|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
A jeśli mam konto w euro a wpłace do nich kase w złotówkach to przeliczą mi to normalnie po kursie jaki jest w danym dniu czy będą jakieś problemy a może jeszcze dodatkowa opłata? Nie bedzie raczej zadnych problemow, przelicza ci zlotowki na euro po aktualnym kursie. Jesli masz jakies dodatkowe watpliowsci zawsze mozesz zasiegnac pomocy na Czacie. [ pl.sportingbet.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Dzisiaj ten buk bardzo mnie zaskoczył, wprawdzie nie gram u nich, ale mój współlokator ma konto u nich.. chciał zagrać jakiegoś dubelka.. przez przypadek wpisał o jedną cyferke za dużo.. wystraszył się to mu poradziłem wysłać do nich maila, czy da się coś z tym zrobić. Nie minęło 5 minut i zadzwonili do niego ze Sportingbetu w tej sprawie. Okazało się że mógł cofnąc zakład, nie było żadnych problemów, facet z suportu powiedział też że można cofnąć zakład na 3-4h przed rozpoczęciem pierwszego meczu.
Jestem mile zaskoczony taką fachową obsługą, choć sam tam nie gram to dla wielu użytkowników którzy nie wiedzą gdzie ulokować pieniadze ta informacja może w jakimś stopniu pomóc.
Pzdr. Prawda, kiedys koles mial sytuacje ze sie pomylij i za cale 800 zl postawil jakis kosmiczny mecz z kursem 8 (dostawione do innych meczow) ze wygrana mu wyszla 12.000 ZADZWONIL, ale ten mecz juz sie zaczal (jakies 2 min) i mowi ze sie pomylil i czy mozna cofnac i... COFNELI !!! Ps jak sie pozniej okazalo kupon bylby... wygrany!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Ktoś się orientuje czy można transferować kase w sportingbecie między kontem bukmacherskim a pokerowym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004 |
Ktoś się orientuje czy można transferować kase w sportingbecie między kontem bukmacherskim a pokerowym? Mozna. Wystarczy ze zalogujesz sie do pokoju pokera, a kasa zostanie automatycznie przetransferowana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789 |
mam pare pytanek. czy placac przelewem bankowym musze byc uzytkownikiem raiffeisen bank czy moge gdziew indziej,np w pko czy wbk i jakie sa wtedy pobierane oplaty za wplaty i wyplaty. i czy moge obrocvic bonus i depozyt x3 ( czyli 600zl?) i wycofac wszystko ,pobrac cala zawartosc konta? pytam z ciekawosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
mam pare pytanek. czy placac przelewem bankowym musze byc uzytkownikiem raiffeisen bank czy moge gdziew indziej,np w pko czy wbk i jakie sa wtedy pobierane oplaty za wplaty i wyplaty. i czy moge obrocvic bonus i depozyt x3 ( czyli 600zl?) i wycofac wszystko ,pobrac cala zawartosc konta? pytam z ciekawosci. Nie musisz być posiadaczem konta w raiffeisen,możesz mieć konto w każdym innym banku.Oplata za wpłate zależy od banku jest to 3-5 zł zależy jaki bank.Po obroceniu mozesz wyplacić wszystko czyli 600 zł jeśłi tyle będziesz miał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
SportingBet powinien trafić na cenzurowane - bez żadnej konkretnej przyczyny wycofali wczoraj z oferty NHL (do dziś nie ma oferty) a na infolinii udają idiotów....
co ciekawe po wczorajszej nocy byliby nieźle do tyłu tak jak chyba większość buków. tak więc wydaje się że było to celowe działanie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 112 |
Prosze o szybka odpowiedz (przed LM) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jesli chce zagrac ze np. goście strzela przynajmniej jednego gola to rozumiem ze wybieram czas pierwszego gola druzyny i w meczu tym najpierw sa kursy na gospodarzy a ponizej na gosci. Dobrze rozumuje czy nie bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 112 |
Niewazne juz. Dobrze myslalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
czesc mam pytanie co do tego bonusu 200zl ktory przysylali mailem w tym mailu bylo cos takiego "Przy wpłacie kartą zdeponuj min. 25 EUR/30 USD/15 GBP, a dostaniesz 50EUR/60 USD/30 GBP za darmo" czy to oznacza ze jak wplace 100zl to bede mial na koncie 200zl(czyli otrzymam od nich bonus 100zl tak na prawde) czy tez jak wplace 100zl to na koncie bedzie 300 ? z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
mam pare pytanek. czy placac przelewem bankowym musze byc uzytkownikiem raiffeisen bank czy moge gdziew indziej,np w pko czy wbk i jakie sa wtedy pobierane oplaty za wplaty i wyplaty. i czy moge obrocvic bonus i depozyt x3 ( czyli 600zl?) i wycofac wszystko ,pobrac cala zawartosc konta? pytam z ciekawosci. Nie musisz być posiadaczem konta w raiffeisen, możesz mieć konto w każdym innym banku .Oplata za wpłate zależy od banku jest to 3-5 zł zależy jaki bank.Po obroceniu mozesz wyplacić wszystko czyli 600 zł jeśłi tyle będziesz miał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zeby zrobic przelew nie musisz miec konta w banku, podchodzisz z np. gotowka i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
czesc mam pytanie co do tego bonusu 200zl ktory przysylali mailem w tym mailu bylo cos takiego "Przy wpłacie kartą zdeponuj min. 25 EUR/30 USD/15 GBP, a dostaniesz 50EUR/60 USD/30 GBP za darmo" czy to oznacza ze jak wplace 100zl to bede mial na koncie 200zl(czyli otrzymam od nich bonus 100zl tak na prawde) czy tez jak wplace 100zl to na koncie bedzie 300 ? z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam chyba ty dostale tego maila tylko
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
czesc mam pytanie co do tego bonusu 200zl ktory przysylali mailem w tym mailu bylo cos takiego "Przy wpłacie kartą zdeponuj min. 25 EUR/30 USD/15 GBP, a dostaniesz 50EUR/60 USD/30 GBP za darmo" czy to oznacza ze jak wplace 100zl to bede mial na koncie 200zl(czyli otrzymam od nich bonus 100zl tak na prawde) czy tez jak wplace 100zl to na koncie bedzie 300 ? z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam chyba ty dostale tego maila tylko jest to promocja tylko dla tych ktorzy nigdy nie wplacali srodkow do sportingbetu jesli ktos tez otrzymal tego maila i moze mi odpowiedziec to bede wdzieczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
http://pl.sportingbet.com/content/promo/200.aspsor za post pod postem ale dopiero teraz mi sie przypomnialo o tym ze moge podac link <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 693 |
ja dostałem z treścią "DAĆ CI" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 944 |
Chłopaki, mam 2 pytanka
1.Chciałbym zrobić depozyt kartą kredytową Visa ale przy rejestracji karty prosi mnie o podanie rodzaju karty. Gdzie rodzaj karty się wpisuje, bo podczas rejestracji nie ma wolnego pola do wpisania rodzaju karty.
2. W przypadku robienia depozytu kartą kredytową po jakim czasie są pieniądze na koncie gracza, czy jest tak jak np. w GB, że po 1 sekundzie.?
Będę wdzięczny za szybką odpowiedź Pozdrawiam Rufik
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 789 |
a ja mam pytanko bo uslyszalem plote ze w sportingbet do obrotu licza sie tylko single w wypadku gdy kurs jest wiekszy niz 1,3. to chyba jakas bzdura? jesli na ''live'' zagram np. za 300zl na mecz po kursie 1.002 to nie zalicza mi tego do wymaganego obrotu 600zl depozytem i bonusem? prosze o potwierdzenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
To bzdura, zakłądy na livi'e też się liczą do obrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257 |
potwierdzam, zaklady sa liczone tak samo, jak te normalne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 55 |
mam takie pytanie, moze ktos z was byl w podobnej sytuacji, pisalem do supportu ale cos nie odpisuja. otoz gralem kiedys w sportingbecie gdy byla promocja 10 za friko, nie robilem zadnych depozytow ani wyplat. i teraz chcialbym skorzystac z promocji 100 zl za wpalte 100. moze ktos sie orientuje czy sie zalapie na ta promocje?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|