|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
Dokladnie, mialem o tym wlasnie pisac  Wszedzie ~2,2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Panowie Małysz 3 w bwin  to kurs elegancki po treningach to spokojnie powinien być w trójce jeszcze do tego średnia skocznia  a na morgena w trójce tez koło 2 kursik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
dobra Panowie za "ponad godzine" biegnie Justynka a tu cisza - nic nie analizujecie, nie gracie?
kto na podium poza wielka dwojka? Saarinen czy Therese?
w jakiej formie jest Steira?
czy Longa i Lahteenmaki moga zamieszac?
i kto bedzie "zólnierzem" Marit i pobiegnie jej do pomocy? Johaug, Steira, Kristoffersen?
tyle pytań, myslalem ze znajde tu jakies odpowiedzi, a tu cisza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
mgla wiatr = loteria szkoda kasy na tak loteryjny sport
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
loteria to loteria ale te kursy to spore wystawiły buki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
przełączcie sobie na eurosport i zobaczcie jak teraz wyglada sytuacja na skoczni - trwa kombinacja nowrewska wiatr - 2 m/s mgła wilgotnosc - 99 %
nie ma sie dzis co pchac w skoki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90 |
dobra Panowie za "ponad godzine" biegnie Justynka a tu cisza - nic nie analizujecie, nie gracie?
kto na podium poza wielka dwojka? Saarinen czy Therese?
w jakiej formie jest Steira?
czy Longa i Lahteenmaki moga zamieszac?
i kto bedzie "zólnierzem" Marit i pobiegnie jej do pomocy? Johaug, Steira, Kristoffersen?
tyle pytań, myslalem ze znajde tu jakies odpowiedzi, a tu cisza to nie kolarstwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90 |
cieslar ładnie ale on człapie a nie biega wiec ciezko bedzie o dobre miejsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
oj luvantes a ty myslisz ze Marit sie sama zapuści na trasę? Norweżki beda probowaly dzis zgarnac 2 medale IMO
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
dobra Panowie za "ponad godzine" biegnie Justynka a tu cisza - nic nie analizujecie, nie gracie?
kto na podium poza wielka dwojka? Saarinen czy Therese?
w jakiej formie jest Steira?
czy Longa i Lahteenmaki moga zamieszac?
i kto bedzie "zólnierzem" Marit i pobiegnie jej do pomocy? Johaug, Steira, Kristoffersen?
tyle pytań, myslalem ze znajde tu jakies odpowiedzi, a tu cisza Wiesz co.. ja nie wiem czy Bjoergen potrzebuje jakiegos kompana w ogole, bo jest tak piekielnie naspeedowana lekami, ze nikt jej nie podskoczy nawet. Podejrzewam, ze na mecie to bedzie miala 30 sek. przewagi jak nie wiecej. Johaug wydaje mi sie najmocniejsza z pozostalych Norwezek, wiec to na jej wspolny bieg z Bjoergen bym obstawial, a moze nawet pobiegna w 3 z Steira, bo ta dobrze pokazala sie na Mistrzostwach Norwegii. Ciezko mi cokolwiek typowac, bo stawka niezwykle wyrownana.. no poza kosmiczna Bjoergen. Raczej skupie sie na ogladaniu niz na obstawianiu, choc jakas jedna pare obiore dla smaczku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
cieslar ładnie ale on człapie a nie biega wiec ciezko bedzie o dobre miejsce dla każdego naszego zawodnika 30stka będzie sukcesem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90 |
zgarnać mogą.... tylko ze nastepna norwezka bedzie sporo tracic to bjergen, ogladnij jakies zawody w biegach i wtedy bedziesz sie wypowiadał o "żołnierzach" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,000
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,000 |
Adam Małysz - Andreas Kofler 1 1.42 chyba dość pewne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
widze luvantes ze jestes wielkim znawca sportow zimowych wiesz jak Cieślar człapie wiesz ze Bjorgen juz wygrala bieg
super gosc jestes, fachman w kazdym calu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
dzis zimna finka  Saarinen moze namieszac trasa do czesci klasyka trudniejsza i moze byc selekcja na zmianie nart 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
zgarnać mogą.... tylko ze nastepna norwezka bedzie sporo tracic to bjergen, ogladnij jakies zawody w biegach i wtedy bedziesz sie wypowiadał o "żołnierzach"  dokładnie to nie jest kolarstwo gdzie ktoś na kogoś pracuje, bieg jest łączony 7,5 klasykiem 7,5 dowolnym więc tym bardziej nie ma mowy o jakimkolwiek pomaganiu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90 |
tu nie chodzi o fachmana tylko o fakty...
w biegach narciaraskich nie ma czegos takiego jak w kolarstwie
cieslar młody (ładnie skacze bo jeszcze nie mozna powiedziec ze super a biega..... zobacz sobie na czasy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|