<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
[color:"blue"]Puchar Mistrzyń - Japonia 2005 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />
Data : 15.11 - 20.11
Miejsce rozgrywania : Tokyo, Nagoya
Oficjalna strona :
>>>>&am...<<<<< [
fivb.org]
[Linked Image] [
imageshack.us]
____________________________________________________________
Drużyny które będą uczestniczyć:
Organiser
Japan Asian Continental Champion
China [color:"red"]European Continental Champion Poland [/color] Norceca Continental Champion
USA South America Continental Champion
Brazil Wild Card*
Korea____________________________________________________________
Puchar Wielkich Mistrzyń jest rozgrywany co cztery lata, w roku poolimpijskim. Nasze siatkarki oprócz pieniędzy, mogą zdobyć cenne punkty w rankingu FIVB.
____________________________________________________________
Wysokośc nagród w Pucharze Wielkich Mistrzyń: 300,000 $ -pierwsze miejsce
150,000 $- drugie miejsce
125,000 $- trzecie miejsce
100,000 $- czwarte miejsce
75,000 $ - piąte miejsce
50,000 $- szóste miejsce
____________________________________________________________