Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 89 1 2 3 4 5 6 7 88 89
oli #4472583 21/02/2011 16:05
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
W ubiegłym roku - grajus - w " turnieju 4 skoczni ",
byłeś, nie do pobicia.

Liczę na Twoje,
tegoroczne "czucie".

Bonus: Unibet
oli #4472584 21/02/2011 16:06
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Zresztą jeśli chodzi o El Amraniego , to chyba każdy wie co się działo rok temu podczas meczu z Gabą właśnie w Casablance

oli #4472585 21/02/2011 16:10
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
No rok temu Tanger , Meknes , Rabat , Marrakech dawały zarobić

Ale w tym roku będzie mniej ciekawie , bo działam na Quattro Towers w Gdansku i będe pod netem tylko w weekendy frown

A z suchych wyników , to ciężej coś wyczytać

oli #4472591 21/02/2011 16:19
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Parcie na Łotwę,
coraz większe.

Czy tak mały kraj,
wytrzyma takie ciśnienie wink

oli #4472592 21/02/2011 16:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
W tym roku Marokańskie dziady nie przygotowały się do swoich imprez. Szybkie zjazdy do bazy się dzisiaj szykują. Jutro pewnie tylko El Amrani powalczy.

oli #4472595 21/02/2011 16:28
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
czyli masz takie samo zdanie jak ja .

Kuznetsov under 18,5 boks

oli #4472596 21/02/2011 16:30
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Kubot 1,80 ? sporo , czyżby się bał ? tongue

Gasquet już jest dogiem , kurs ciągle rośnie

oli #4472597 21/02/2011 16:30
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,541
Witam,

jakiego buka polecacie do grania tenisa? który ma najlepszą ofertę? chodzi mi przede wszystkim o możliwość grania challengerów, kwalifikacji do turniejów ATP/WTA.

Chciałbym wrzucić z 2-3 tysie i sobie grać przez dłuższy czas.

Nie musi być polski support, ważne, żeby nie świrowali (limity, wypłaty). Na live mi nie zależy.

oli #4472602 21/02/2011 16:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Lamine Ouahab idol, gwiazda, krecz w kwalach. Ouahabi cały mecz w singlu łapał się za nadgarstek, nawet El Amrani miał zamrażacz w sprayu którym psikał się po kolanie w meczu z Knittelem, a w deblu poczuł ból w ramieniu i krecz. Kadharri jedynie powalczył z Kirche, ale Kirche to jest poziom futuresów. Ziadi konflikt z federacją. Fattar to jakiś żart jest - Di Mauro mógł potrenować każdy element rzemiosła. Idmbarek i Ziadi odpadli już w kwalach do Casablanci. Rachidi ? W Meknes w kwalach dostał po głowie od Pavlovsa.

oli #4472605 21/02/2011 16:41
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dzięki - Fro - za te infa.

Znacząco rozjaśniły sytuację w Maroku.

oli #4472607 21/02/2011 16:43
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 2,986
Petzschner +1,5 co myslicie?

oli #4472610 21/02/2011 16:50
Dołączył: Aug 2010
Posty: 289
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2010
Posty: 289
Jak na razie na mojej liście życzeń jest Bondarenko. Myśle też o naszym Jurku.

oli #4472614 21/02/2011 16:56
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Kuznetsov 2-0
Radwańska
Gulbis
Kleybanova

Co wy na to?

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by skalisty
Petzschner +1,5 co myslicie?

Picasso zje Seppiego jak dla mnie

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Originally Posted by Darken_Volk
Jak na razie na mojej liście życzeń jest Bondarenko. Myśle też o naszym Jurku.

Coś Ci Belgowie mi nie pasują w tym Wolfsburgu, Rochus i Bemelmans dzisiaj mecze razem graja w deblu i razem chyba beda tankowac przed DC

oli #4472621 21/02/2011 17:01
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Bhupathi M./Paes L. vs. Djokovic N./Djokovic M.

hoho szkoda ze juz w 1szej Djoki trafili na takich przeciwnikow :/

oli #4472622 21/02/2011 17:02
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
GŁÓWNY:
Kuznetsov u 18,5
Chan\Zheng 1,32
Gulbis 1,50
-----------------------------------------
Mayer 1,79
Jans\Rosolska
-----------------------------------------
Crivoi 1,70
Gasquet 1,87
-----------------------------------------
Bacsinszky 2,49

Takie coś póki co boks

oli #4472623 21/02/2011 17:04
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
poszedł pociąg na dzisiaj:

Kuznetsov: 2-0
Radwańska
Kleybanova
Janowicz
Gulbis
Samsung

boks i oby dojechał

oli #4472624 21/02/2011 17:04
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
nie rozumiem grania przeciwko Bojanie Jovanovski. To że akurat wczoraj zagrała słabiej nie oznacza że dziś tak będzie.
Potencjał ma w sobie bardzo duży , a wyniki w tym roku też niezłe.

ale powodzenia

ja spadam , a moi boksować boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by skalisty
Petzschner +1,5 co myslicie?

odwrotnie cool

Strona 5 z 89 1 2 3 4 5 6 7 88 89

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1