|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Dublet, ale tylko dublet.
Jesenica, Alba akagi - wiesz co oznacza słowo 'dublet'?  odsyłam do najmarniejszego źródła wiedzy http://pl.wikipedia.org/wiki/Dubleta tę parkę również pobieram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Dublet, ale tylko dublet.
Jesenica, Alba akagi - wiesz co oznacza słowo 'dublet'?  odsyłam do najmarniejszego źródła wiedzy http://pl.wikipedia.org/wiki/Dubleta tę parkę również pobieram  Jestem hokejowym laikiem, jakie to ligi?  (zapoznam się)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Masz jakieś kompleksy - Danielsan - ale ( niestety ), będziesz musiał je sam przezwyciężyć.
Kiedyś "tą", "tę", teraz dublet.
Ale życzę powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Dublet, ale tylko dublet.
Jesenica, Alba NO 100% racji - wysoko sobie oceniam ten dubel Skąd ta Jessica Alba?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Sparta Praha dzisiaj do mnie przemawia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Masz jakieś kompleksy - Danielsan - ale ( niestety ), będziesz musiał je sam przezwyciężyć.
Kiedyś "tą", "tę", teraz dublet.
Ale życzę powodzenia. raczej nie mam - ale niektórzy mówią, że każdy ma, więc może... irytuje mnie po prostu Twój 'objawiony' - tak bym to okreslił -styl, a jeśli już kreujemy się na takiego, to chociaż mówmy poprawną polszczyzną  nie mam zarzutów jednak do merytorycznej zawartości Twoich wypowiedzi, nie atakuję Cię, ani też nie mam zamiaru tego robić, co najwyżej czasem zdarzy mi się poprawić. pozdrawiam również
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 260
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2010
Posty: 260 |
vonseb dlaczego alba skoro ona juz nie ma szans na nic. zagrzeb ma jakies problemy ze skladem czy co??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
vonseb dlaczego alba skoro ona juz nie ma szans na nic. zagrzeb ma jakies problemy ze skladem czy co?????? dokladnie. dlaczego w ta strone.. mnie sie wydawalo ze wrecz odwrotnie i zagrzeb tutaj bedzie zwyciezca. warto by chyba napisac zdanie lub dwa jak sie jakis typ rzuca. suchary sa do d....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
chodzi miedzy innymi o absencje graczy w obu zespolach dlatego te spadki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Sparta Praha dzisiaj do mnie przemawia  chyba tylko dla sportu  maja taka przewage
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
" Objawiony " styl. To zależy, co komu się objawia. Ale rozumie Twoją irytację, z tego powodu. Rozumiem również, że teraz się starałeś ( w tym poście ), ale w Twoich, też nieraz nie stawiasz ( chociażby ), polskich znaków diakrytycznych. Ale to nie jest miejsce na takie dyskusje. Ja popełniam błędy i zapewne, jeszcze jakieś wyłapiesz. Życzę powodzenia i wiele satysfakcji, w spełnianiu tak ważnej misji, na tym forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
Sparta Praha dzisiaj do mnie przemawia  chyba tylko dla sportu  maja taka przewage fakt, palnalem glupote 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Witojcie  Wypada napisać trochę o wczorajszym dniu  a ciekawie było  Wczorajsze zmagania z hoekejem rozpoczął Avangard Omsk.Jastrzębie które w ostatnim czasie w regularnym sezonie miażdzyły wszystkich nieważne jaki przeciwnik i gdzie grali nie potrafili poradzić sobie z drużyną Niżniekamska,i mieliśmy pierwszą niespodziankę.Pozniej przyszedł czas na kolejne spotkania KHL.Nie zawiodła faworyzowana UFA,spokojnie kontrolując wynik pokonała rywala,podobnie jak Magnita.Niestety pozniej nie było już tak ciekawie,Jarosław szybko dał sobie władować trzy gole i w efekcie przegrał mecz.Z kolei SKA St.Pteresburg wygrał swój drugi mecz na własnym lodzie ze Spartakiem ale niestety drugi raz dopiero po dogrywce  Owszem można było wczoraj pograć w KHL overki co też w dwóch spotkaniach uczynilem... Kolejną ligą wczoraj była SM-Liiga,Pewne zwycięstwo 6-3 Helsinek i to wszystko:) Jokerit aspirujący do majstra wygrywając 3-1 potrafił doprowadzić do wyniku 3-5 psując zapewne nie jeden kupon  Trzecim typem ktory zapewne wielu nie poszedl po myśli byla KaIpa która nie dała rady słabiutkiemu w tym sezonie Turku. Norwegia ? Zapowiadane było efektowne,przy pelnej hali widzow zwyciestwo lidera z Sarpsborga z beniaminkiem broniącym się przed spadkiem z Rosenborga,skonczyło się tylko 4-3 więc typy (-1.5) na Spartę też nieskuteczne.In plus napewno zwycięstwo po ładnym kursie Stavangera nad Valerengą. W szwecji zaś remis faworyzowanej HV-ki z słabą w tym sezonie Frolundą oraz porażka u siebie Linkopinga też zysku nam nie przyniosły... Teraz czas zabrać się za bety na dzisiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210 |
Elo
Koszyce,Craxa,Tychy x1, Davos , Ufa , Bars, Magnitogorsk, Bremerhaven
taka tasiemka na dzis co myslicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
W kwestii tasiemek to ruskie przez dwa ostatnie dni maja na ten temat inne zdanie  ale ogolnie mi sie podoba choc ja wybieram Kosice, Ufa, Craxa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210 |
Zagram takie cos z Davos,jutro najwyzej contra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Zaczynam identycznie jak wczoraj  Mam nadzieje iż z innym efektem Avangard Omsk - Nektekhimik Niżniekamsk Salavat Ulayev - Sibir Nowossibirsk  Vamossss 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Zaczynam identycznie jak wczoraj  Mam nadzieje iż z innym efektem Avangard Omsk - Nektekhimik Niżniekamsk Salavat Ulayev - Sibir Nowossibirsk  Vamossss  Heh,z rana dla zabawy za ciulate stawki grałem sobie na live w kosza z ligi filipińskiej,nie znając drużyn,oglądalem mecz i grałem w parzyste - nieparzyste w kwartach,trafilem wszystkie 4 kwarty  kurs na takie zdarzenie to 1.85 - a moje stawki w granicach 30-50 zł,teraz powyższy kupon - dwa zdarzenia ma ako 1.89 i został pograny grubo,zobaczymy co z tego wyniknie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|