|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Rockdale City Suns - South Coast Wolves over 1.5  słabo to widzę ... w ogóle kangury cos słabo, chyba zmęczeni sezonem ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
zagrałem ov2,5 w lidze hongkongu .... o2,5 @1,70 ... po 9 min 1-1, myślę sobie izi .....74 min i... 1-1
no żesz kuźwa .... poczekaj na lepszy kurs na over 1.5 w Rockdale City - South Coast Wolves jak bedzie min. 1.5 śmiało graj rozkręcą się i bramki się będą sypać jak śmialo, to śmiało o1,5 @1,72 Witam Panowie , powyższy overek poszedł i umnie - też siało  a teraz strzelać brameczki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
zagrałem ov2,5 w lidze hongkongu .... o2,5 @1,70 ... po 9 min 1-1, myślę sobie izi .....74 min i... 1-1
no żesz kuźwa .... poczekaj na lepszy kurs na over 1.5 w Rockdale City - South Coast Wolves jak bedzie min. 1.5 śmiało graj rozkręcą się i bramki się będą sypać jak śmialo, to śmiało o1,5 @1,72 Witam Panowie , powyższy overek poszedł i umnie - też siało  a teraz strzelać brameczki  oby weszło, jeszcze żaden typ Bezdomnego mi nie wszedł .. zacząłem grać progresję Bezdomny, bez urazu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
progresja  skuteczność i tak nie najgorszą mam na dzień dzisiejszy : 63%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
oglodalem wlasnie powtorke meczu puchaur anglii chelsea-everton kiedy sobie wbije do glowy ancelotti ze temu idio.... sie nie daje karnych strzelac co za wiesn... zaje.... jakbym mial takiego zawodnika to bym go wyj.. na zbity py... primo wszedzie konflikty klub+ kadra final ligi mistrzow juz jak podchodzil do strzelania wiedzialem ze nie strzeli!! to samo wczoraj z evertonem znalazl sie kur..."panenka" z miejsca sobie strzela ZERO!!! szacunku dla kibicow i klubu moze to czytac jakis kibic chelsea bron boze niemialem nigdy nie mam i niebede mial do tego klubu jakis "problemow"ale w szatni na miejscu chlopakow obilbym mu maske cieć i tyle ANELKA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
witam  z nadzieją na lepszy dzien niż wczorajszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
witam  z nadzieją na lepszy dzien niż wczorajszy  Siemanko  Wczorajszy dzien udany i miejmy nadzieje ze dzisiejszy bedzie jeszcze bardziej udany BKS overek jak w maselko jesli tylko jego pograles 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
15:00 Manchester City - Notts County Przypuszczalne składy: Man City: Hart - Richards, Boateng, Lescott, Zabaleta, Vieira, Barry, Milner, Y. Toure, Jo, Tevez Notts: Nelson - Darby, Pearce, Edwards, Harley, Martin, Bishop, Ravenhill, Westcarr, Gow, Hughes City z handi ?  Nie wiem czy zrodło dobre i moze zamiast Jo zagra Dzeko ? ktos potwierdzi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Rockdale 1  małoooo !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
witam  z nadzieją na lepszy dzien niż wczorajszy  Siemanko  Wczorajszy dzien udany i miejmy nadzieje ze dzisiejszy bedzie jeszcze bardziej udany BKS overek jak w maselko jesli tylko jego pograles  no u mnie padaka wczoraj...mam złą passe... dzisiaj niby we wloskiej na papierze jest kilka pewniakow.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
15:00 Manchester City - Notts County Przypuszczalne składy: Man City: Hart - Richards, Boateng, Lescott, Zabaleta, Vieira, Barry, Milner, Y. Toure, Jo, Tevez Notts: Nelson - Darby, Pearce, Edwards, Harley, Martin, Bishop, Ravenhill, Westcarr, Gow, Hughes City z handi ?  Nie wiem czy zrodło dobre i moze zamiast Jo zagra Dzeko ? ktos potwierdzi ? Jo raczej zagra mogę to potwierdzić graj hc ja tez zagram hc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
dzisiaj pełno meczy po malych kursach..co radzicie zagrac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Gospodarze niedzielnego meczu są typową drużyną środka tabeli. Zajmują 12. miejsce w lidze i mają na koncie 31 punktów. Z pewnością nie osiągnęliby tego bez swojego supersnajpera Sergio Pellissiera, który trafiał już do siatki przeciwko czołowym włoskim klubom wielokrotnie. Wspomaga go kilka lat młodszy Davide Moscardelli, którego Chievo kupiło w lecie z Piacenzy. Obaj strzelili w tym sezonie łącznie 14 goli, z czego Pellissier aż 9. Największymi dokonaniami podopiecznych Stefano Pioliego w ciągu ostatnich tygodni były zwycięstwo nad Napoli (2:0 na Stadio Marcantonio Bentegodi) oraz wyjazdowy remis 1:1 z Lazio. Wśród zawodników gialloblu warto wyróżnić kilku ciekawych graczy, jak na przykład obrońca Andrea Mantovani, który wyrobił sobie w Italii markę solidnego defensora, a także młody pomocnik Kevin Constant, którym jakiś czas temu poważnie interesował się Milan. Trener Stefano Pioli nie będzie mógł skorzystać w niedzielnym spotkaniu z zawieszonych Mandelliego i Sardo oraz kontuzjowanych Bogliacino, Luciano i Marcoliniego. Zagrożeni zawieszeniem są Andreolli, Cesar, Mantovani, Pulzetti oraz Rigoni.
Milan chyba tak izi nie bedzie dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Przewidywane składy: Chievo (4-3-1-2) - Stefano Pioli: Sorrentino; Frey, Cesar, Morero, Mantovani; Fernandes, Rigoni, Guana; Constat; Pellissier, Moscardelli
Milan (4-3-1-2) - Massimiliano Allegri: Abbiati; Oddo, Nesta, Thiago Silva, Antonini; Gattuso, Van Bommel, Merkel; Robinho; Ibrahimović, Cassano
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
nie grac tych niskich tylko agrac np schalke leverkusen z handi cos w tym rodzaju
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
nie grac tych niskich tylko agrac np schalke leverkusen z handi cos w tym rodzaju tak schalke sie nadaje do hc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
nie grac tych niskich tylko agrac np schalke leverkusen z handi cos w tym rodzaju Nikt Ci nie broni grac Lever albo Schalke z hc, Twoje pieniadze , Twoje typy, tylko potem nie placz jak Stuttgart trafi w 85 min bramke na 2-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
Kayserispor - Antalyaspor, dobry kurs na 1 a z tabeli wlascie tak wynika chociaz Kay jeszcze nei wygralo z Antalya to moze gramy na przelamanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Rockdale 1  małoooo !!! 2-0  BKS koniec progresji  , typ od Bezdomnego wszedł jak masełko 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|