|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Witam, gram u 7 buków w necie, ale teraz tak czytałem temat o legalności gry u buków w necie i "w razie czego" chce się zoorientować w sytuacji naszych polskich buków naziemnych? Czy taki Profesjonal, STS, Toto-Mix są wypłacalni? Nie trzeba czekać i czekać po jakichś wymówkach na wypłate większej, dużej kasy? Większą kase odbiera się tak jak te małe wygrane w okienku, czy już można jakoś specjalnie kilka tysięcy przelewać na konto bankowe? Dzięki za odpowiedzi!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148 |
Jesli chodzi o Profesjonal to KAZDA kwote dostaniesz w ciagu 3 dni kalendarzowych od daty ogloszenia oficjalnego wyniku. W sts-ie pod tym wzgledem jest nieco gorzej - mozna czekac nawet do 14 dni. Lecz to nic w porownaniu z totomixem. Tutaz sa juz istne "jaja". Oni wychodza po prostu z zalozenia ze grajac u nich mozna tylko i wylacznie przegrac i z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Oryginalnie wysłał jaroSS_1978: [qb]Jesli chodzi o Profesjonal to KAZDA kwote dostaniesz w ciagu 3 dni kalendarzowych od daty ogloszenia oficjalnego wyniku. W sts-ie pod tym wzgledem jest nieco gorzej - mozna czekac nawet do 14 dni. Lecz to nic w porownaniu z totomixem. Tutaz sa juz istne "jaja". Oni wychodza po prostu z zalozenia ze grajac u nich mozna tylko i wylacznie przegrac i z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...[/qb] Dzieki, czyli jakby co to będę grywał w Profesjonalu albo w STSie, o Toto-Mixie już nie mysle. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 115 |
Oryginalnie wysłał jaroSS_1978: [qb](...) z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...[/qb] Potwierdzam ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Oryginalnie wysłał .Alik.: [qb] Oryginalnie wysłał jaroSS_1978: [qb](...) z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...[/qb] Potwierdzam ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .[/qb] A co wygrałeś już tyle?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No a wiecie może, czy można te już większe wygrane jakoś inaczej odbierać (na konto np.?) czy trzeba "u pani w okienku"? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
Oryginalnie wysłał jaroSS_1978: [qb]z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Heh, ja się od tygodnia moich 100 złotych doczekać nie mogę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: toto-śmoto
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2003
Posty: 148 |
Oryginalnie wysłał ph9: [qb] Oryginalnie wysłał .Alik.: [qb] Oryginalnie wysłał jaroSS_1978: [qb](...) z wyplata wygranych powyzej przykladowo tysiaca PLN sa zazwyczaj ogromne problemy...[/qb] Potwierdzam ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .[/qb] A co wygrałeś już tyle?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> No a wiecie może, czy można te już większe wygrane jakoś inaczej odbierać (na konto np.?) czy trzeba "u pani w okienku"? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Owszem wygralem a co, masz jakies obiekcje? A po drugie z wyplatami roznie bywa, ja musialem na przyklad jechac do Wroclawia, choc tam mi powiedziano, ze pracownik punktu w ktorym zawieralem zaklady powinien poprosic "centrum" o dofinansowanie dla danego punktu...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Radze raczej grać w Profesionalu bo w STS też są często niewypłacalni - mi kiedyś przez ponad dwa tygodnie wypłacali kilkaset złotych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> O Toto-Mixie już było wspomniane więc zostaje jedynie Profesional
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,198 |
Profesjonal rulez nie chodzi mi o kursy,ale o wypłacalność i niech tak zostanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
No bo STS bardziej pcha kase w swoje "punkty obsługi", a Prof. ma te małutkie pokoiki i ma wiecej kasy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. Może kiedyś Prof. albo STS wejdą na rynek internetowy? Kasy im nie brakuje do rozpoczecia serwisu w necie, ludzi mają już zatrudnionych? Jest to realne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał ph9: [qb]No bo STS bardziej pcha kase w swoje "punkty obsługi", a Prof. ma te małutkie pokoiki i ma wiecej kasy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
P.S. Może kiedyś Prof. albo STS wejdą na rynek internetowy? Kasy im nie brakuje do rozpoczecia serwisu w necie, ludzi mają już zatrudnionych? Jest to realne?[/qb] ph9, czemu jesteś tak słabo zorientowany?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2001
Posty: 61 |
PROFESJONAŁ - do wypłat podchodzi najpoważniej, każdą większą kwotę wypłacają w ciągu 3 dni, realizacja w punkcie, w którym kupon został puszczony STS - wypłatowa samowolka z powodu niskiej kontroli finansowej pracowników, w moim mieście na przykład na wygraną 117 zł musiałem czekać 3 dni TOTO-MIX - możliwość wypłacenia wygranej w dowolnym punkcie w Polsce, wygrane powyżej 2000zł wypłacane w oddziałach terenowych, pracownicy zwykłych punktów mają dostępne 500-1000zł na wypłaty, toteż przy poważnych problemach z wypłatami, koniecznie proszę pisać do biura w Warszawie totoinfo@totolotek.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539 |
heheh skoro jestesmy przy tym to powiem wam,ze biedna pani w toto-mixsie nie miala dla mnie nawet 40 zl buahahaahaa-dopiero na 2 dzien dostalem pieniazki
toto-remix istna mieszanka absurdu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Ja nie miałem żadnych problemów z wypłatami, zarówno w STS, jak i w profie. Najwyższą kwotą było 2000 (od ręki w sts), a z sumami kilkusetzłotowymi też wypłacali mi od ręki. W toto-mixie grałem chyba tylko raz, bez sukcesu, ale po opiniach na forum widzę, że toto-mix to jest po prostu parodia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
W Profie wyplaty sa uzaleznione przede wszystkim od punktu. Ale z wyplatami nie mialem nigdy problemow. Ewentualnie wygrane powyzej 5 tys.(na kilku kuponach) rozlozyli na dwa dni. Ale nie slyszalem zeby byli kiedykolwiek niewyplacalni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 192 |
Wie ktoś moze czy w mieście Łeba są jakieś punkty STS ????
Z góry dziękuje za odpowiedz !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 212 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb] ph9, czemu jesteś tak słabo zorientowany?[/qb] powiem szczerze, że naiwność tego pytania mnie rozbroiła... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
Oryginalnie wysłał sts15: [qb]Wie ktoś moze czy w mieście Łeba są jakieś punkty STS ????
Z góry dziękuje za odpowiedz !!![/qb] z tego co sie orientuję to w Łebie nic takiego nie ma:) ale niecałe 30 km od Łeby masz Lębork, a tu to masz już wszystko co tylko chcesz:) sts - prof no i ten nieszczęsny toto-mix, ale tam to ci nie radze iśc nawewt wypłacić 30 zl to już problem dla nich:) pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434 |
Wie ktoś może czemu na głównej stronie 'mecz.pl' nie ma wśród renomowanych, polecanych buków naziemnych w Polsce STS? Przecież na pewno są lepsi i ofertą i wypłacalnością od Toto-Mix, który jest na te liście. Sądzę, też że są lepsi od regionalnego "Betako"...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|