[color:"blue"]Puchar Mistrzyń - Japonia 2005 [/color] [color:"blue"]Puchar Mistrzyń - Japonia 2005 [/color]
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> [color:"blue"]Puchar Mistrzyń - Japonia 2005 [/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" />

Data : 15.11 - 20.11

Miejsce rozgrywania : Tokyo, Nagoya

Oficjalna strona : >>>>&am...<<<<< [fivb.org]


[Linked Image] [imageshack.us]

____________________________________________________________

Drużyny które będą uczestniczyć:

Organiser Japan
Asian Continental Champion China
[color:"red"]European Continental Champion Poland [/color]
Norceca Continental Champion USA
South America Continental Champion Brazil
Wild Card* Korea

____________________________________________________________

Puchar Wielkich Mistrzyń jest rozgrywany co cztery lata, w roku poolimpijskim. Nasze siatkarki oprócz pieniędzy, mogą zdobyć cenne punkty w rankingu FIVB.

____________________________________________________________

Wysokośc nagród w Pucharze Wielkich Mistrzyń:

300,000 $ -pierwsze miejsce

150,000 $- drugie miejsce

125,000 $- trzecie miejsce

100,000 $- czwarte miejsce

75,000 $ - piąte miejsce

50,000 $- szóste miejsce

____________________________________________________________

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
[Linked Image]


Dla trenera reprezentacji Polski siatkarek, Andrzeja Niemczyka jest to kolejna szansa do sprawdzenia zespołu pod kątem przyszłorocznych Mistrzostw Świata, które odbędą się również w Japonii.

- Ten turniej to pierwszy krok w przygotowaniach do Mistrzostw Świata-powiedział dla PAP trener reprezentacji Andrzej Niemczyk.Chcemy więc wypaść jak najlepiej. W Europie mamy już ustaloną markę, ale brakuje nam trochę, żeby wywalczyć sobie stałe miejsce w czołówce światowej.

____________________________________________________________

Nasza reprezentacja 15 listopada zagra swój pierwszy mecz w tym prestiżowym turnieju z gospodarzem-początek godz.10:30. Bezpośrednie relacje ze spotkań naszej reprezentacji zaplanował EUROSPORT 2 (retransmisje w EUROSPORT,TVP1 oraz TVP3).

Dołączył: Nov 2005
Posty: 944
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 944
W pierwszym dniu Pucharu Wielkich Mistrzyń szykuje się nam wielkie widowisko w którym zagrają mistrzynie świata Brazylijki i jej najgroźniejsze rywalki Chinki. Niestety ale po wielu przeszukiwań różnych stron nie udało mi się znaleźć informacji co do tego czy obie drużyny będą miały jakieś osłabienia więc mój typ będzie taki sam identyczny jaki zawsze stawiam kiedy spotykają się ekipy na przeciwko Brazylijek. Brazylia.
W drugim spotkaniu zagrają zawsze groźne choć nie zawsze im się udaje tak bardzo zagrozić zespołom z wyższej półki Koreanki na przeciwko których staną Amerykanki i tutaj także brak info dotyczących ewentualnych osłabień i mój typ czysto z sympatii do walecznych Amerykanek.
Więc proszę o szczegółowe analizy tych spotkań ponieważ spotkania bardzo ciekawe a moje typy opierają się tylko i wyłącznie na intuicji i grze w niedalekiej hitorii a to nie jest profesjonalna analiza z mojej strony.
Japonki rozegrały trzy sparingi z Brazylijkami jak to popisuje portal onet ale nie napisali też jakie wyniki były. Więc trzeba jeszcze poczekać na dokładniejsze info.
Pozdrawiam wszystkich fanów kobiecej i nie tylko kobiecej siatkówki.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 25
dzisiejszprzeglad sportowy podaje ze zespół brazyli wystapi bez 2 gwiazdeczek czyli rozgrywajaca de souza fofao i walewska obie zostały w klubach wloskich jedna juz doznała kontuzji nie ma tez czy ktos moze sie do tego ustosunkowac

Dołączył: Nov 2005
Posty: 944
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 944
Na oficjalnej stronce Pucharu pisze, że skład Chinek odmłodzony (eliksir młodości) od marca tego roku i średnia wieku zawodniczek wynosi 21.6 a średnia wzrostu 1.85 więc jeśli i tak Brazylijki zagrają bez Souzy i Walewskiej które i tak zresztą są wymienione w składzie na stronce to zwycięstwo powinno być odniesione przez zespół z Brazylii. Na pewno zespół Chin przygotowywany jest pod kątem olimpiady w 2008 w Chinach i czy na pewno odniosą sukces teraz w tym pucharze to już chyba wie tylko sam trener. Na początku najlepiej dla niezdecydowanych będzie śledzenie tylko pierwszych pojedynków bez angażowania w to swoich pieniążków. Kamikadze z Polską dla mnie nie do ruszania. Jak sami wiecie złotka raz wygrywają bez problemu z kamikadze a w innych spotkaniach doznają porażek ale to już była inna historia związana z Pucharem świata.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
jak dla mnie to te zawody nie beda tak zupelnie powaznie potraktowane przez czolowe ekipy swiata- za tym przemawiaja bardzo skromne gratyfikacje finansowe(dla mnie smieszne nagrody) mysle ze bedzie to tylko testowanie rezerwowych zawodniczek ,ustawien itd. wiec podejde do tego turnieju z najwieksza ostroznoscia i tylko czekam az buki wystawia jakies glupie hp i na tym bede opieral swoja gre!!!!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Do profka:

# Y12 # USA-Korea 1.55 --1--

Nic nie wiem o składach ale wiem że Unibet wie tam kurs 1,22
1 set
Y15 # USA-Korea 1.65--1-- to też się opłaca.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Zgadzam się z gremlinem że zawody są traktowane przez niektóre ekipy treningowo, Chinki i Koreanki wystawiają odmłodzone reprezentacje, które szczyt formy mają osiągnąć na Igrzyskach w Pekinie. Tak więc również nie zamierzam w te zawody inwestować dużych środków, czekając na jakieś ewentualne przeszacowania kursów u buków. Póki co na jutro nic nie gram i spokojnie czekam na rozwój wypadków. A na sucho moje typy to /Unibet/:

- set dla Koreanek @1,50
- 2 sety dla Japonek @1,55
- 2 sety dla Brazylijek @1,55 - ten typ oceniam najwyżej jeśli miałbym grać to własnie to najprędzej.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja tam liczę na Polki

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Probl4em w tym ze do tego turnieju muszą byc zgłoszone zawodniczki które wywalczyły trofeum (przewidziane są tylko 2 zmiany w składzie )tak jak to ma miejsce z polkami.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Ja zagrałem Japonki za 2,15 i Chinki za 1,8.
Japonki od dłuższego czasu razem na zgrupowaniu przed tym turniejam. Poza tym gospodarzom zawsze pomagaja ściany. A naszym nigdy nie szło dobrze w Azji. A drugi mecz bardzo wyrównany ale jakoś przeczucie mi mówi że wygrają Chinki.
W dublu ako 3,89 4/10.
Pozdrawiam Teo

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Napisał: TEO

Quote
A naszym nigdy nie szło dobrze w Azji.

Z tym ''nigdy'' to nie przesadaj, bo nasze panie ostatnio właśnie pokonały Japonki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - Bardzo dobrze pamiętam to spotkanie...

Moim zdaniem wygramy jutrzejszy mecz z Japonkami... Dlaczego? W naszej drużynie bardzo dobra atmosfera, wszystkie panie zdrowe, czego chcieć więcej? Są głodne sukcesów na arenie międzynarodowej... [nie tylko w Europie] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />



Polska @1.75 BAW myślę że to dobry typ i warto zaryzykować po takim kursie nasze Złotka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Post deleted by Giertyszek

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Post deleted by Giertyszek

Dołączył: Nov 2005
Posty: 576
addict
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 576
Post deleted by Giertyszek

Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Sorki za zaśmiecanie tematu
I Dzięki za odpowiedź
Przy okazji link do włoskiej siatki

LIVE WŁOCHY [portal.federvolley.it]

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Na jutro:
Korea (+1,5)
Chiny

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
Na jutro:
Korea (+1,5)
Chiny

Bardzo sie cieszymy że postanowiles sie podzielic z nami swoimi typami, ale czy mozemy prosic jakies slowo komentarza? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A co do Koreanek to polecam Ci w takim razie hc +2,5 seta jaki proponuje Unibet, 1,50 nie do pogardzenia jesli tak.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Quote
Quote
Na jutro:
Korea (+1,5)
Chiny

Bardzo sie cieszymy że postanowiles sie podzielic z nami swoimi typami, ale czy mozemy prosic jakies slowo komentarza? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A co do Koreanek to polecam Ci w takim razie hc +2,5 seta jaki proponuje Unibet, 1,50 nie do pogardzenia jesli tak.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

mimo wszystko najlepszym rozwiązaniem jest ...........ograniczenie stawek na pierwsze mecze .
3/10 - Polska + Jułesej - nie lubię na siłę wyszukiwać sensacji - Amerykanki mają z kim trenować i znając ich metodykę treningu + plus trener - nie wierzę, że spieprzą sprawę z koreańskim kalectwem - które dostawało od naszego eksperymentalnego składu .
Nasze z japoneczkami - pal sześć czy z takashitą czy bez - pierwszy raz od dawna zagramy z nipponkami " pierwszą paką " - po cyrkach z halą i sparingami nasze laluchny sprężą się spokojnie i powinny piekny sen z ME kontynuować - wszystko jest mozliwe , ale w 2 sety skosnych nie chce mi się wierzyć.
Czekam na reozwój wypadków i przede wszystkim ciekawi mnie bardzo dyspozycja chinek i brazylijek - dla mnie no bet - chociaż jak znowu będzie wygrany tie-break przez brazylijki to mnie to nie zdziwi .

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Misiek głodne sukcesu na międzynarodowej arenie to może i nasze Złotka są. Ale Świat to nie Europa. Poza Europą jest więcej lepszych drużyn.
A tak na poważnie to nie lubie stawiać na nasze Narodowe zespoły. Jakoś nie mogę trafić. Zawsze jest na odwrót.
Np. właśnie w Azji gdzie nasze przegrały z Niemkami dla których było to jedyne zwyciestwo w turnieju. A nam zabrakło tego jednego punktu do awansu.
Ale nie zagrałem grubo więc niech wygrają nasze.
Pozdrawiam Teo

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, aker, latajaca_holenderka, Sensei), 2,493 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1