|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28 |
Wal śmiało, dostaniesz bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257 |
Wal śmiało, dostaniesz bonus. kociak jestes pewny? nie do konca wiem jak jest u tego buka, ale wiekszosc stosuje zasade ze obowiazują promocje te w chwili rejestracji, a jezeli one przepadna to kicha np. Expekt czy Bet24, ani tu ani tu nie dostal bys tej kasy. Zgodnie z zasadą: lex retro non agit (prawo nie dziala wstecz)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2004
Posty: 103 |
Dałem obstawe na to ze Eto'o w meczu Barcelona v Racing Santander strzeli bramke na 1:0. Strzelil ta bramke ale sportingbet ustawil mi ten zaklad na LOST. Co mam teraz zrobic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 257 |
Pisz do supportu, nic wiecej nie mozesz zrobic, podaj swoj login i jakis numer ID zakladu. BTW to jaki byl na to kurs?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 73 |
Mam jedno nurtujace pytanie - jak wygląda sytuacja z przelewem ze Sportingbet do Inteligo, czy wszystko przebiega bezproblemowo??? Podobno SB wysyła kasę ze swojego zagranicznego konta <a nie konta w Reiffeisen Bank> w takim razie czy Inteligo bierze jakąś prowizję za przelew OUR ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
mam pytanie o bonus 200. czy jak wplace kase przez MB to dostane tego bonusa? czy tylko wplata karta albo przelew? w sumie z tego co pisza na ich stronie wynika ze moge wplacic przez MB ale wole sie upewnic. napisalem do supportu, ale moze tu sie dowiem zanim dostane od nich odpowiedz. prosze o szybka odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
ok juz nieaktualne pytanie, sam sie doczytalem ze przez MB bonus nie jest przyznawany
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
czy na sportingbet jest tylko program partnerski czy moze tez mozna zarobic cos na refferalach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,854 |
Jak długo rozliczją mecze live??? Z góry dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
Mam problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chce zrobic wplate przy uzyciu Moneybookers, wpisuje adres email-owy Sportingbetu: moneybookerspln@sportingbet.com i pojwia mi sie komunikat ze to nie jest poprawny adres !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Jak długo rozliczją mecze live??? Z góry dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> w miare szybko ok 10 min po spotkaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
Mam problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chce zrobic wplate przy uzyciu Moneybookers, wpisuje adres email-owy Sportingbetu: moneybookerspln@sportingbet.com i pojwia mi sie komunikat ze to nie jest poprawny adres ! Juz nieaktualne - cos sie popierd... mojemu explorelowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
mam pytanko, czy ktos robil moze przelew z mbank? ile dni trzeba czekac na zaksiegowanie wplaty? 3 czy moze troszke szybciej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
u mnie to trwało 2 i pół dnia, a dokładniej wpłacałem w poniedziałem rano a w środę po południu było na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
a to moze sie zalapie przed weekendem na promocje bo wplacilem w srode rano <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> fajnie by bylo cos przez weekend poobstawiac, dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Czy jest jeszcze ta promocja związana z awansem Polski na MŚ. Jeżeli tak to poprosze linka bo nie moge tego znaleść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
no i fajnie. napisali mi z supportu ze dostane 200 dodatkowo przy wplacie 100PLN, a dopisali tylko 100. napisalem im wczoraj maila ale na razie bez echa. czy ktos mial podobny problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Mam problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chce zrobic wplate przy uzyciu Moneybookers, wpisuje adres email-owy Sportingbetu: moneybookerspln@sportingbet.com i pojwia mi sie komunikat ze to nie jest poprawny adres ! Juz nieaktualne - cos sie popierd... mojemu explorelowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Prawdopodobnie miales na koncu adresu mail spacje, tez mi sie tak nieraz zdarzalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
Dopisza. dopisza - tez tak mialem. Problem tylko w tym, ze zaczal sie weekend i ciezko mi powiedziec, kiedy poprawia ten blad.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2004
Posty: 312 |
Mam problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Chce zrobic wplate przy uzyciu Moneybookers, wpisuje adres email-owy Sportingbetu: moneybookerspln@sportingbet.com i pojwia mi sie komunikat ze to nie jest poprawny adres ! Juz nieaktualne - cos sie popierd... mojemu explorelowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Prawdopodobnie miales na koncu adresu mail spacje, tez mi sie tak nieraz zdarzalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mozliwe - tak to jest jak sie daje kopiuj/wklej. Dobrze wiedziec na przyszlosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Pozdrawiam !
|
|
|
Link skopiowany do schowka