Quote
Detroit 7-0 i zastanawiam sie nad poczatkiem progresu na ich porazke...
heh... też o tym mysle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

@Houston, @Dallas, Denver, Wash, @Bucks, @NJN

6 najblizszych spotkan Pistons.

13-0 ? Nieee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jak dla mnie polegną w Dallas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />