Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 485
ph9 jesteś dla mnie mistrzem świata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Aha, przenieś lepiej swoją twórczość do działu TO I OWO

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb][QUOTE]Lemgo to buk ktory próbował oszukać kilka osób z tego forum, z tego co wiem, a "tam" to dla logicznie myślącej osoby, potrafiącej wywnioskować z kontekstu całości wypowiedzi wnioski, to miejsce, tabele na głównej stronie 'mecz.pl' gdzie są renomowane buki... czemu ty nigdy nic nie rozumiesz, żałosny jesteś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
dopiero to zauważyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i powiem ci jedno, ph9. to ty jesteś ŻAŁOSNY! w swoich tematach zgrywasz inteligenta, a jesteś po prostu typowym tępakiem, który dziwnymi konstrukcjami słownymi ('wywnioskować z kontekstu całości wypowiedzi wnioski') stara się maskować. z uporem maniaka dywagujesz nad kwestiami potężnych wygranych, podatku, twierdzisz że grasz u 7 buków i jesteś z gdańska, a potem się okazuje że to jednak kolno i jeden buk.
jak dla mnie totalnie się skompromitowałeś, chciałeś być poważ(a)ny, jesteś co najwyżej zabawny.
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9
Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb][QUOTE]Lemgo to buk ktory próbował oszukać kilka osób z tego forum, z tego co wiem, a "tam" to dla logicznie myślącej osoby, potrafiącej wywnioskować z kontekstu całości wypowiedzi wnioski, to miejsce, tabele na głównej stronie 'mecz.pl' gdzie są renomowane buki... czemu ty nigdy nic nie rozumiesz, żałosny jesteś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
dopiero to zauważyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i powiem ci jedno, ph9. to ty jesteś ŻAŁOSNY! w swoich tematach zgrywasz inteligenta, a jesteś po prostu typowym tępakiem, który dziwnymi konstrukcjami słownymi ('wywnioskować z kontekstu całości wypowiedzi wnioski') stara się maskować. z uporem maniaka dywagujesz nad kwestiami potężnych wygranych, podatku, twierdzisz że grasz u 7 buków i jesteś z gdańska, a potem się okazuje że to jednak kolno i jeden buk.
jak dla mnie totalnie się skompromitowałeś, chciałeś być poważ(a)ny, jesteś co najwyżej zabawny.
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Kiedy pisałem o tym "lemgo" nie mialem pojecia o co z tym chodzi, skad mialem wiedziec ze to byla taka afera w STS, myslalem ze jakis zalosny buk naziemny i maloznany, jak np. Betako.(nie dot. żałosny). Conrad podał mi link do tematu o tym lemgo i już wiem, pisałem to dawno więc nie wiedzialem, bylem nowy na forum, z dnia na dzien robie postępy.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kiedyś jeszcze chciałem jak najwięcej tematów zakładać i dyskusji, teraz już tylko w istniejących tematach się wypowadam od czasu do czasu.
P.S.
JESTEM Z Gdańska na 1000%, gram dokładnie u:
Will Hill,
GB,
CentreBet,
GloBet,
Ladbrokes,
i polskie:
UniBet
Expekt

Z kasa obecnie jeszcze nie dokońca ale już kuponów nie topie i stopniowo mam coraz większe zyski i "obroty"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wszystko jasne?

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Yunior to z całą pewnością to pracownik totomix sa

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
P.S.
JESTEM Z Gdańska na 1000%, gram dokładnie u:
Will Hill,
GB,
CentreBet,
GloBet,
Ladbrokes,
i polskie:
UniBet
Expekt

Z kasa obecnie jeszcze nie dokońca ale już kuponów nie topie i stopniowo mam coraz większe zyski i "obroty"... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Wszystko jasne?[/QB]
Od kiedy Unibet i Expekt to polskie booki? Moze to jakies o ktorych nie slyszalem?

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,808 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1