala pecha ze sie znacie , zreszta moglibuy ja wyrzucic i jakas mloda fajna zatrudnic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
A moze o niczym nie wiedziala... ktos jej podrzucił falszywke, a teraz Wy sie jej czepiacie? Jesli to nie jej umyslna dzialanosc, to współczuję za te wszystkie Wasze obelgi. Ona nie zauwazyla, a ten co wzial od niej pieniadze, tez przeciez od razu nie zauwazyl...
Oby nikomu nie przytrafilo sie cos podobnego.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Quote
Oryginalnie wysłał SlaWasII:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał marcel#21:
[qb]no tak ta okularnica co tam pracuje nie dosc ze jest brzydka to jeszcze glupia zeby 2 razy probowac wciskac falszywa 50tke to trzeba miec niezle w glowie narabane miala pecha ze sie znacie , zreszta moglibuy ja wyrzucic i jakas mloda fajna zatrudnic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
A moze o niczym nie wiedziala... ktos jej podrzucił falszywke, a teraz Wy sie jej czepiacie? Jesli to nie jej umyslna dzialanosc, to współczuję za te wszystkie Wasze obelgi. Ona nie zauwazyla, a ten co wzial od niej pieniadze, tez przeciez od razu nie zauwazyl...
Oby nikomu nie przytrafilo sie cos podobnego.[/qb]
Nie rozumiesz gosciu ze pierwszy koles sie skapnąl ze to fałszywka od razu wiec mu musiala dac oryginalne a drugi przyszedl godzine pozniej i jemu tez wcisnela ta samą falszywke tylko ze on juz nie patrzyl na kase bo sie spieszyl ale naszczescie dowiedzial sie ze koles mial taka samą"niespodzianke" i obaj poszli do Sts i odzyskal swoją kase...bo trudno zrozumiec.
A nawet jesli ktos jej podrzucil falszywke to po pierwsze jej starta bo nie zauwazyla a po drugie nie powinna probowac jej wcisnac jakiemus graczowi a bala sie to zglosic jakiemus byrkowi bo by wyleciala z hukiem!!!!

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1