Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Witam,

Azjatycki poranek nastał, więc pora na krótką dziś moją zapowiedź jutrzejszych spotkań, krótko bo w przypadku dwóch spotkań nie ma za bardzo o czym pisać.

A więc na pierwszy rzut Chinki które mnie bardzo zawiodły ze nie potrafily wygrać choć jednego seta (sic!) z USA. Mój overek przez to boleśnie ucierpiał a co za tym idzie moja kieszeń. Tym nie mniej dziś niespodzianki nie powinno być, ba to byłaby mega-sensacja, zauważyłem że Azjatki ze sobą to grają w pełni skoncentrowane i w meczach między nimi niespodzianek raczej nie ma toteż Chinki dziś 3-0 powinny wygrać. Ja na Chinki jednak po ostatnim wyczynie centa nie postawię.
Drugi mecz, Brazylia-Japonia, gospodynie jak urwą seta to będzie ich sukces, są w stanie to zrobić i kto wie...3-1 dla Brazylii mój typ.

I na koniec mecz z naszego punktu widzenia najciekawszy.Patrząc na wyniki spotkań Amerykanek - 2 x 3-0 to wydawać by się mogło że USA izzi ale czy na pewno? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Pamiętajmy o tym że Polki umieją grać z USA, za Niemczyka dwa razy gralismy z Amerykankami i dwa razy wygraliśmy, Polkom odpowiada ich styl gry, jest bardziej europejski i dlatego jedyne zespoły z którymi Polki nie wygrały to tylko Chiny i Brazylia...A więc zapowiada się wyrównany mecz w którym wszystko jest możliwe i dlatego obstawiam Polki w handicapie +1,5 seta czyli że Polki ugrają przynajmiej 2 sety.

Miało być krótko, wyszło trochę dłużej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pamiętajmy że każdy gra na swoją odpowiedzialność a typy innych użytkowników MOGĄ być tylko wskazówką, bo odpowiedzialność każdy za swoje pieniądze ponosi.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Ja też gram Polki-kurs w sportingu 2.5

Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 717
Quote
trochę cicho ....
część.....popieram twoj typ ....nie przekonują mnie nasze złotka ....a typ na win USA za 1,6 w sts bardzo dobry...mnie korci na 1set win KOREA za 5,50 w toto...tak za marne parę zł......dlaczego bo Chinki bez formy a Koreanki powalczyły z Japonkami i tylko sobie są winne że nie ugrały żadnego seta......zobaczymy

zebys sie nie przeliczyl z tymi Polkami, mysle ze typ na Amerykanki wcale nie jest takim super dobrym typem, zbyt ryzykowne.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
a jednak ....Amerykanki win.....a kurs na USA z 1,6 w sts spadł wieczorem do 1,55....dlaczego? czyżby rodacy grali na drugą przeganaą Polek...hmmm.....kasa w kieszeni, choć patriotyzmen nie zaświeciłem..

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Co sądzicie o spotkaniach na jutro (kursy z BAW)?
Czy Polki z Koreanki rozjadą czy po takim kursie lepiej "no bet"?
04:00 Brazylia 1.40 USA 2.70
07:00 Polska 1.18 Korea 4.30
10:00 Japonia 5.80 Chiny 1.10

Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
Co sądzicie o spotkaniach na jutro (kursy z BAW)?
Czy Polki z Koreanki rozjadą czy po takim kursie lepiej "no bet"?
04:00 Brazylia 1.40 USA 2.70
07:00 Polska 1.18 Korea 4.30
10:00 Japonia 5.80 Chiny 1.10

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,325
Likes: 3
Myśle że Brazylia powinna wygrać z Amerykankami. Jednak jak dokona się analizy obydwu drużyn to spotkanie wyrasta na te z gatunku no bet.
Uwazam ze bedzie to bardzo zaciete spotkanie ze wskazaniem na Brazylie.
Pozdr

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Kurs na nasze panny nie rozpieszcza (1.18) ale mimo wszystko wydaje mi się, że warto z niego skorzystać. Jakby nie patrzeć daje on nam 18% tak naprawdę za nic bo mnie się nie widzi jutro nic innego niż krótkie 3:0.

Tak więc ja to biorę i obym się nie mylił...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
w profie jest na chinki z japonkami 1.32 ciekawe czy warto bo chinki cos kiepsko graja na tym tgurnieju

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
w profie jest na chinki z japonkami 1.32 ciekawe czy warto bo chinki cos kiepsko graja na tym tgurnieju


Witam.

Kiepsko = przegrana w sposób psychiczny z Brazylijkami [która to już taka porażka tych pań...] + porażka po bardzo zaciętych setach z Amerykankami... To chyba znowu nie tak kiepsko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Jutro Chinki czeka spotkanie z gospodyniami Japonkami...które tak jak przeciwniczki pokonały jedynie najsłabszy zespół Koreanki...

Ale trzeba podkreślić na pewno w jaki sposób zrobiły to Chinki, a w jaki Japonki :

18-Nov KOR-CHN 0-3 18-25 17-25 19-25 54-75 1:10

16-Nov JPN-KOR 3-0 25-23 27-25 25-21 77-69 1:31


======

BRA-CHN 3-2 15-25 17-25 25-20 25-20 15-8

BRA-JPN 3-0 25-17 25-19 25-15

======

Oczywiście takie wyniki nie mogą nam zapewnić jutro że Chinki wygrają na 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ...

Dla mnie jednak Chinki między Japonkami różni jeszcze parę klas...

Chinki @1.32 które zaoferowal nam pan profek, trzeba przyjąć naprawdę z otwartymi rękoma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Unibet chyba już zrezgnował z wystawiania Pucharu Wielkich Mistrzyń w siatkówce, a szkoda bo kursy mieli lepsze niż BAW. Jak sie nie ma co się chce to się gra co się ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Owocnego poranka sobotniego życzę wszystkim (dobre i 18%)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
Kurs na nasze panny nie rozpieszcza (1.18) ale mimo wszystko wydaje mi się, że warto z niego skorzystać. Jakby nie patrzeć daje on nam 18% tak naprawdę za nic bo mnie się nie widzi jutro nic innego niż krótkie 3:0.

A ja zawsze powtarzam że nie ma pewniaków i nie ma nic za nic, nawet kurs 1,05 może nie wejść o czym wielokrotnie się przekonaliśmy. Tak więc odradzam pisać o jakimś darmowym zysku bo takiego w bukmacherce nie ma.Mam nadzieję że nikt nie przegrał na tym meczu dużych pieniędzy bo granie za duże stawki singli na takie kursy 1,05-1,2 się po prostu nie opłaca, a taka strategia prowadzi do bankructwa.

Przed nami jedno spotkanie, kończące przedostatni dzień w PWM, mecz gospodyń z Chinkami. Pisząc analizy na wczorajszy dzień wspomniałem że Chinki dobrze się prezentują w meczach z innymi drużynami z Azji, tak więc po pokonaniu Koreanek, dziś pora na Japonki a jutro z Polkami...a to o tym później.

Zapraszam przed ekrany TV. Eurosport 2, jest sobotni poranek, myślę że warto popatrzeć na ciekawie zapowiadające się spotkanie, które wg mnie zakończy się wygraną zespołu chińskiego.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Witam.mam pytanie ? przy rownej ilosci punktow decyduje bezposredni mecz czy bilans setow .

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Przy równej ilosci punktów decyduje stosunek "małych" punktów zdobytych do "małych" punktów przegranych.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
blamaz. Tyle powiem. Polki-kompromitacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
Quote
Kurs na nasze panny nie rozpieszcza (1.18) ale mimo wszystko wydaje mi się, że warto z niego skorzystać. Jakby nie patrzeć daje on nam 18% tak naprawdę za nic bo mnie się nie widzi jutro nic innego niż krótkie 3:0.

A ja zawsze powtarzam że nie ma pewniaków i nie ma nic za nic, nawet kurs 1,05 może nie wejść o czym wielokrotnie się przekonaliśmy. Tak więc odradzam pisać o jakimś darmowym zysku bo takiego w bukmacherce nie ma.Mam nadzieję że nikt nie przegrał na tym meczu dużych pieniędzy bo granie za duże stawki singli na takie kursy 1,05-1,2 się po prostu nie opłaca, a taka strategia prowadzi do bankructwa.

Przed nami jedno spotkanie, kończące przedostatni dzień w PWM, mecz gospodyń z Chinkami. Pisząc analizy na wczorajszy dzień wspomniałem że Chinki dobrze się prezentują w meczach z innymi drużynami z Azji, tak więc po pokonaniu Koreanek, dziś pora na Japonki a jutro z Polkami...a to o tym później.

Zapraszam przed ekrany TV. Eurosport 2, jest sobotni poranek, myślę że warto popatrzeć na ciekawie zapowiadające się spotkanie, które wg mnie zakończy się wygraną zespołu chińskiego.
]
Po meczu to i ja jestem taki mądry, szkoda tylko że wczesniej się nie wysiliłeś i tego nie napisałeś bo teraz to i ja równie dobrze mogę napisać, że zagrałen na Koreanki.

Tak czy inaczej Polki zagrały żałośnie...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Quote
Po meczu to i ja jestem taki mądry, szkoda tylko że wczesniej się nie wysiliłeś i tego nie napisałeś bo teraz to i ja równie dobrze mogę napisać, że zagrałen na Koreanki.

Tak czy inaczej Polki zagrały żałośnie...


Ale co miałem przed meczem napisać bo nie wiem o Ci chodzi? Napisałem ogólną zasadę która powinna być podstawą w bukmacherce, że nie ma nic za nic, nic pewnego i nie ma gratis iluś tam %, jak ktoś szuka pewnych % od kapitału to niech idzie do banku i założy lokatę albo zainwestuje w obligacje. Po prostu po raz kolejny potwierdziło się to co napisałem a ponieważ jesteś userem który ma już swój staż na forum i z którego zdaniem się liczy to można mieć obawy że niektórzy młodsi uzytkownicy forum jak przeczytaja to że można mieć 18% kapitału za nic to zagraja za zbyt duze pieniadze i potem bedzie płacz i zgrzytanie zębów...więc tylko tyle, starej ogólnej zasady że w bukmacherce nie ma nic pewno i nie ma nic na 100%.

Tyle OT.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Obojetnie co by to nie bylo,to granie kursow ponizej 1.5 to na dluzsza mete pewna strata.
Ale co by nie powiedziec,nasze panie zawiodly na calej linii

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Quote
Obojetnie co by to nie bylo,to granie kursow ponizej 1.5 to na dluzsza mete pewna strata.
Ale co by nie powiedziec,nasze panie zawiodly na calej linii

Nie zgadzam się z tym co napisałeś.Uważam że nei gra się na kurs tylko gramy zdarzeniczy kurs 1,30 czy 2,20 lub 6 to i tak musi to wejśc. Trzeba miec jeszcze szczescie Nie zagrasz kuru 4 za 200zł ale już łaczne ako z kursem 2,25 już tak gdzie masz właśnie takie mecze z kursem 1,15.
Dzisiaj Brazyli i Chinki powinny wygrac bez problemu. Brazylijki będą chciały wygrac cały turniej bez porazki. Natomiast Chinki mają jeszcze szanse na 2 miejsce w turnieju, jka również są lepsze od naszych zlotek mimo tego że budują już drużynę na olimpiadę w Pekinie Pozdro

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Słuchajcie albo z moim mózgiem jest coś nie tak albo B&W jest ...głupi!

Na livbecie dotyczacym spotkania Korea - Brazylia widnieje taki zakład:

Handicap: Who will win the first Set?
Korea +17.5 @1.70
Brazil -17.5 @1.90

Czy Koreanki są aż takie cienkie, że mogą nie dać rady ugrac w pierwszym secie całych 8 punktów czy to B&W se w kulki leci?

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,523
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1