Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 40 1 2 22 23 24 25 26 39 40
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by akagi
Dublet,
ale tylko dublet.

Jesenica, Alba
akagi - wiesz co oznacza słowo 'dublet'? wink
odsyłam do najmarniejszego źródła wiedzy

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dublet

a tę parkę również pobieram wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by akagi
Dublet,
ale tylko dublet.

Jesenica, Alba
akagi - wiesz co oznacza słowo 'dublet'? wink
odsyłam do najmarniejszego źródła wiedzy

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dublet

a tę parkę również pobieram wink
Jestem hokejowym laikiem, jakie to ligi? smile (zapoznam się)

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Masz jakieś kompleksy - Danielsan - ale ( niestety ),
będziesz musiał je sam przezwyciężyć.

Kiedyś "tą", "tę",
teraz dublet.

Ale życzę powodzenia.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Originally Posted by vonseb
Originally Posted by akagi
Dublet,
ale tylko dublet.

Jesenica, Alba
NO 100% racji - wysoko sobie oceniam ten dubel
Skąd ta Jessica Alba?:)

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Austria

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Sparta Praha dzisiaj do mnie przemawia wink

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by akagi
Masz jakieś kompleksy - Danielsan - ale ( niestety ),
będziesz musiał je sam przezwyciężyć.

Kiedyś "tą", "tę",
teraz dublet.

Ale życzę powodzenia.
raczej nie mam - ale niektórzy mówią, że każdy ma, więc może...

irytuje mnie po prostu Twój 'objawiony' - tak bym to okreslił -styl, a jeśli już kreujemy się na takiego, to chociaż mówmy poprawną polszczyzną smile

nie mam zarzutów jednak do merytorycznej zawartości Twoich wypowiedzi,
nie atakuję Cię, ani też nie mam zamiaru tego robić,
co najwyżej czasem zdarzy mi się poprawić.

pozdrawiam również

Dołączył: Jan 2010
Posty: 260
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 260
vonseb dlaczego alba skoro ona juz nie ma szans na nic. zagrzeb ma jakies problemy ze skladem czy co??????

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by fiszu11
vonseb dlaczego alba skoro ona juz nie ma szans na nic. zagrzeb ma jakies problemy ze skladem czy co??????

dokladnie. dlaczego w ta strone.. mnie sie wydawalo ze wrecz odwrotnie i zagrzeb tutaj bedzie zwyciezca. warto by chyba napisac zdanie lub dwa jak sie jakis typ rzuca. suchary sa do d....

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
chodzi miedzy innymi o absencje graczy w obu zespolach dlatego te spadki

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by barney
Sparta Praha dzisiaj do mnie przemawia wink
chyba tylko dla sportu smile maja taka przewage

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
" Objawiony " styl. laugh

To zależy, co komu się objawia. grin

Ale rozumie Twoją irytację,
z tego powodu.

Rozumiem również, że teraz się starałeś ( w tym poście ),
ale w Twoich,
też nieraz nie stawiasz ( chociażby ),
polskich znaków diakrytycznych.

Ale to nie jest miejsce na takie dyskusje.

Ja popełniam błędy i zapewne, jeszcze jakieś wyłapiesz.

Życzę powodzenia i wiele satysfakcji,
w spełnianiu tak ważnej misji, na tym forum.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Originally Posted by vonseb
Originally Posted by barney
Sparta Praha dzisiaj do mnie przemawia wink
chyba tylko dla sportu smile maja taka przewage
fakt, palnalem glupote wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Witojcie piwo

Wypada napisać trochę o wczorajszym dniu smile a ciekawie było smile

Wczorajsze zmagania z hoekejem rozpoczął Avangard Omsk.Jastrzębie które w ostatnim czasie w regularnym sezonie miażdzyły wszystkich nieważne jaki przeciwnik i gdzie grali nie potrafili poradzić sobie z drużyną Niżniekamska,i mieliśmy pierwszą niespodziankę.Pozniej przyszedł czas na kolejne spotkania KHL.Nie zawiodła faworyzowana UFA,spokojnie kontrolując wynik pokonała rywala,podobnie jak Magnita.Niestety pozniej nie było już tak ciekawie,Jarosław szybko dał sobie władować trzy gole i w efekcie przegrał mecz.Z kolei SKA St.Pteresburg wygrał swój drugi mecz na własnym lodzie ze Spartakiem ale niestety drugi raz dopiero po dogrywce frown
Owszem można było wczoraj pograć w KHL overki co też w dwóch spotkaniach uczynilem...

Kolejną ligą wczoraj była SM-Liiga,Pewne zwycięstwo 6-3 Helsinek i to wszystko:) Jokerit aspirujący do majstra wygrywając 3-1 potrafił doprowadzić do wyniku 3-5 psując zapewne nie jeden kupon frown Trzecim typem ktory zapewne wielu nie poszedl po myśli byla KaIpa która nie dała rady słabiutkiemu w tym sezonie Turku.

Norwegia ? Zapowiadane było efektowne,przy pelnej hali widzow zwyciestwo lidera z Sarpsborga z beniaminkiem broniącym się przed spadkiem z Rosenborga,skonczyło się tylko 4-3 więc typy (-1.5) na Spartę też nieskuteczne.In plus napewno zwycięstwo po ładnym kursie Stavangera nad Valerengą.

W szwecji zaś remis faworyzowanej HV-ki z słabą w tym sezonie Frolundą oraz porażka u siebie Linkopinga też zysku nam nie przyniosły...

Teraz czas zabrać się za bety na dzisiaj smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
Elo

Koszyce,Craxa,Tychy x1, Davos , Ufa , Bars, Magnitogorsk, Bremerhaven

taka tasiemka na dzis co myslicie ?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Davos jutro.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
W kwestii tasiemek to ruskie przez dwa ostatnie dni maja na ten temat inne zdanie wink
ale ogolnie mi sie podoba choc ja wybieram
Kosice, Ufa, Craxa

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
Zagram takie cos z Davos,jutro najwyzej contra smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Zaczynam identycznie jak wczoraj smile
Mam nadzieje iż z innym efektem

Avangard Omsk - Nektekhimik Niżniekamsk boks

Salavat Ulayev - Sibir Nowossibirsk boks

Vamossss boks

Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Originally Posted by gen.Franco
Zaczynam identycznie jak wczoraj smile
Mam nadzieje iż z innym efektem

Avangard Omsk - Nektekhimik Niżniekamsk boks

Salavat Ulayev - Sibir Nowossibirsk boks

Vamossss boks

Heh,z rana dla zabawy za ciulate stawki grałem sobie na live w kosza z ligi filipińskiej,nie znając drużyn,oglądalem mecz i grałem w parzyste - nieparzyste w kwartach,trafilem wszystkie 4 kwarty smile kurs na takie zdarzenie to 1.85 - a moje stawki w granicach 30-50 zł,teraz powyższy kupon - dwa zdarzenia ma ako 1.89 i został pograny grubo,zobaczymy co z tego wyniknie smile

Strona 24 z 40 1 2 22 23 24 25 26 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, forty, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rymoholik, Sensei, rafal08, aker, alfa, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu), 2,754 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1