Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 82 z 89 1 2 80 81 82 83 84 88 89
oli #4474961 22/02/2011 06:02
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
no w Toruniu rządzi Elana tongue

ale ja tam nie chodzę bo mogę dostać bęcki ... za nic tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by grajus87
Cudowny dzień , lecz już skończony tongue
Gulbis 1,50 piwo
Gasquet 1,87 piwo
Mayer 1,77 piwo
Norman\Granollers under 2 set 1,90 piwo fuks bo w 2 strone tongue
Janowicz +3,5 1,90 piwo
Viola under 1,90 piwo
Kuznetsov under 1,90 piwo
Bojana 1,60 piwo
Bartoli 1,90 piwo
Safarova +5,5 1,90 piwo
Petrova 1,49 piwo
Chan\Zheng 1,30 piwo
Gojnea 2,0 piwo
Gonzalez 1,40 piwo
Crivoi 1,80 frown
Jans\Rosolska 1,50 frown
Bacsanszki 2,49 frown

Co za dzień piwo piwo piwo
Taki się zdarza raz do roku tongue

Teraz już typy na nowy dzien więc czuję że tak piwnie nie będzie.

Dolgo 2-0 1,44 Kubot 1,80 Giraldo 1,40 Ferrer u 17,5 1,80 boks
OByś taką pomocą służył tutaj na tym forum aż typować zabronią ... Tak Ci dopomóż Bóg ...

oli #4474963 22/02/2011 06:03
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Becker bp

oli #4474964 22/02/2011 06:04
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Blejk utrzymal, teraz lam

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by ArtekPotito
Originally Posted by Broda0987
....troszkę to glupie...bo żeby nie okrzyk sedziny Aga miala mozliwosc zagrania tej pilki....to ewidentny bląd sedziow...
z tego co zrozumiałem to nie jest to wina sędziego, bo z tego co słuchałem co mówił, to musiał przyznać punkt Berdychowej, bo tak mówią przepisy
wydaje mi sie że powinna je znać ... i nie pajacować ...

oli #4474966 22/02/2011 06:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Grajus jakbyś jeszcze odwiedzał częściej działy tematyczne to w ogóle byśmy wszyscy zwariowali

Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
Originally Posted by ArtekPotito
Originally Posted by Broda0987
....troszkę to glupie...bo żeby nie okrzyk sedziny Aga miala mozliwosc zagrania tej pilki....to ewidentny bląd sedziow...
z tego co zrozumiałem to nie jest to wina sędziego, bo z tego co słuchałem co mówił, to musiał przyznać punkt Berdychowej, bo tak mówią przepisy
....nie wiem czy nie byl to punkt zwrotny w tym meczu....

oli #4474969 22/02/2011 06:06
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227


Wiem ze stare jak swiat ale tyle razy ile ogladam tak samo mnie smieszy ;D;D

oli #4474970 22/02/2011 06:06
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Ximena brzmi jak wojowniczka tongue

+8,5 wywalczy

Julia to po Wozniacki mojadruga ulubienica tongue

Okej Fro Lech ten tydzień mam wolny to jak coś wpadnie w oko to zajrzę.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Originally Posted by Fro_Lech
Grajus jakbyś jeszcze odwiedzał częściej działy tematyczne to w ogóle byśmy wszyscy zwariowali

i tak dużo ludzi pisze.
gdyby było mało analiz to wtedy można by..., a tak ja naprzykład czuje się zwolniony z obowiązku tongue

oli #4474975 22/02/2011 06:09
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Blake 13/14 pierwsze podanie... oby tak dalej!!!!

oli #4474977 22/02/2011 06:10
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
Upadek Małysza - okoliczności zamachu
1.Pijany Kruczek kazał Małyszowi lądować w tych warunkach.

2.W 10 sekundzie słychać strzały.

3.„Ten skok w tych warunkach w ogóle nie powinien się odbyć” - mówi
specjalista z miesięcznika „Narciarska Polska”.

4.Były skoczek narciarski Robert Mateja twierdzi, że Małysz popełnił
szereg błędów, m.in. nie kwitował poleceń Tepesa z wieży.

5.Winę Małysza potwierdza też raport Międzypaństwowego Komitetu
Narciarskiego.

6.Apoloniusz Tajner twierdzi jednak, że raport jest niekompletny, bo nie
uwzględnia błędów Waltera Hofera.

7.Tymczasem pełnomocnik Izabeli Małysz w wywiadzie dla radia „Ślinotok
FM” mówi, że „nie można wykluczyć hipotezy zamachu ekip austriackiej
i szwajcarskiej”.

8.Do dnia dzisiejszego polscy skoczkowie zawsze tak lądowali na Wielkiej
Krokwi. Trwa badanie czy dotychczasowe procedury były skuteczne i czy
zostały zastosowane tym razem.

9.Tepes odradzał lądowanie w Zakopanem. Proponował wykonanie manewru na
alternatywnej skoczni w Wiśle.

10.Całą winę za upadek ponosi kontroler wieży lotów, który nie
poinformował Małysza o odchyleniu od toru lądowania

11.Niektórzy komentatorzy nie wykluczają bezpardonowego zamachu na lot
Adama Małysza.

12.Przed Małyszem próbował lądować przedskoczek ale ze względu na mgłę
odszedł na skocznię zapasową.

13.Po dramatycznych i niecenzuralnych wypowiedziach Hoffera i Tepesa
można wnioskować, jak bardzo napięta atmosfera panowała na wieży.

14.Przed Małyszem wylądował szczęśliwie Żyła, jednak jak się później
okazało podchodził do lądowania bez zgody wieży. Zostaną wyciągnięte
wobec niego surowe konsekwencje

15.Fani Małysza zapowiedzieli postawienie krzyża w miejscu katastrofy.

16.Adam Małysz w chwili upadku miał 33 lata i wylatanych 5384 godzin.

oli #4474978 22/02/2011 06:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Mało ludzi pisze. Brakuje mi dyskusji. To żadne usprawiedliwienie.
W porównaniu do lat ubiegłych jest wyraźny progres, ale stać nas na więcej.
Dzisiaj znowu widziałem masę ludzi którzy oglądali masę spotkań, a ledwie 1 opis po meczu... tragedia.

oli #4474981 22/02/2011 06:12
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Blejk bp lam

oli #4474982 22/02/2011 06:12
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
dawajjjjjjjjj

oli #4474984 22/02/2011 06:13
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
666666*-5

serwuj po seta prosze !!!!!

oli #4474985 22/02/2011 06:13
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
jeeeeeeee

oli #4474986 22/02/2011 06:13
Dołączył: Jan 2011
Posty: 178
member
member
Dołączył: Jan 2011
Posty: 178
Blakeeeeeeeeeee laugh olee

oli #4474987 22/02/2011 06:15
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
dobra na mnie pora. Teraz paciorek i spać smile

Dolgo 2-0 boks Ximena +8,5 boks Giraldo boks Kubot boks

do jutra papa

JuN #4474989 22/02/2011 06:16
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
koncz proszeeeeeeeeeeeeee

Strona 82 z 89 1 2 80 81 82 83 84 88 89

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,798 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1