Oryginalnie wysłał tyler:
[qb]
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb][QUOTE]Lemgo to buk ktory próbował oszukać kilka osób z tego forum, z tego co wiem, a "tam" to dla logicznie myślącej osoby, potrafiącej wywnioskować z kontekstu całości wypowiedzi wnioski, to miejsce, tabele na głównej stronie 'mecz.pl' gdzie są renomowane buki... czemu ty nigdy nic nie rozumiesz, żałosny jesteś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
dopiero to zauważyłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i powiem ci jedno, ph9. to ty jesteś ŻAŁOSNY! w swoich tematach zgrywasz inteligenta, a jesteś po prostu typowym tępakiem, który dziwnymi konstrukcjami słownymi ('wywnioskować z kontekstu całości wypowiedzi wnioski') stara się maskować. z uporem maniaka dywagujesz nad kwestiami potężnych wygranych, podatku, twierdzisz że grasz u 7 buków i jesteś z gdańska, a potem się okazuje że to jednak kolno i jeden buk.
jak dla mnie totalnie się skompromitowałeś, chciałeś być poważ(a)ny, jesteś co najwyżej zabawny.
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]