|
|
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
|
|
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816 |
Ja też Łuki myślałem nad Lazio ale odpuściłem  Zamiast tego Udine mnie przekonało...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Ja też Łuki myślałem nad Lazio ale odpuściłem  Zamiast tego Udine mnie przekonało... miejmy nadzieje ze nie zawiodą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Witam Jak to jest w ziemniaku toto mix idzie odebrac wygrana w ten sam dzien co zawarcie zakladu? np stawiam teraz mecz o 12:30 i czy np o 16 mozna juz odebrac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Łuki ten tekst o Chievo, to Twój ?  Tak Aha, no to to trochę razi w oczy  "Wspomaga go kilka lat młodszy Davide Moscardelli"
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
Mou nie przegrał "u siebie" od 9 lat!!!!!
za kilkanaście lat powinno się o takich ludziach uczyć w szkole!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
obie strzelą w monpelier,city -1,5,wschod,koszalin +7,5 ,macerata 3;0,leverkusen
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Ja też Łuki myślałem nad Lazio ale odpuściłem  Zamiast tego Udine mnie przekonało... Udinese bez Sancheza ?! po takim kursie nie do konca wiem czy to dobra inwestycja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Znaczy w zlym miejscu znak zapytania . UDINESE to pewne ze bez Sancheza bo pauzuje za kartki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Łuki ten tekst o Chievo, to Twój ?  Tak Aha, no to to trochę razi w oczy  "Wspomaga go kilka lat młodszy Davide Moscardelli" Musze tu sprostowac. To nie moj tekst tylko skopiowalem go ze stronki jak szukalem skladow na ten mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
|
|
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816 |
no niby tak ale zobaczymy vonseb, liczę że skromnie ale jednak wygrają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
no niby tak ale zobaczymy vonseb, liczę że skromnie ale jednak wygrają  przypomnij sobie mecz z Bologna jak tez byli faworytem a grali bez Sancheza i zrobili 1-1 kurs wtedy tez okolo 1,50 byl
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Łuki ten tekst o Chievo, to Twój ?  Tak Aha, no to to trochę razi w oczy  "Wspomaga go kilka lat młodszy Davide Moscardelli" Musze tu sprostowac. To nie moj tekst tylko skopiowalem go ze stronki jak szukalem skladow na ten mecz  Aha, no to składów proponuję szukać tutaj [ gazzetta.it], bo ja już bym takiej stronie nie ufał za bardzo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
[quote=Akhu]Łuki ten tekst o Chievo, to Twój ?  Tak Aha, no to to trochę razi w oczy  Musze tu sprostowac. To nie moj tekst tylko skopiowalem go ze stronki jak szukalem skladow na ten mecz  Aha, no to składów proponuję szukać tutaj [ gazzetta.it], bo ja już bym takiej stronie nie ufał za bardzo  Nie moge sie połapac na tej stronce jak sie tydzien skonczy i nowe spotkania zaczynaja to nie moge znalezc wtedy skladow tylko sa z ubieglego tygodnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
|
|
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816 |
no niby tak ale zobaczymy vonseb, liczę że skromnie ale jednak wygrają  przypomnij sobie mecz z Bologna jak tez byli faworytem a grali bez Sancheza i zrobili 1-1 kurs wtedy tez okolo 1,50 byl zgadza się, ale dzisiaj Di Natale coś postrzela 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Łuki zapisz tak stronę jak ja Ci dałem i zawsze będą aktualne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
no niby tak ale zobaczymy vonseb, liczę że skromnie ale jednak wygrają  przypomnij sobie mecz z Bologna jak tez byli faworytem a grali bez Sancheza i zrobili 1-1 kurs wtedy tez okolo 1,50 byl mialem grac wlasnie Udine i sobie przypomnialem ten mecz:D bez Sabcheza to nie to samo;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
|
|
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816 |
A jak widzicie dzisiejsze pucharowe starcie Lecha z Polonią ? Lech to wygra czy raczej padnie remis?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
ADO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
JA mysle ze Polonia sie postawi ( gram lekko X2), w sparingach grali niezle, do tego sporo bramek Smolarka a wiadomo ze to pilkarz niezlego kalibru jak jest w formie, w Lechu zapewne troszke zmian
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
ten mecz pokaże jakaś TV ?
Lecha z Polonią ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|