Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
#447772 20/11/2005 12:39
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Quote
A jeśli mam konto w euro a wpłace do nich kase w złotówkach to przeliczą mi to normalnie po kursie jaki jest w danym dniu czy będą jakieś problemy a może jeszcze dodatkowa opłata?
Nie bedzie raczej zadnych problemow, przelicza ci zlotowki na euro po aktualnym kursie. Jesli masz jakies dodatkowe watpliowsci zawsze mozesz zasiegnac pomocy na Czacie. [pl.sportingbet.com]

Bonus: Unibet
#447773 20/11/2005 16:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Dzisiaj ten buk bardzo mnie zaskoczył, wprawdzie nie gram u nich, ale mój współlokator ma konto u nich.. chciał zagrać jakiegoś dubelka.. przez przypadek wpisał o jedną cyferke za dużo.. wystraszył się to mu poradziłem wysłać do nich maila, czy da się coś z tym zrobić. Nie minęło 5 minut i zadzwonili do niego ze Sportingbetu w tej sprawie. Okazało się że mógł cofnąc zakład, nie było żadnych problemów, facet z suportu powiedział też że można cofnąć zakład na 3-4h przed rozpoczęciem pierwszego meczu.

Jestem mile zaskoczony taką fachową obsługą, choć sam tam nie gram to dla wielu użytkowników którzy nie wiedzą gdzie ulokować pieniadze ta informacja może w jakimś stopniu pomóc.

Pzdr.

Prawda, kiedys koles mial sytuacje ze sie pomylij i za cale 800 zl postawil jakis kosmiczny mecz z kursem 8 (dostawione do innych meczow) ze wygrana mu wyszla 12.000 ZADZWONIL, ale ten mecz juz sie zaczal (jakies 2 min) i mowi ze sie pomylil i czy mozna cofnac i... COFNELI !!!

Ps

jak sie pozniej okazalo kupon bylby... wygrany!!!!!!!

#447774 21/11/2005 13:45
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
Ktoś się orientuje czy można transferować kase w sportingbecie między kontem bukmacherskim a pokerowym?

#447775 21/11/2005 13:53
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Quote
Ktoś się orientuje czy można transferować kase w sportingbecie między kontem bukmacherskim a pokerowym?
Mozna. Wystarczy ze zalogujesz sie do pokoju pokera, a kasa zostanie automatycznie przetransferowana.

#447776 21/11/2005 15:25
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
mam pare pytanek. czy placac przelewem bankowym musze byc uzytkownikiem raiffeisen bank czy moge gdziew indziej,np w pko czy wbk i jakie sa wtedy pobierane oplaty za wplaty i wyplaty. i czy moge obrocvic bonus i depozyt x3 ( czyli 600zl?) i wycofac wszystko ,pobrac cala zawartosc konta? pytam z ciekawosci.

#447777 21/11/2005 18:39
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
mam pare pytanek. czy placac przelewem bankowym musze byc uzytkownikiem raiffeisen bank czy moge gdziew indziej,np w pko czy wbk i jakie sa wtedy pobierane oplaty za wplaty i wyplaty. i czy moge obrocvic bonus i depozyt x3 ( czyli 600zl?) i wycofac wszystko ,pobrac cala zawartosc konta? pytam z ciekawosci.

Nie musisz być posiadaczem konta w raiffeisen,możesz mieć konto w każdym innym banku.Oplata za wpłate zależy od banku jest to 3-5 zł zależy jaki bank.Po obroceniu mozesz wyplacić wszystko czyli 600 zł jeśłi tyle będziesz miał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#447778 23/11/2005 11:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
SportingBet powinien trafić na cenzurowane - bez żadnej konkretnej przyczyny wycofali wczoraj z oferty NHL (do dziś nie ma oferty) a na infolinii udają idiotów....

co ciekawe po wczorajszej nocy byliby nieźle do tyłu tak jak chyba większość buków.
tak więc wydaje się że było to celowe działanie

#447779 23/11/2005 18:07
Dołączył: May 2004
Posty: 112
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 112
Prosze o szybka odpowiedz (przed LM) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jesli chce zagrac ze np. goście strzela przynajmniej jednego gola to rozumiem ze wybieram czas pierwszego gola druzyny i w meczu tym najpierw sa kursy na gospodarzy a ponizej na gosci.
Dobrze rozumuje czy nie bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#447780 23/11/2005 19:22
Dołączył: May 2004
Posty: 112
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 112
Niewazne juz. Dobrze myslalem

#447781 23/11/2005 20:19
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
czesc mam pytanie co do tego bonusu 200zl ktory przysylali mailem
w tym mailu bylo cos takiego "Przy wpłacie kartą zdeponuj min. 25 EUR/30 USD/15 GBP, a dostaniesz 50EUR/60 USD/30 GBP za darmo"
czy to oznacza ze jak wplace 100zl to bede mial na koncie 200zl(czyli otrzymam od nich bonus 100zl tak na prawde) czy tez jak wplace 100zl to na koncie bedzie 300 ?
z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam

#447782 23/11/2005 20:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
mam pare pytanek. czy placac przelewem bankowym musze byc uzytkownikiem raiffeisen bank czy moge gdziew indziej,np w pko czy wbk i jakie sa wtedy pobierane oplaty za wplaty i wyplaty. i czy moge obrocvic bonus i depozyt x3 ( czyli 600zl?) i wycofac wszystko ,pobrac cala zawartosc konta? pytam z ciekawosci.

Nie musisz być posiadaczem konta w raiffeisen, możesz mieć konto w każdym innym banku .Oplata za wpłate zależy od banku jest to 3-5 zł zależy jaki bank.Po obroceniu mozesz wyplacić wszystko czyli 600 zł jeśłi tyle będziesz miał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Zeby zrobic przelew nie musisz miec konta w banku, podchodzisz z np. gotowka i tyle.

#447783 23/11/2005 20:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
czesc mam pytanie co do tego bonusu 200zl ktory przysylali mailem
w tym mailu bylo cos takiego "Przy wpłacie kartą zdeponuj min. 25 EUR/30 USD/15 GBP, a dostaniesz 50EUR/60 USD/30 GBP za darmo"
czy to oznacza ze jak wplace 100zl to bede mial na koncie 200zl(czyli otrzymam od nich bonus 100zl tak na prawde) czy tez jak wplace 100zl to na koncie bedzie 300 ?
z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam
chyba ty dostale tego maila tylko

#447784 23/11/2005 21:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Quote
Quote
czesc mam pytanie co do tego bonusu 200zl ktory przysylali mailem
w tym mailu bylo cos takiego "Przy wpłacie kartą zdeponuj min. 25 EUR/30 USD/15 GBP, a dostaniesz 50EUR/60 USD/30 GBP za darmo"
czy to oznacza ze jak wplace 100zl to bede mial na koncie 200zl(czyli otrzymam od nich bonus 100zl tak na prawde) czy tez jak wplace 100zl to na koncie bedzie 300 ?
z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam
chyba ty dostale tego maila tylko

jest to promocja tylko dla tych ktorzy nigdy nie wplacali srodkow do sportingbetu

jesli ktos tez otrzymal tego maila i moze mi odpowiedziec to bede wdzieczny

#447785 23/11/2005 21:25
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
http://pl.sportingbet.com/content/promo/200.asp

sor za post pod postem ale dopiero teraz mi sie przypomnialo o tym ze moge podac link <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#447786 24/11/2005 21:44
Dołączył: May 2005
Posty: 693
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 693
ja dostałem z treścią "DAĆ CI" ?

#447787 24/11/2005 21:55
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
Chłopaki, mam 2 pytanka

1.Chciałbym zrobić depozyt kartą kredytową Visa ale przy rejestracji karty prosi mnie o podanie rodzaju karty. Gdzie rodzaj karty się wpisuje, bo podczas rejestracji nie ma wolnego pola do wpisania rodzaju karty.

2. W przypadku robienia depozytu kartą kredytową po jakim czasie są pieniądze na koncie gracza, czy jest tak jak np. w GB, że po 1 sekundzie.?

Będę wdzięczny za szybką odpowiedź
Pozdrawiam
Rufik

#447788 25/11/2005 19:19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
a ja mam pytanko bo uslyszalem plote ze w sportingbet do obrotu licza sie tylko single w wypadku gdy kurs jest wiekszy niz 1,3. to chyba jakas bzdura? jesli na ''live'' zagram np. za 300zl na mecz po kursie 1.002 to nie zalicza mi tego do wymaganego obrotu 600zl depozytem i bonusem? prosze o potwierdzenie

#447789 25/11/2005 22:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
To bzdura, zakłądy na livi'e też się liczą do obrotu.

#447790 25/11/2005 23:10
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
potwierdzam, zaklady sa liczone tak samo, jak te normalne.

#447791 26/11/2005 14:23
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
mam takie pytanie, moze ktos z was byl w podobnej sytuacji, pisalem do supportu ale cos nie odpisuja. otoz gralem kiedys w sportingbecie gdy byla promocja 10 za friko, nie robilem zadnych depozytow ani wyplat. i teraz chcialbym skorzystac z promocji 100 zl za wpalte 100. moze ktos sie orientuje czy sie zalapie na ta promocje?

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1