Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Dokladnie, mialem o tym wlasnie pisac smile Wszedzie ~2,2.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Morgi win 5,00

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Panowie Małysz 3 w bwin smile to kurs elegancki po treningach to spokojnie powinien być w trójce jeszcze do tego średnia skocznia cop a na morgena w trójce tez koło 2 kursik cop

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
dobra Panowie za "ponad godzine" biegnie Justynka a tu cisza - nic nie analizujecie, nie gracie?

kto na podium poza wielka dwojka? Saarinen czy Therese?

w jakiej formie jest Steira?

czy Longa i Lahteenmaki moga zamieszac?

i kto bedzie "zólnierzem" Marit i pobiegnie jej do pomocy? Johaug, Steira, Kristoffersen?

tyle pytań, myslalem ze znajde tu jakies odpowiedzi, a tu cisza

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
mgla wiatr = loteria
szkoda kasy na tak loteryjny sport

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
loteria to loteria ale te kursy to spore wystawiły buki smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
przełączcie sobie na eurosport i zobaczcie jak teraz wyglada sytuacja na skoczni - trwa kombinacja nowrewska
wiatr - 2 m/s
mgła
wilgotnosc - 99 %

nie ma sie dzis co pchac w skoki

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040

Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
Originally Posted by Feel-Tsu
dobra Panowie za "ponad godzine" biegnie Justynka a tu cisza - nic nie analizujecie, nie gracie?

kto na podium poza wielka dwojka? Saarinen czy Therese?

w jakiej formie jest Steira?

czy Longa i Lahteenmaki moga zamieszac?

i kto bedzie "zólnierzem" Marit i pobiegnie jej do pomocy? Johaug, Steira, Kristoffersen?

tyle pytań, myslalem ze znajde tu jakies odpowiedzi, a tu cisza

to nie kolarstwo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Cieślar ładnie...

Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
cieslar ładnie ale on człapie a nie biega wiec ciezko bedzie o dobre miejsce

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
oj luvantes a ty myslisz ze Marit sie sama zapuści na trasę?
Norweżki beda probowaly dzis zgarnac 2 medale IMO


Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by Feel-Tsu
dobra Panowie za "ponad godzine" biegnie Justynka a tu cisza - nic nie analizujecie, nie gracie?

kto na podium poza wielka dwojka? Saarinen czy Therese?

w jakiej formie jest Steira?

czy Longa i Lahteenmaki moga zamieszac?

i kto bedzie "zólnierzem" Marit i pobiegnie jej do pomocy? Johaug, Steira, Kristoffersen?

tyle pytań, myslalem ze znajde tu jakies odpowiedzi, a tu cisza

Wiesz co.. ja nie wiem czy Bjoergen potrzebuje jakiegos kompana w ogole, bo jest tak piekielnie naspeedowana lekami, ze nikt jej nie podskoczy nawet. Podejrzewam, ze na mecie to bedzie miala 30 sek. przewagi jak nie wiecej. Johaug wydaje mi sie najmocniejsza z pozostalych Norwezek, wiec to na jej wspolny bieg z Bjoergen bym obstawial, a moze nawet pobiegna w 3 z Steira, bo ta dobrze pokazala sie na Mistrzostwach Norwegii. Ciezko mi cokolwiek typowac, bo stawka niezwykle wyrownana.. no poza kosmiczna Bjoergen. Raczej skupie sie na ogladaniu niz na obstawianiu, choc jakas jedna pare obiore dla smaczku.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by luvantes
cieslar ładnie ale on człapie a nie biega wiec ciezko bedzie o dobre miejsce
dla każdego naszego zawodnika 30stka będzie sukcesem

Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
zgarnać mogą.... tylko ze nastepna norwezka bedzie sporo tracic to bjergen, ogladnij jakies zawody w biegach i wtedy bedziesz sie wypowiadał o "żołnierzach" smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,000
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,000
Adam Małysz - Andreas Kofler 1 1.42 chyba dość pewne

Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
widze luvantes ze jestes wielkim znawca sportow zimowych
wiesz jak Cieślar człapie
wiesz ze Bjorgen juz wygrala bieg

super gosc jestes, fachman w kazdym calu


Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
dzis zimna finka wink Saarinen moze namieszac trasa do czesci klasyka trudniejsza i moze byc selekcja na zmianie nart crazy

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by luvantes
zgarnać mogą.... tylko ze nastepna norwezka bedzie sporo tracic to bjergen, ogladnij jakies zawody w biegach i wtedy bedziesz sie wypowiadał o "żołnierzach" smile
dokładnie to nie jest kolarstwo gdzie ktoś na kogoś pracuje, bieg jest łączony 7,5 klasykiem 7,5 dowolnym więc tym bardziej nie ma mowy o jakimkolwiek pomaganiu

Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
tu nie chodzi o fachmana tylko o fakty...

w biegach narciaraskich nie ma czegos takiego jak w kolarstwie

cieslar młody (ładnie skacze bo jeszcze nie mozna powiedziec ze super a biega..... zobacz sobie na czasy

Strona 2 z 23 1 2 3 4 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1