Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 27 1 2 18 19 20 21 22 26 27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
czy mógłbym prosić o krótki komentarz co do przebiegu 1 połowy meczu LYON-REAL?

bardzo dziękuję smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Panowie na cyfrze+ znajdę gdzieś ligę mistrzów?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
Originally Posted by kuerten
czy mógłbym prosić o krótki komentarz co do przebiegu 1 połowy meczu LYON-REAL?

bardzo dziękuję smile


krotko: real gra piach

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by kuerten
czy mógłbym prosić o krótki komentarz co do przebiegu 1 połowy meczu LYON-REAL?

bardzo dziękuję smile
no mecz cięzki i wyrównany ... Real ostrożnie bardzo strzału nie oddali do 30 minuty praktycznie ... Lyon dobrze z tyłu i z przodu byli lepszą drużyną ... mieli z dwie okazje ... takie 60 % ... Gdy Real coś własnie próbował to poszła jedna groźna kontra lecz Gomis troche spitolił ... ogólnie dziwny mecz inny Real ... Lyon gra swoje ...

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727

Minuta po minucie
45 Koniec pierwszej połowy. Remis z lekkim wskazaniem na Lyon. Do zobaczenia za 15 min.
45 Argentyńczyk ukarany za niesportowe zachowanie. Odkopnął piłkę poza boisko po gwizdku sędziego.
45 Nie udało się. Faul na Gomisie w środku pola. Żółta kartka dla Di Marii.
44 Teraz trzeba utrzymać się przy piłce do końca pierwszej odsłony.
43 Realizator wychwycił Zidane'a siedzącego na trybunach. Francuz nie wygląda na zachwyconego. Zresztą podobnie jak Perez siedzący tuż obok.
42 Bastos strzela! Trafia w mur, ale piłka natychmiast wrzucona w pole karne, Delgado strzela głową! Prosto w ręce Ikera.
41 Bastos, Gurcuff czy Kallstrom?
41 No, groźnie będzie teraz. Carvalho zagrał ręką jakieś 25 m od bramki. Rzut wolny bezpośredni.
40 Nie potrafimy na dłużej utrzymać się w posiadaniu piłki.
39 Oddaliliśmy grę od swojej bramki.
37 Nie ma się co oszukiwać na siłę - nasza gra w ofensywie wygląda kiepściutko.
36 Dużo, dużo groźniejsze są ataki gospodarzy.
35 Di Maria wywalczył rzut rożny. Ozil dośrodkowuje z prawej... zbyt lekko i teraz do Lyon rusza do szybkiego ataku!!! Bastos na lewej, centruje w szesnastkę... błąd Casillasa, wypuszcza piłkę przed siebie!!!! GOMIS STRZELA Z 10 M!!!!!! Nad bramką! Co za pudło!!!! Niemiłosierne!
34 Casillas wyłapał dośrodkowanie Gurcuffa. Rusza kontra Realu!
32 Faul Pepe na szarżującym Bastosie. Obyło się bez kartki, a przecież arbiter spokojnie mógł pokazać żółty kartonik.
31 Ronaldo zdecydował się na strzał! Dobre uderzenie, piłka skozłowała jeszcze przed bramkarzem!!! Lloris popisuje się świetną interwencją!
31 Rzut wolny dla Madrytu. Ponad 30 m od bramki...
30 W odpowiedzi strzał z dalszej odległości w wykonaniu Di Marii! W końcu celnie, jednak wciąż za słabo by zaskoczyć Llorisa.
29 Teraz Delgado ruszył na przebój! Wjechał jak w masło w naszą defensywę! Ramos wpadł równo z nim w szesnastkę, świetnie zastawił piłkę! Delgado padł na murawę, nic oczywiście nie było.
28 Alonso decyduje się na strzał z solidnej odległości! Trafił w Adebayora. Który do tego był na pozycji spalonej.
26 Nudzi mi się.
25 Kallstrom próbuje zaskoczyć z dystansu! Uuuu, fatalnie przestrzelił. Ale trzeba pamiętać, że Szwed potrafi uderzyć. Nie można dawać mu tyle swobody.
25 Gurcuff dośrodkowuje z lewego narożnika... Cristiano wybija głową. A do tego był faulowany przez Crisa.
24 Chociaż teraz dobra wrzutka w pole karne! Alonso ubiegł Gurcuffa, wybił na korner w ostatniej chwili!
23 Lyonowi także nie za bardzo to wychodzi. Chaotyczna gra w ostatnich minutach.
23 No nie możemy jakoś zawiązać żadnej składnej akcji ofensywnej.
21 Teraz jest rzut rożny dla Lyonu. Gurcuff centruje z lewego narożnika... Ramos wybija głową. Dobra interwencja Sergio.
20 Mamy rzut wolny z lewej. Ronaldo dośrodkowuje i??? Adebayor fauluje pilnującego go obrońcę. Chociaż powtórka pokazuje, że taka decyzja to kompletna bzdura. Nic tam nie było.
19 W środku, jak i defensywie jako tako sobie radzimy. Niestety w ofensywie jest marnie.
18 Trwa walka o środek pola. Bardzo ciasno tam jest.
16 Póki co mamy przewagę gospodarzy. Real tak jakby uśpiony. I to dość solidnie uśpiony.
15 Bastos szaleje na skrzydle. Tańczy, kręci sie, zwodzi... Ramos poradził sobie z zapędami Brazylijczyka.
14 W odpowiedzi zagranie na wolne pole do Gomisa! I znowu spalony.
14 Może teraz? Ronaldo rozpędza się na lewej stronie! Mija jednego, drugiego! Pada na murawę i traci piłkę. Nic nie było.
13 Coraz trudniej jest opuścić nam swoją połowę...
12 Mam wrażenie, że Lyon rozkręca się z minuty na minutę!
11 Wolny na wysokości linii bocznej pole karnego. Gurcuff wrzuca... wybijamy na chwilę, futbolówka wraca jednak w pole karne! Cris strzela sprytnie!!! Obok bramki! Groźne to było!
10 Rajd Delgado lewym skrzydłem! Ramos nie poradził sobie, musiał faulować! I żółta kartka dla Sergio.
8 Szybko wznawiamy, ale i szybko tracimy. Cissokho na lewej stronie! Dośrodkowuje w szesnastkę! Nikogo z partnerów tam nie było. Carvalho przejął piłkę
7 Alonso faulowany w środku pola.
7 Real rozpoczyna swój kolejny atak.
6 Real ustawiony dość wysoko. Dobry pressing naszych.
6 Miejscowi starają sie przejąć inicjatywę.
5 Lyon środkiem. Prostopadłe podanie do Bastosa!! Spalony na szczęście.
4 Gurcuff odbiera piłkę na lewej. Momentalnie podaje w kierunku Bastosa! Zbyt mocno. Pepe poradził sobie bez problemu.
3 Atak pozycyjny Realu. Duża ruchliwość naszych.
3 Królewscy ruszają z własnej połowy.
2 Ozil w pole karne... Cris wybija głową. Uprzedził Adebayora.
2 Ronlado faulowany na lewej flance. Będzie dośrodkowanie.
1 Soczysty kros do Adebayora! Nasz zawodnik zaplątał się w dryblingu. Ale będzie chociaż aut.
1 Szybka wymiana podań na naszej połowie.
1 Pierwszy gwizdek i Real rozpoczął mecz!

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Działa wam EXP ????

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by gen.Franco
Działa wam EXP ????
nie , i bah tez nie tongue

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by gen.Franco
Działa wam EXP ????
nie , i bah tez nie tongue


i bet 365

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
warto pobrac -1,5 na Chelsea waszym zdaniem ?

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Daj ktoś streama do Reala proszę...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
boks reyal i chelsi

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
laugh

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Originally Posted by szutek
Daj ktoś streama do Reala proszę...
http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=105121&part=sports
sopcast poand tysiac kilo

Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Originally Posted by gen.Franco
Działa wam EXP ????
działa,ale troche muli mad

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
do chelsea stream ponawiam smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
Nottingham po przerwie po win boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
slupek kryski

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
wrrrr

mam problem z gadu gadu

na kompie mam zainstalowane dwa GG jedno 10 a drugie starsze

i w tym nowym gadu nie archiwizuje mi wiadomości

próbowałem przeinstalowywać w hooooy razy i dalej lipa

ustawienia na pewno są dobre

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
oj kurwa macccc

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
poprzeczka real

Strona 20 z 27 1 2 18 19 20 21 22 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, forty, $-man, kamel, Sensei, alfa, betowiec), 2,476 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1