Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9
Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Witam,
gram u 7 buków w necie, ale teraz tak czytałem temat o legalności gry u buków w necie i "w razie czego" chce się zoorientować w sytuacji naszych polskich buków naziemnych?
Czy taki Profesjonal, STS, Toto-Mix są wypłacalni? Nie trzeba czekać i czekać po jakichś wymówkach na wypłate większej, dużej kasy? Większą kase odbiera się tak jak te małe wygrane w okienku, czy już można jakoś specjalnie kilka tysięcy przelewać na konto bankowe?
Dzięki za odpowiedzi!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
Jesli chodzi o Profesjonal to KAZDA kwote dostaniesz w ciagu 3 dni kalendarzowych od daty ogloszenia oficjalnego wyniku.
W sts-ie pod tym wzgledem jest nieco gorzej - mozna czekac nawet do 14 dni.
Lecz to nic w porownaniu z totomixem. Tutaz sa juz istne "jaja". Oni wychodza po prostu z zalozenia ze grajac u nich mozna tylko i wylacznie przegrac i z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...

Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9
Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał jaroSS_1978:
[qb]Jesli chodzi o Profesjonal to KAZDA kwote dostaniesz w ciagu 3 dni kalendarzowych od daty ogloszenia oficjalnego wyniku.
W sts-ie pod tym wzgledem jest nieco gorzej - mozna czekac nawet do 14 dni.
Lecz to nic w porownaniu z totomixem. Tutaz sa juz istne "jaja". Oni wychodza po prostu z zalozenia ze grajac u nich mozna tylko i wylacznie przegrac i z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...[/qb]
Dzieki, czyli jakby co to będę grywał w Profesjonalu albo w STSie, o Toto-Mixie już nie mysle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 115
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 115
Quote
Oryginalnie wysłał jaroSS_1978:
[qb](...) z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...[/qb]
Potwierdzam ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9
Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał .Alik.:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał jaroSS_1978:
[qb](...) z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...[/qb]
Potwierdzam ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .[/qb]
A co wygrałeś już tyle?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

No a wiecie może, czy można te już większe wygrane jakoś inaczej odbierać (na konto np.?) czy trzeba "u pani w okienku"? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Quote
Oryginalnie wysłał jaroSS_1978:
[qb]z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Heh, ja się od tygodnia moich 100 złotych doczekać nie mogę.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: toto-śmoto

Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał .Alik.:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał jaroSS_1978:
[qb](...) z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...[/qb]
Potwierdzam ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .[/qb]
A co wygrałeś już tyle?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

No a wiecie może, czy można te już większe wygrane jakoś inaczej odbierać (na konto np.?) czy trzeba "u pani w okienku"? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Owszem wygralem a co, masz jakies obiekcje? A po drugie z wyplatami roznie bywa, ja musialem na przyklad jechac do Wroclawia, choc tam mi powiedziano, ze pracownik punktu w ktorym zawieralem zaklady powinien poprosic "centrum" o dofinansowanie dla danego punktu...

Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Radze raczej grać w Profesionalu bo w STS też są często niewypłacalni - mi kiedyś przez ponad dwa tygodnie wypłacali kilkaset złotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
O Toto-Mixie już było wspomniane stop
więc zostaje jedynie Profesional

Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
Profesjonal rulez nie chodzi mi o kursy,ale o wypłacalność i niech tak zostanie.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9
Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
No bo STS bardziej pcha kase w swoje "punkty obsługi", a Prof. ma te małutkie pokoiki i ma wiecej kasy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S.
Może kiedyś Prof. albo STS wejdą na rynek internetowy? Kasy im nie brakuje do rozpoczecia serwisu w necie, ludzi mają już zatrudnionych? Jest to realne?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]No bo STS bardziej pcha kase w swoje "punkty obsługi", a Prof. ma te małutkie pokoiki i ma wiecej kasy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S.
Może kiedyś Prof. albo STS wejdą na rynek internetowy? Kasy im nie brakuje do rozpoczecia serwisu w necie, ludzi mają już zatrudnionych? Jest to realne?[/qb]
ph9, czemu jesteś tak słabo zorientowany?

Dołączył: Jan 2001
Posty: 61
Y
journeyman
journeyman
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 61
PROFESJONAŁ - do wypłat podchodzi najpoważniej, każdą większą kwotę wypłacają w ciągu 3 dni, realizacja w punkcie, w którym kupon został puszczony
STS - wypłatowa samowolka z powodu niskiej kontroli finansowej pracowników, w moim mieście na przykład na wygraną 117 zł musiałem czekać 3 dni
TOTO-MIX - możliwość wypłacenia wygranej w dowolnym punkcie w Polsce, wygrane powyżej 2000zł wypłacane w oddziałach terenowych, pracownicy zwykłych punktów mają dostępne 500-1000zł na wypłaty, toteż przy poważnych problemach z wypłatami, koniecznie proszę pisać do biura w Warszawie totoinfo@totolotek.pl

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
heheh skoro jestesmy przy tym to powiem wam,ze biedna pani w toto-mixsie nie miala dla mnie nawet 40 zl buahahaahaa-dopiero na 2 dzien dostalem pieniazki

toto-remix istna mieszanka absurdu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Ja nie miałem żadnych problemów z wypłatami, zarówno w STS, jak i w profie. Najwyższą kwotą było 2000 (od ręki w sts), a z sumami kilkusetzłotowymi też wypłacali mi od ręki. W toto-mixie grałem chyba tylko raz, bez sukcesu, ale po opiniach na forum widzę, że toto-mix to jest po prostu parodia

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
W Profie wyplaty sa uzaleznione przede wszystkim od punktu. Ale z wyplatami nie mialem nigdy problemow. Ewentualnie wygrane powyzej 5 tys.(na kilku kuponach) rozlozyli na dwa dni. Ale nie slyszalem zeby byli kiedykolwiek niewyplacalni.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 192
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 192
Wie ktoś moze czy w mieście Łeba są jakieś punkty STS ????

Z góry dziękuje za odpowiedz !!!

Dołączył: Apr 2003
Posty: 212
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 212
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
ph9, czemu jesteś tak słabo zorientowany?[/qb]
powiem szczerze, że naiwność tego pytania mnie rozbroiła... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Hę?

Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Quote
Oryginalnie wysłał sts15:
[qb]Wie ktoś moze czy w mieście Łeba są jakieś punkty STS ????

Z góry dziękuje za odpowiedz !!![/qb]
z tego co sie orientuję to w Łebie nic takiego nie ma:) ale niecałe 30 km od Łeby masz Lębork, a tu to masz już wszystko co tylko chcesz:)
sts - prof no i ten nieszczęsny toto-mix, ale tam to ci nie radze iśc nawewt wypłacić 30 zl to już problem dla nich:)

pozdrawiam

Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9
Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Wie ktoś może czemu na głównej stronie 'mecz.pl' nie ma wśród renomowanych, polecanych buków naziemnych w Polsce STS? Przecież na pewno są lepsi i ofertą i wypłacalnością od Toto-Mix, który jest na te liście. Sądzę, też że są lepsi od regionalnego "Betako"...

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, kamel, forty, burbon), 2,515 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,346
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1