Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Originally Posted by Beautiful Mind
sewilla red i tak juz zostanie laugh
portowcom wynik pasi...

Śr 23/02/11 18:00 UEFA Liga Europejska
FC Porto - Sevilla FC
Powyzej/Ponizej ponizej 1.5 goli ponizej 1.5 goli (0-1) 1.95

izi smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
nie ma to jak farcik nie

Dołączył: Jul 2005
Posty: 573
addict
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 573
oj naprwadę maja problemy z liczeniem w sztabie sevilli mad, ponad 20 min i nie skorzystać z szansy na awans puke

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
Ehhh blok już 1 odpada frown

Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Rzymianie trzymac wynik...

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
sedzia ..uj 5 minut doliczył w Bolonii shocked

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Patrzcie jaki muzykant nic tylko brać przykład grin


Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Bayern x2 boks

Bayern win boks

Bayern x/2 boks

Bayern CS 2-1 / 1-1 boks

Robben score boks

Ribery score boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by tom1802
sedzia ..uj 5 minut doliczył w Bolonii shocked
to sobie skontruj, zreszta chyba nie muyslisz ze wpadna dwie bramki

Dołączył: May 2007
Posty: 572
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 572
panowie nic mi nie wchodzi ostatnio, brakuje bramki do overa, lub dana druzyna nie strzela. Tak sie zastanawiam czy to wszystko odpuscic na długi okresnp. do konca roku. Teraz tak patrzę na kosza Panta w plecy, nie grałem ale na Rytas kurs. 10 lub wiecej. Najlepsze, ze gram trzy mecze, dwa, czasami cztery i zabraknie na dobra kasę tej jednej bramki !!!! Jeszcze teraz po tych wtopach z kasą cienko, bo długi. Chyba trzeba podjac meska decyzje i odpocząc !!!! a Wy jak myslicie, mieliscie prze bukmacherkę długi i rózne takie tam inne mysli, emocje. I co mozecie poradzic. Dziekuje. Jakos musiałem to teraz napisac.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by C18_adam
Bayern x2 boks

Bayern win boks

Bayern x/2 boks

Bayern CS 2-1 / 1-1 boks

Robben score boks

Ribery score boks

Prawie tak samo jak ja pogralem w finale LM - nie polecam laugh

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Originally Posted by tom1802
chcecie pefke po kursie prawie 3 ?

bologna - roma over 2,5

a dlaczego? bo under 2,5 konczy mi kupon na 700zł to raczej nikłe prawdopodobieństwo na underek smile


Ależ jestem szczesliwy ze moja pefka nie weszła laugh
(mam nadzieje ze nikt nie korzystał wink tongue

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by Innes
panowie nic mi nie wchodzi ostatnio, brakuje bramki do overa, lub dana druzyna nie strzela. Tak sie zastanawiam czy to wszystko odpuscic na długi okresnp. do konca roku. Teraz tak patrzę na kosza Panta w plecy, nie grałem ale na Rytas kurs. 10 lub wiecej. Najlepsze, ze gram trzy mecze, dwa, czasami cztery i zabraknie na dobra kasę tej jednej bramki !!!! Jeszcze teraz po tych wtopach z kasą cienko, bo długi. Chyba trzeba podjac meska decyzje i odpocząc !!!! a Wy jak myslicie, mieliscie prze bukmacherkę długi i rózne takie tam inne mysli, emocje. I co mozecie poradzic. Dziekuje. Jakos musiałem to teraz napisac.
Jak ci nie wchodzi to zrób sobie przerwę, a jak już grasz to graj za takie stawki jakie bez żalu możesz stracić.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
ROMA hura aplauz ... udany debiut Montelli

Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by C18_adam
Bayern x2 boks

Bayern win boks

Bayern x/2 boks

Bayern CS 2-1 / 1-1 boks

Robben score boks

Ribery score boks

Prawie tak samo jak ja pogralem w finale LM - nie polecam laugh


takie typy to tylko fan bayernu moze podac smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Innes
panowie nic mi nie wchodzi ostatnio, brakuje bramki do overa, lub dana druzyna nie strzela. Tak sie zastanawiam czy to wszystko odpuscic na długi okresnp. do konca roku. Teraz tak patrzę na kosza Panta w plecy, nie grałem ale na Rytas kurs. 10 lub wiecej. Najlepsze, ze gram trzy mecze, dwa, czasami cztery i zabraknie na dobra kasę tej jednej bramki !!!! Jeszcze teraz po tych wtopach z kasą cienko, bo długi. Chyba trzeba podjac meska decyzje i odpocząc !!!! a Wy jak myslicie, mieliscie prze bukmacherkę długi i rózne takie tam inne mysli, emocje. I co mozecie poradzic. Dziekuje. Jakos musiałem to teraz napisac.

Radzę iść do dobrego lekarza i leczyć się bo to już głęboki hazard !!!!

Dołączył: Jan 2011
Posty: 349
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 349
Witam wszystkich
Arsenal FC - Stoke City o1,5
Inter Milan - Bayern München o2,5
Olympique Marseille - Manchester United o1,5
boks



Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by Innes
panowie nic mi nie wchodzi ostatnio, brakuje bramki do overa, lub dana druzyna nie strzela. Tak sie zastanawiam czy to wszystko odpuscic na długi okresnp. do konca roku. Teraz tak patrzę na kosza Panta w plecy, nie grałem ale na Rytas kurs. 10 lub wiecej. Najlepsze, ze gram trzy mecze, dwa, czasami cztery i zabraknie na dobra kasę tej jednej bramki !!!! Jeszcze teraz po tych wtopach z kasą cienko, bo długi. Chyba trzeba podjac meska decyzje i odpocząc !!!! a Wy jak myslicie, mieliscie prze bukmacherkę długi i rózne takie tam inne mysli, emocje. I co mozecie poradzic. Dziekuje. Jakos musiałem to teraz napisac.

tutaj na forum kazdy zawsze jest na lekkim plusie piwo

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
[Linked Image][Linked Image]

[Linked Image]


Trafnej nocki boks

Pozdrawiam toast

Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Originally Posted by Innes
panowie nic mi nie wchodzi ostatnio, brakuje bramki do overa, lub dana druzyna nie strzela. Tak sie zastanawiam czy to wszystko odpuscic na długi okresnp. do konca roku. Teraz tak patrzę na kosza Panta w plecy, nie grałem ale na Rytas kurs. 10 lub wiecej. Najlepsze, ze gram trzy mecze, dwa, czasami cztery i zabraknie na dobra kasę tej jednej bramki !!!! Jeszcze teraz po tych wtopach z kasą cienko, bo długi. Chyba trzeba podjac meska decyzje i odpocząc !!!! a Wy jak myslicie, mieliscie prze bukmacherkę długi i rózne takie tam inne mysli, emocje. I co mozecie poradzic. Dziekuje. Jakos musiałem to teraz napisac.
jak juz masz długi i i"takie tam inne myśli" confused to nic ci dobrego nie wróże boli

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, forty, Lukasz111), 1,658 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,844
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1