|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Krótko-drużyny azjatyckie nigdy nie bedą traktowały tego turnieju treningowo... Jak ktos zna azjatów to wie o czym mówię (inne treningi, styl życia itp.) A czemu Korea. Przypomnę, że w poprzednim turnieju w pierwszym meczu wygrała właśnie z USA... pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Krótki komentarz po pierwszym spotkaniu. Brazylijki wygrały z Chinkami 3-2. Meczu nie widzialem tylko patrzyłem na przebieg meczu na livescore (nota bene relacja o 9:00 w Eurosport 2) a więc dla wtajemniczonych nic zaskakującego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nawiązując do wypowiedzi ondy znowu 3-2 dla Brazylii. Chinki wygrały 2 pierwsze sety i jak to ostatnio w meczu z latynoskami na tym poprzestały. Młode Chinki - dalej powtórze grają odmłodzonym składem mającym w perspektywie IO 2008 albo spaliły się psychicznie albo..kobiet nigdy nie odgadniesz..:) Co do faktu że można zmienić tylko 2 zawodniczki ze składem który wywalczył mistrzostwo kontynetalne (Azja) nic nie zmienia bo już tam Chinki grały składem Pekin 2008. Tak więc dwa sety dla Brazylii na sucho trafione, czekamy co dalej.
Edit: USA gładko 3-0, jednak Koreanki czeka długa droga aby zbudować silną drużynę na Pekin, czekamy teraz na mecz Złotek
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by Giertyszek; 15/11/2005 08:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
USA gladko ze skośnymi 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 404
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 404 |
Chinki przegrały, Koreanki też. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Czyzby pierwszy dzień turnieju i pogrom drużyn z Azji? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Tylko czy Polki beda w stanie wygrac?
To nastawienie bojowe, o którym się tyle mówi, będzie miało ogromne znaczenie. W końcu w sporcie liczy się również psychologia. Jak nie odpuszczą to mogą ładnie wygrać 3:0 albo 3:1. Tylko jak p[o pierwszym secie nastąpi rozluźnienie to kiepsko to widze.
Zobaczvymy jak będzie. Ja dziś gram:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />Polska - Japonia 1 1.75 5/10 GB,Centrebet
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
W meczu Polek moim zdaniem min.4 sety.Warto zagrac over185.5 w unibecie lub betawinie-kurs 1.85.Tylko czy 4 sety starczÄ…?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 160
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2004
Posty: 160 |
Post deleted by Giertyszek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 644
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 644 |
"Japonki zagrają bez swojej największej gwiazdy, koleżanki klubowej naszych "Złotek", Katarzyny Skowrońskiej i Magdaleny Śliwy - [color:"red"] Miyuki Takahashi [/color]- której nie zwolnił zespół włoskiej Serie A Minetti Vicenza. Poza tym drużyna jest w komplecie i trenuje ze sobą od kilku miesięcy." sport.onet.pl
Kto widzial kiedykolwiek Japonki w grze wie kim dla reprezentacji jest ta zawodniczka. Bez niej Japonia traci moim zdaniem 20-30% wartosci. Teaz to juz napewno gram Polki po kursie 1,75 chyba ze sie uda wyrwac cos wiecej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
Post deleted by Giertyszek
Last edited by Giertyszek; 15/11/2005 10:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Over pewny!!!
nawoj świetnie ale komentujemy na quasi a nie tu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
a przy okazji małe podsumowanie I dnia:
-koreanki ugrajÄ… seta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -japonki ugrajÄ… 2 sety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> -brazylia ugra 2 sety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wieczorem napisze przemyslenia co do drugiego dnia
pozdrawiam giertyszek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Last edited by Giertyszek; 15/11/2005 11:32.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Na USA kurs 5 z kitajkami.To chyba przesada.Zagram to sobie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Buki kursy podały, Słońce wschodzi nad Japonią powoli a więc pora na typy na 2 dzień zawodów... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Po pierwsze to kursy na moneyline są tragiczne, i na pewno nie warte gry. Jeśli bym musiał komuś uratować życie grając coś z tego a wygrywając zapewniałbym sobie dobrobyt to zdecydowałbym się na Japonki ale...to tylko wtedy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Na pierwszy ogień idzie mecz Chinek z Amerykankami. Cóż, dwa bieguny polityczne na świecie, więc ambicji nie zabraknie, a na pewno będzie nawet ponadprzeciętna...Co do samego meczu, Chinki faworytki lecz, warto sięgnąć nie tak dawno w przeszłość, lipiec 2005 Grand Prix i Chinki: 2-3 z Kubą, 0-3 z Włoszkami na początek w finałowym turnieju , skład prawie ten sam, są dwie nowe Juan Li oraz Nina Song z czego Li to zawodniczka podstawowej szóstki w przegranym meczu z Brazylią. A Amerykanki również graja podobnym skladem co w Grand Prix 2005 z tymze sa 3 nowe zawodniczki porownujac z GP a mianowicie Kristin Richards, Elisha Thomas oraz Shonda Cole z których żadna nie była w pierwszej szóstce meczu z Koreą. Tak jak mówiłem dla Chinek cel numer jeden to Olimpiada w Pekinie, u siebie mają zdobyć złoto i temu służy budowa nowej, odmłodzonej kadry. Zespół amerykanski tymczasem budowany od początku 2005 roku odniósł najwiekszy sukces 11 września wygrywając w finale z Kubą w meczu o mistrzostwo strefy Ameryki Środkowej i Północnej i dzieki temu zapewnil sobie przepustke na ten turniej. Potencjal wiec maja, mozliwosci tez, Korea rozbita dzis ale czy Korea slaba czy USA mocne pokaze jutrzejszy dzien. Niestety buki sie wycfaniły i nie dały na żaden mecz handicapu +2,5 seta a więc mój typ na powyższy mecz to over 160,5 punkta a zakład taki jest dostępny w Unibecie. Kurs 2,15. Liczę na to że zaden zespół nie wygra tego meczu 3-0 (teoretycznie możliwe że wtedy też wygram ale tego nie biorę pod uwagę). W pozostałych spotkaniach typuję wygraną Japonek 3-0 lub 3-1 a więc z -1,5 seta hcp po kursie 1,42 oraz mając na uwadze nie tak dawny mecz Polek przegrany z Brazylią co prawda 0-3 lecz po wyrównanych końcówkach do 22-23 punktów w secie (a grałybez Glinki i Świeniewicz) zaryzykuję typ że Polki wygrają co najmniej 2 sety po kursie 2,65.
Powtórzę, dwa ostatnie typy ostrożnie 2/10 a pierwszy średnio 4/10.
Pozdrawiam Giertyszek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 260 |
Przepraszam za zaśmiecanie tematu, ale może ktoś wie, czy lecż gdzieś Brazylijki w TV?????
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717 |
Jestem w szoku po nocnym meczu Chiny - USA
CHINY - USA 0-3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!
wszystkiego sie moglem sie spodziewac ale na pewno nie tego, owszem bralem pod uwage zwyciestwo USA ale na pewno nie w stosunku 3:0 ! i raczej to byly tylko ta\kie chwilowe zwariowane mysli, liczylem na to ze CHinki wygraja 3:0, lub 3:1, a tu dlqa mnie prawdziwy szok porazka Chinek 0:3 !!!
SENSACJA OGROMNA !!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 859
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 859 |
Na USA kurs 5 z kitajkami.To chyba przesada.Zagram to sobie Gratuluje pieniedzy w portfelu Usa - Kitajki 3-0:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
To że Chinki przegrały to nie jest dla mnie sensacją, liczyłem jednak na to że urwą Amerykankom choć jednego seta, a tymczasem nawet na to nie było ich stać, ech.....A nasze Panie toczą znowu wyrównany bój z Brazylijkami, aż ładnie popratrzeć póki co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
co tu tak cicho??? zastanawiam sie nad zagraniem meczu USA-Polaka dokladny wynik 3-0 lub 3-1 kurs 1.9 totomix cos czuje ze nasze "zlotka" znowu pieknie przegraja choc gdyby to chodzilo o naszych super-menow bylbym bardziej pewny!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
tez mi sie tak wydaje, zdecydowana wygrana usa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
trochę cicho .... część.....popieram twoj typ ....nie przekonują mnie nasze złotka ....a typ na win USA za 1,6 w sts bardzo dobry...mnie korci na 1set win KOREA za 5,50 w toto...tak za marne parę zł......dlaczego bo Chinki bez formy a Koreanki powalczyły z Japonkami i tylko sobie są winne że nie ugrały żadnego seta......zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Chiny v Korea
Myślę że pisanie że Chinki są bez formy... to troszkę przegięcie... OK przegrały z Brazylijkami, no ale w jaki sposób? Ano... w taki jak zawsze czyli psychiką... Wygrały sobie 2 sety lekko, a później totalne rozluźnienie i powtórzyła nam się historia z Kubą... - gdzie sytułacja była identyczna... A później przyszedł mecz z Włoszkami [czyt. mecz z USA] 3-0 z walką... ale jednak to 0-3... Natomiast później Holenderki [czyt.Koreanki] i co było? Myślę że dziś jednak Chinki nie zrobią wałką...
Jak komuś potrzebny kurs @1.10 do combosa, to myślę że w sam raz...
Usa v Polska
Ten mecz wygląda baaaardzo interesująco i chyba nikt nie potrafi przewidzieć jaki ten mecz będzie miał przebieg... Amerykanki po 2 łatwych zwycięstwach... czy też Polki które rozegrały dobry mecz z gospodyniami i powalczyły ładnie z Brazylijkami... Ja optymista [idiota?:p] zawsze wierzę w nasze Złotka i myślę że jutro pokażą się z jak najlepszej strony...
Polki @2.30 baw myślę że jak najbardziej do wzięcia... underdog <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Brazil v Japan
Brazylijki w bardzo dobrej formie, widać że chcą wygrać tą imprezę.. i myślę że nikt nie będzie ich w stanie zatrzymać...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|