|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
a propo wypłat z betfair to oni chyba nie wysyłają potwierdzenia wypłaty na maila, tak? Jeśli wysyłasz na MB, dostajesz potwierdzenie że doszło. Wypłata wpływa po 12-tu godzinach. W przypadku Netka i innych wypłat potwierdzeń nie ma. Na Netka wypłata idzie ok 12 - 14 godzin jakoś tak różnie. Wypłata na kartę 48 godzin. Przelew różnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
DNO  ile moza?Wszystko rozumie, raz na jakis czas moze sie przytrafic,ale sa jakies granice....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Czy ktos z was ma konto w betfair w innej walucie niz PLN ? Np Euro albo funty? Mam konto funtowe i dotychczas wplacalem tylko angielska karta z angielskiego konta. Czy jak wplace polska kartą VISA z polskiego konta to będzie jakiś problem ? Zapewne stracę na przewalutowaniach oraz będzie pobrana prowizja przy wypłacie, zgadza się ? Betfair pobiera procentową prowizję od wpłaty kartą Visa (nie pamiętam ile bo 2 lata nie wpłacałem). Od wypłaty na kartę nie ma prowizji (dotyczy Visy). Na Mastercarda chyba się nie da. Na przewalutowaniach tracisz w zależności od widełek banku w którym masz kartę. Przy wypłacie zyskujesz, bo widełki w dwie strony działają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
DNO  ile moza?Wszystko rozumie, raz na jakis czas moze sie przytrafic,ale sa jakies granice.... Chyba już działa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2010
Posty: 63 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Nie można się wylogować/zalogować, ale giełda działa. Można handlować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
to handluj  to jest teraz wiekszy hazard niz u bukow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
To jest ku.rwa debilizm 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Wręcz przeciwnie Rysiu...
No Comments Where Angel’s don’t fear to tread
Posted by Peter Webb in Bet Angel on February 8th, 2011
Just over a week ago we had the Betfair upgrade and first outage.
Betfair has a chequered history of outage’s, but have been much better in recent years. Because Bet Angel was around before the API was created, we have always maintained a dual mode of operation. You can connect to Betfair via non API (The website) or API modes.
I tend to connect by the API but I have both available at all times, just in case there is a problem at Betfair’s end. One of the characteristics that we saw last week was that Betfair had a tendancy to bring the website back up first after an outage. Therefore Bet Angel users were able to get online quicker than others. At moments like this timing can be critical, especially if you have an open position. This capability in Bet Angel pretty much pays for itself alone, in this mode Bet Angel becomes an insurance policy. I traded where others didn’t last Monday and that paid good dividends on what was a tough week in general.
The other side effect from last week is that I gathered data on how the market acted when the API was down. By doing this we could ‘see’ what effect knocking out the API had on the market and its participants. It was a unique opportunity to get under the skin of the market. So, there you have it. While it created some problems, it was also an opportunity.
Let’s hope things are back to normal now and we can settle into a ‘normal’ pattern again. Only thirty five days to Cheltenham!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Agassi,ale masz teraz  grafike nowiutka ,  live nowosc i inne bajerki na stronie,nie cieszysz sie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
oczywiscie Pawcias,awarie to wrecz marzenie traderow,szczegolenie tych pre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Ostatnio gram tak, że bardziej pasują mi awarie na live 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
jadę przez lite....... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Ja jadę przez API. Trza se radzić w każdych warunkach  Już działa. Agass, nie umartwiaj się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
20th Feb 2011
Betfair's website and API went down at approximately 15:30 today.
We advise that you proceed with caution because there are usually further problems after a site crash.
Miło z ich strony...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Poza tym Panowie! Bądźmy szczerzy. Złej baletnicy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Powinni kasę zwracać każdemu kto się upomni, że strata powstała przez awarię.
No ale to utopia. Ty chyba żartujesz. Neostrada, albo UPC też powinni zwracać kasę kiedy przez dwie minuty nie miałeś netu, a Rafa przełamał akurat w tym czasie Ferdka? Awarie są średnio miłe, ale bez przesady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Jeśli zajmujesz się tradingiem, wystarczy nie ryzykować więcej niż 10, góra 20% budżetu w pojedynczym ruchu. Awarie nie są aż tak częste, żeby Cię zniszczyć budżetowo. Jeśli jesteś dobrym trader'em odrabiasz pechową/techniczną stratę w jeden dzień. Jeśli jesteś kiepski, brak awarii Ci nie pomoże.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246 |
Odnośnie zwrotów to znam sytuację z przed kilku tygodni kiedy mieli awarię, że po krótkiej wymianie zdań i potwierdzeniu, że to właśnie awaria była przyczyną straty i oddali wcale nie mało, bo dokładnie 1500e.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
Ostatnio gram tak, że bardziej pasują mi awarie na live  możesz powiedziec cos więcej w jaki sposób wykorzystujesz chaos ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|