Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9
Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
No i tak apropo jak widać na głównej stronie 'mecz.pl' Lemgo ma ANTYreklame (i prawidłowo), ale czy nie można umieścić też STS tam?
Wiele tu się mówi o wypłacalności Profa, STS i Toto-Mix ale nikt nie wspomniał o Betako?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]No i tak apropo jak widać na głównej stronie 'mecz.pl' Lemgo ma ANTYreklame (i prawidłowo), ale czy nie można umieścić też STS tam? (...)[/qb]
Gdzie "tam"? I kto to wg ciebie Lemgo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9
Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]No i tak apropo jak widać na głównej stronie 'mecz.pl' Lemgo ma ANTYreklame (i prawidłowo), ale czy nie można umieścić też STS tam? (...)[/qb]
Gdzie "tam"? I kto to wg ciebie Lemgo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Lemgo to buk ktory próbował oszukać kilka osób z tego forum, z tego co wiem, a "tam" to dla logicznie myślącej osoby, potrafiącej wywnioskować z kontekstu całości wypowiedzi wnioski, to miejsce, tabele na głównej stronie 'mecz.pl' gdzie są renomowane buki... czemu ty nigdy nic nie rozumiesz, żałosny jesteś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
Lemgo to buk ktory próbował oszukać kilka osób
buuaahaa [Linked Image]

Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
To BETAKO to chyba kaszana do potęgi 8, od trzech lat mają ciągle te same punkty ( w liczbie DWA) i to tylko w Warszawie i chyba jeszcze Sopocie. Njbardziej smieszne jest to zdanie: "siedziba główna BSK", pewnie jeszcze mają 12-osobową radę nadzorczą i dwa zarządy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: :1gw:

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Quote
Lemgo to buk ktory próbował oszukać kilka osób
buhahahaa
Dawno sie tak nie uśmiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ph9 lemgo to taka niemiecka drużyna w piłce ręcznej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9
Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał Ballack:
[qb]
Quote
Lemgo to buk ktory próbował oszukać kilka osób
buhahahaa
Dawno sie tak nie uśmiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ph9 lemgo to taka niemiecka drużyna w piłce ręcznej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
To czemu taka tabela jest na 'mecz.pl':
Polscy bukmacherzy:
Betako
Profesjonal
Lemgo
Toto-Mix

Jest to LEMGO i żałosne Betako a STS nie ma? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Hahaha dopiero to przeczytałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ph9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie, bo widzę że znasz się na rzeczy :5gw:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Nie mam pytan... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
To czemu taka tabela jest na 'mecz.pl':
Polscy bukmacherzy:
Betako
Profesjonal
Lemgo
Toto-Mix

Jest to LEMGO i żałosne Betako a STS nie ma? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Bo Lemgo wykupiło reklamę na 1 stronie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]Lemgo to buk ktory próbował oszukać kilka osób z tego forum (...)[/qb]
Gotcha. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Buhahahahha! O mało nie spadłem z fotelu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Dalej się śmieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2002
Posty: 181
R
member
member
R Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 181
panowie,

Betako to buk klasycznie warszawski...główny biznes to konie i wyścii z GBR ale moim zdaniem to najsolidniejszy buk na polskim rynku...tu siię gra za najwyzszą kase i wypłaty sa realizowane profesjonalnie...wiamomo warszawa obraca najwyzszą kasą...

kursy na sport moim zdaniem najlepsze na naszym naziemnym rynku

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Wsrod 7 w necie powiadasz ?! Z Lemgo powinno byc 8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

fachura [orzel.kolno.pl]

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Niektórzy, nawet nieświadomie potrafią człowieka rozbawić ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Aż się popłakałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 39
potwierdzam że Lemgo to oszuści . postawiłem w ich punkcie w bramie na brzeskiej walizkę dólarów i nie tylko uciekli z nimi ale jeszcze w łeb dostałem . więcej u nich nie zagram

Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9
Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał rondel:
[qb]panowie,

Betako to buk klasycznie warszawski...główny biznes to konie i wyścii z GBR ale moim zdaniem to najsolidniejszy buk na polskim rynku...tu siię gra za najwyzszą kase i wypłaty sa realizowane profesjonalnie...wiamomo warszawa obraca najwyzszą kasą...

kursy na sport moim zdaniem najlepsze na naszym naziemnym rynku[/qb]
Typowy Warszwiak.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zadufany...
Warszaawa największą kasa obraca... juz nie musisz o tym wspominać o ile to prawda ale pewnie tak.
Betako nie tylko końmi itp. żyje, oferte ma taką jak i Prof. i STS z tego co od kilku tygodni obserwuje, kursy też ładne, a ze sa dobrze wypłacalni to jeszcze lepiej dla mnie bo też moge u nich stawiać mieszkając w GDAŃSKU, są kameralni bo "aż" w 2 miastach, ale dziwnie dobrze podobno wypłacalni nawet na ewentualne systematyczne spore wygrane?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Quote
Oryginalnie wysłał booker:
[qb]potwierdzam że Lemgo to oszuści . postawiłem w ich punkcie w bramie na brzeskiej walizkę dólarów i nie tylko uciekli z nimi ale jeszcze w łeb dostałem . więcej u nich nie zagram[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... mnie to jeszcczze z tą walizką to nawet pytali w lesie które kolano mają strzelać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, 11kera11, burbon, rafal08, alfa, Lukasz111, Sensei, forty, betowiec, bukma, rymoholik, $-man), 3,236 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,615
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1