|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Tylko przed tymi dwoma ostatnimi meczami, aspiracje mieli zapewne podobne i skład również.
Dla mnie za ciężki mecz, żeby grać gości, po 1.7. u "wielkich" graczy zeby wykrzesac 100% motywacje trzeba zastrzyku adrenaliny, na dzisiaj bedzie  ja probuje - a co z tego bedzie zobaczymy wieczorkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Na początek tak : Mjalby - Nordsjaelland --> over 2.5 ( piłka,towarzyskie) Jarosław - Dynamo Mińsk --> over 4.5 Jarosław - Dynamo SKA - Spartak Atlant - Severstal --> over 4.5 Slavia - Energie KV --> over 4.5 Vamosss 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Na początek tak : Mjalby - Nordsjaelland --> over 2.5 ( piłka,towarzyskie) Jarosław - Dynamo Mińsk --> over 4.5 Jarosław - Dynamo SKA - Spartak Atlant - Severstal --> over 4.5 Slavia - Energie KV --> over 4.5 Vamosss  Oczywiście trzy osobne duble,coś mi się skleił post 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Czerepowiec raz Jarosław raz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Petersburg raz  Walka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Ładnie strzelają w KHL  Jedziemy dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
JA GRAM tylko 75%  Ja pograłem 50 %
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Jarosław 4-1 overek 4.5 już jest ale niestety w złym dublu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
SKA - Petersburg 1-1  jazda !!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Ależ Jarosław miażdzy 5-1  SKA St.Petersburg jazda po win !!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Petersburg 2-1 Podwyższamy A w Mytshi dwa gole jeszcze !!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Ależ Jarosław miażdzy 5-1  SKA St.Petersburg jazda po win !!!  No niezle,już tylko 5-4 :shock:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ryga trzymac x2  Petersburg  Minsk +1.5 trzymac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Ryga trzymac x2  Petersburg  Minsk +1.5 trzymac  Dość ciekawe bety  Petersburg  Lokomotiv :bok: Atlant po overa 4.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ryga trzymac x2  Petersburg  Minsk +1.5 trzymac  Dość ciekawe bety  Petersburg  Lokomotiv :bok: Atlant po overa 4.5  oby na koniec meczy okazaly sie rownie ciekawe, taka obralem taktyke przy tych kursach, ze raczej "pod prad" rusze w meczach gdzie widac podstawy do tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Vaasan Sport tylko to z dzisiejszego hokeja u mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Dzisiaj z czeskiego zaplecza dwa mecze widzę jak najbardziej do gry,trzeba spróbować... Vrchlabi - Usti n.Labem Czwarte spotkanie tych druzyn,obecny stan rywalizacji 2-1 prowadzi Vrchlabi (4-3 2-1 - 2-2 ) Jak widać do tej pory wyrównane spotkania pomiędzy tymi teamami choć gdyby spojrzeć na tabelę rundy zasadniczej powinno to wyglądać zgoła odmiennie.Nie tylko jeśli chodzi o bramkowe rezulataty ale również obecny stan rywalizacji.W sezonie zasadniczym różnica pomiedzy drużynami wyniosła 21 pkt.Usti rywalizację przegrywa 2-1 i przy ewentualnej dzisiaj przegranej mogą mocno skomplikować sobie dalsze poczynania w walce o Extraligę,w przebiegu całego sezonu są drużyną zdecydowanie silniejszą i na początku sezonu napewno mieli zupełne inne cele aniżeli ich przeciwnik w tej parze PO.Pozatym UnL jest najlepiej spisującą się drużyną na wyjazdach.Moj kandydat nr jeden z calej stawki do walki o awans z drużyną opuszczającą Extraligę.... Jeśli chodzi o drugie spotkanie to mam przeczucie iż Havlikckuv bedzie chciał już dziś zakończyć tą rywalizację gładkim 3-0 w tej rundzie PO i w spokoju przygotowywać się do starcia z kolejnym przeciwnikiem,nie mam tu jakichś specjalnych info,pozatym specjalnie nie znam tych drużyn z poprzednich sezonów a i w tym generalnie rzadko grałem tą ligę,jeśli już to próbowałem grę na Usti,Chomutov itd,Pamiętam jednak spotkanie Hav i Olomouc ze stycznia kiedy zamykali mi pewien kupon i skonczyło się 3-1  Liczę dziś na powtórkę  Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Z tego co widać mecze SKA i Jarosławia na styku remisu,oby jaj dziś tam nie bylo SKA + Jaro walka 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|