Atlanta zrobiła swoje w handi
San Antonio rowniez nie zawiedli
Jesli chodzi o Wash to dali dupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> i te cztery złote ktore w nich zainwestowałem przepadły na zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />