panowie nic mi nie wchodzi ostatnio, brakuje bramki do overa, lub dana druzyna nie strzela. Tak sie zastanawiam czy to wszystko odpuscic na długi okresnp. do konca roku. Teraz tak patrzę na kosza Panta w plecy, nie grałem ale na Rytas kurs. 10 lub wiecej. Najlepsze, ze gram trzy mecze, dwa, czasami cztery i zabraknie na dobra kasę tej jednej bramki !!!! Jeszcze teraz po tych wtopach z kasą cienko, bo długi. Chyba trzeba podjac meska decyzje i odpocząc !!!! a Wy jak myslicie, mieliscie prze bukmacherkę długi i rózne takie tam inne mysli, emocje. I co mozecie poradzic. Dziekuje. Jakos musiałem to teraz napisac.
panowie nic mi nie wchodzi ostatnio, brakuje bramki do overa, lub dana druzyna nie strzela. Tak sie zastanawiam czy to wszystko odpuscic na długi okresnp. do konca roku. Teraz tak patrzę na kosza Panta w plecy, nie grałem ale na Rytas kurs. 10 lub wiecej. Najlepsze, ze gram trzy mecze, dwa, czasami cztery i zabraknie na dobra kasę tej jednej bramki !!!! Jeszcze teraz po tych wtopach z kasą cienko, bo długi. Chyba trzeba podjac meska decyzje i odpocząc !!!! a Wy jak myslicie, mieliscie prze bukmacherkę długi i rózne takie tam inne mysli, emocje. I co mozecie poradzic. Dziekuje. Jakos musiałem to teraz napisac.
Jak ci nie wchodzi to zrób sobie przerwę, a jak już grasz to graj za takie stawki jakie bez żalu możesz stracić.
panowie nic mi nie wchodzi ostatnio, brakuje bramki do overa, lub dana druzyna nie strzela. Tak sie zastanawiam czy to wszystko odpuscic na długi okresnp. do konca roku. Teraz tak patrzę na kosza Panta w plecy, nie grałem ale na Rytas kurs. 10 lub wiecej. Najlepsze, ze gram trzy mecze, dwa, czasami cztery i zabraknie na dobra kasę tej jednej bramki !!!! Jeszcze teraz po tych wtopach z kasą cienko, bo długi. Chyba trzeba podjac meska decyzje i odpocząc !!!! a Wy jak myslicie, mieliscie prze bukmacherkę długi i rózne takie tam inne mysli, emocje. I co mozecie poradzic. Dziekuje. Jakos musiałem to teraz napisac.
Radzę iść do dobrego lekarza i leczyć się bo to już głęboki hazard !!!!
panowie nic mi nie wchodzi ostatnio, brakuje bramki do overa, lub dana druzyna nie strzela. Tak sie zastanawiam czy to wszystko odpuscic na długi okresnp. do konca roku. Teraz tak patrzę na kosza Panta w plecy, nie grałem ale na Rytas kurs. 10 lub wiecej. Najlepsze, ze gram trzy mecze, dwa, czasami cztery i zabraknie na dobra kasę tej jednej bramki !!!! Jeszcze teraz po tych wtopach z kasą cienko, bo długi. Chyba trzeba podjac meska decyzje i odpocząc !!!! a Wy jak myslicie, mieliscie prze bukmacherkę długi i rózne takie tam inne mysli, emocje. I co mozecie poradzic. Dziekuje. Jakos musiałem to teraz napisac.
panowie nic mi nie wchodzi ostatnio, brakuje bramki do overa, lub dana druzyna nie strzela. Tak sie zastanawiam czy to wszystko odpuscic na długi okresnp. do konca roku. Teraz tak patrzę na kosza Panta w plecy, nie grałem ale na Rytas kurs. 10 lub wiecej. Najlepsze, ze gram trzy mecze, dwa, czasami cztery i zabraknie na dobra kasę tej jednej bramki !!!! Jeszcze teraz po tych wtopach z kasą cienko, bo długi. Chyba trzeba podjac meska decyzje i odpocząc !!!! a Wy jak myslicie, mieliscie prze bukmacherkę długi i rózne takie tam inne mysli, emocje. I co mozecie poradzic. Dziekuje. Jakos musiałem to teraz napisac.
jak juz masz długi i i"takie tam inne myśli" to nic ci dobrego nie wróże