|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
czy mógłbym prosić o krótki komentarz co do przebiegu 1 połowy meczu LYON-REAL? bardzo dziękuję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Panowie na cyfrze+ znajdę gdzieś ligę mistrzów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841 |
czy mógłbym prosić o krótki komentarz co do przebiegu 1 połowy meczu LYON-REAL? bardzo dziękuję  krotko: real gra piach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
czy mógłbym prosić o krótki komentarz co do przebiegu 1 połowy meczu LYON-REAL? bardzo dziękuję  no mecz cięzki i wyrównany ... Real ostrożnie bardzo strzału nie oddali do 30 minuty praktycznie ... Lyon dobrze z tyłu i z przodu byli lepszą drużyną ... mieli z dwie okazje ... takie 60 % ... Gdy Real coś własnie próbował to poszła jedna groźna kontra lecz Gomis troche spitolił ... ogólnie dziwny mecz inny Real ... Lyon gra swoje ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
Minuta po minucie 45 Koniec pierwszej połowy. Remis z lekkim wskazaniem na Lyon. Do zobaczenia za 15 min. 45 Argentyńczyk ukarany za niesportowe zachowanie. Odkopnął piłkę poza boisko po gwizdku sędziego. 45 Nie udało się. Faul na Gomisie w środku pola. Żółta kartka dla Di Marii. 44 Teraz trzeba utrzymać się przy piłce do końca pierwszej odsłony. 43 Realizator wychwycił Zidane'a siedzącego na trybunach. Francuz nie wygląda na zachwyconego. Zresztą podobnie jak Perez siedzący tuż obok. 42 Bastos strzela! Trafia w mur, ale piłka natychmiast wrzucona w pole karne, Delgado strzela głową! Prosto w ręce Ikera. 41 Bastos, Gurcuff czy Kallstrom? 41 No, groźnie będzie teraz. Carvalho zagrał ręką jakieś 25 m od bramki. Rzut wolny bezpośredni. 40 Nie potrafimy na dłużej utrzymać się w posiadaniu piłki. 39 Oddaliliśmy grę od swojej bramki. 37 Nie ma się co oszukiwać na siłę - nasza gra w ofensywie wygląda kiepściutko. 36 Dużo, dużo groźniejsze są ataki gospodarzy. 35 Di Maria wywalczył rzut rożny. Ozil dośrodkowuje z prawej... zbyt lekko i teraz do Lyon rusza do szybkiego ataku!!! Bastos na lewej, centruje w szesnastkę... błąd Casillasa, wypuszcza piłkę przed siebie!!!! GOMIS STRZELA Z 10 M!!!!!! Nad bramką! Co za pudło!!!! Niemiłosierne! 34 Casillas wyłapał dośrodkowanie Gurcuffa. Rusza kontra Realu! 32 Faul Pepe na szarżującym Bastosie. Obyło się bez kartki, a przecież arbiter spokojnie mógł pokazać żółty kartonik. 31 Ronaldo zdecydował się na strzał! Dobre uderzenie, piłka skozłowała jeszcze przed bramkarzem!!! Lloris popisuje się świetną interwencją! 31 Rzut wolny dla Madrytu. Ponad 30 m od bramki... 30 W odpowiedzi strzał z dalszej odległości w wykonaniu Di Marii! W końcu celnie, jednak wciąż za słabo by zaskoczyć Llorisa. 29 Teraz Delgado ruszył na przebój! Wjechał jak w masło w naszą defensywę! Ramos wpadł równo z nim w szesnastkę, świetnie zastawił piłkę! Delgado padł na murawę, nic oczywiście nie było. 28 Alonso decyduje się na strzał z solidnej odległości! Trafił w Adebayora. Który do tego był na pozycji spalonej. 26 Nudzi mi się. 25 Kallstrom próbuje zaskoczyć z dystansu! Uuuu, fatalnie przestrzelił. Ale trzeba pamiętać, że Szwed potrafi uderzyć. Nie można dawać mu tyle swobody. 25 Gurcuff dośrodkowuje z lewego narożnika... Cristiano wybija głową. A do tego był faulowany przez Crisa. 24 Chociaż teraz dobra wrzutka w pole karne! Alonso ubiegł Gurcuffa, wybił na korner w ostatniej chwili! 23 Lyonowi także nie za bardzo to wychodzi. Chaotyczna gra w ostatnich minutach. 23 No nie możemy jakoś zawiązać żadnej składnej akcji ofensywnej. 21 Teraz jest rzut rożny dla Lyonu. Gurcuff centruje z lewego narożnika... Ramos wybija głową. Dobra interwencja Sergio. 20 Mamy rzut wolny z lewej. Ronaldo dośrodkowuje i??? Adebayor fauluje pilnującego go obrońcę. Chociaż powtórka pokazuje, że taka decyzja to kompletna bzdura. Nic tam nie było. 19 W środku, jak i defensywie jako tako sobie radzimy. Niestety w ofensywie jest marnie. 18 Trwa walka o środek pola. Bardzo ciasno tam jest. 16 Póki co mamy przewagę gospodarzy. Real tak jakby uśpiony. I to dość solidnie uśpiony. 15 Bastos szaleje na skrzydle. Tańczy, kręci sie, zwodzi... Ramos poradził sobie z zapędami Brazylijczyka. 14 W odpowiedzi zagranie na wolne pole do Gomisa! I znowu spalony. 14 Może teraz? Ronaldo rozpędza się na lewej stronie! Mija jednego, drugiego! Pada na murawę i traci piłkę. Nic nie było. 13 Coraz trudniej jest opuścić nam swoją połowę... 12 Mam wrażenie, że Lyon rozkręca się z minuty na minutę! 11 Wolny na wysokości linii bocznej pole karnego. Gurcuff wrzuca... wybijamy na chwilę, futbolówka wraca jednak w pole karne! Cris strzela sprytnie!!! Obok bramki! Groźne to było! 10 Rajd Delgado lewym skrzydłem! Ramos nie poradził sobie, musiał faulować! I żółta kartka dla Sergio. 8 Szybko wznawiamy, ale i szybko tracimy. Cissokho na lewej stronie! Dośrodkowuje w szesnastkę! Nikogo z partnerów tam nie było. Carvalho przejął piłkę 7 Alonso faulowany w środku pola. 7 Real rozpoczyna swój kolejny atak. 6 Real ustawiony dość wysoko. Dobry pressing naszych. 6 Miejscowi starają sie przejąć inicjatywę. 5 Lyon środkiem. Prostopadłe podanie do Bastosa!! Spalony na szczęście. 4 Gurcuff odbiera piłkę na lewej. Momentalnie podaje w kierunku Bastosa! Zbyt mocno. Pepe poradził sobie bez problemu. 3 Atak pozycyjny Realu. Duża ruchliwość naszych. 3 Królewscy ruszają z własnej połowy. 2 Ozil w pole karne... Cris wybija głową. Uprzedził Adebayora. 2 Ronlado faulowany na lewej flance. Będzie dośrodkowanie. 1 Soczysty kros do Adebayora! Nasz zawodnik zaplątał się w dryblingu. Ale będzie chociaż aut. 1 Szybka wymiana podań na naszej połowie. 1 Pierwszy gwizdek i Real rozpoczął mecz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
nie , i bah tez nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
nie , i bah tez nie  i bet 365
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
warto pobrac -1,5 na Chelsea waszym zdaniem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Daj ktoś streama do Reala proszę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
 reyal i chelsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
działa,ale troche muli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471 |
do chelsea stream ponawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382 |
Nottingham po przerwie po win 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
wrrrr
mam problem z gadu gadu
na kompie mam zainstalowane dwa GG jedno 10 a drugie starsze
i w tym nowym gadu nie archiwizuje mi wiadomości
próbowałem przeinstalowywać w hooooy razy i dalej lipa
ustawienia na pewno są dobre
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|