Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16
Loko06 #4471111 20/02/2011 23:03
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Loko06
a propo wypłat z betfair to oni chyba nie wysyłają potwierdzenia wypłaty na maila, tak?

Jeśli wysyłasz na MB, dostajesz potwierdzenie że doszło. Wypłata wpływa po 12-tu godzinach. W przypadku Netka i innych wypłat potwierdzeń nie ma. Na Netka wypłata idzie ok 12 - 14 godzin jakoś tak różnie. Wypłata na kartę 48 godzin. Przelew różnie.

Bonus: Unibet
Goget #4471116 20/02/2011 23:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
DNO puke ile moza?Wszystko rozumie, raz na jakis czas moze sie przytrafic,ale sa jakies granice....

barciu #4471121 20/02/2011 23:07
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by barciu
Czy ktos z was ma konto w betfair w innej walucie niz PLN ? Np Euro albo funty? Mam konto funtowe i dotychczas wplacalem tylko angielska karta z angielskiego konta. Czy jak wplace polska kartą VISA z polskiego konta to będzie jakiś problem ? Zapewne stracę na przewalutowaniach oraz będzie pobrana prowizja przy wypłacie, zgadza się ?

Betfair pobiera procentową prowizję od wpłaty kartą Visa (nie pamiętam ile bo 2 lata nie wpłacałem). Od wypłaty na kartę nie ma prowizji (dotyczy Visy). Na Mastercarda chyba się nie da. Na przewalutowaniach tracisz w zależności od widełek banku w którym masz kartę. Przy wypłacie zyskujesz, bo widełki w dwie strony działają.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Rysio Ochudzki
DNO puke ile moza?Wszystko rozumie, raz na jakis czas moze sie przytrafic,ale sa jakies granice....

Chyba już działa.

Conrad #4471134 20/02/2011 23:11
Dołączył: Mar 2010
Posty: 63
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2010
Posty: 63
mozecie się zalogować?

Loko06 #4471141 20/02/2011 23:13
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Nie można się wylogować/zalogować, ale giełda działa. Można handlować.

Pawcias #4471144 20/02/2011 23:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
to handluj grin to jest teraz wiekszy hazard niz u bukow

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
To jest ku.rwa debilizm blush

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Wręcz przeciwnie Rysiu...

No Comments
Where Angel’s don’t fear to tread

Posted by Peter Webb in Bet Angel on February 8th, 2011

Just over a week ago we had the Betfair upgrade and first outage.

Betfair has a chequered history of outage’s, but have been much better in recent years. Because Bet Angel was around before the API was created, we have always maintained a dual mode of operation. You can connect to Betfair via non API (The website) or API modes.

I tend to connect by the API but I have both available at all times, just in case there is a problem at Betfair’s end. One of the characteristics that we saw last week was that Betfair had a tendancy to bring the website back up first after an outage. Therefore Bet Angel users were able to get online quicker than others. At moments like this timing can be critical, especially if you have an open position. This capability in Bet Angel pretty much pays for itself alone, in this mode Bet Angel becomes an insurance policy. I traded where others didn’t last Monday and that paid good dividends on what was a tough week in general.

The other side effect from last week is that I gathered data on how the market acted when the API was down. By doing this we could ‘see’ what effect knocking out the API had on the market and its participants. It was a unique opportunity to get under the skin of the market. So, there you have it. While it created some problems, it was also an opportunity.

Let’s hope things are back to normal now and we can settle into a ‘normal’ pattern again. Only thirty five days to Cheltenham!

AGASSI #4471176 20/02/2011 23:30
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Agassi,ale masz teraz puke grafike nowiutka , puke live nowosc i inne bajerki na stronie,nie cieszysz sie?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
oczywiscie Pawcias,awarie to wrecz marzenie traderow,szczegolenie tych pre aplauz

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Ostatnio gram tak, że bardziej pasują mi awarie na live hura

Pawcias #4471201 20/02/2011 23:41
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
jadę przez lite....... tongue

AGASSI #4471214 20/02/2011 23:45
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Ja jadę przez API. Trza se radzić w każdych warunkach wink

Już działa. Agass, nie umartwiaj się tongue

Pawcias #4471218 20/02/2011 23:47
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
20th Feb 2011


Betfair's website and API went down at approximately 15:30 today.


We advise that you proceed with caution because there are usually further problems after a site crash.

Miło z ich strony...

Pawcias #4471238 20/02/2011 23:58
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Poza tym Panowie! Bądźmy szczerzy. Złej baletnicy...

Goget #4471290 21/02/2011 00:22
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by Goget
Powinni kasę zwracać każdemu kto się upomni, że strata powstała przez awarię.

No ale to utopia.

Ty chyba żartujesz. Neostrada, albo UPC też powinni zwracać kasę kiedy przez dwie minuty nie miałeś netu, a Rafa przełamał akurat w tym czasie Ferdka? Awarie są średnio miłe, ale bez przesady.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
Originally Posted by The Boss
pojeby zasrane

Jeśli zajmujesz się tradingiem, wystarczy nie ryzykować więcej niż 10, góra 20% budżetu w pojedynczym ruchu. Awarie nie są aż tak częste, żeby Cię zniszczyć budżetowo. Jeśli jesteś dobrym trader'em odrabiasz pechową/techniczną stratę w jeden dzień. Jeśli jesteś kiepski, brak awarii Ci nie pomoże.

Conrad #4471335 21/02/2011 00:41
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Odnośnie zwrotów to znam sytuację z przed kilku tygodni kiedy mieli awarię, że po krótkiej wymianie zdań i potwierdzeniu, że to właśnie awaria była przyczyną straty i oddali wcale nie mało, bo dokładnie 1500e.

Pawcias #4471394 21/02/2011 01:06
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
Originally Posted by Pawcias
Ostatnio gram tak, że bardziej pasują mi awarie na live hura


możesz powiedziec cos więcej w jaki sposób wykorzystujesz chaos ?

Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker), 1,193 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,559
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1