|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10 |
Aha jeszcze jedno te screny byly robione w paint hehehe niezly gosciu ,a ja juz mylslaem ze sie w kulturalny sposob wymienie i bedzie wszytsko w porzadku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10 |
Oferta jest wazna do jutra do ok.popoludnia .Bardzo wazne jak cos to na priv Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10 |
No i pieniadze nie doszly 1czyli chcial mnie oszukac!!!Uwazajcie na niego .Pozdrawiam P.S oferta dalej aktualna pilne!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
OK. Sprzedam do 200$ na MB w zamian mbank.
Jestem sprawdzony juz kilka tranzakcji wykonywalem. W poprzednim temacie jest napisane to. Dlatego stawiam lekkie warunki: ---- KURS 3,35 (o 2-3 grossze mniej niz mbank ma) --- I kontrachent wplaca pierwszy.
Kontakt GG: 2213038 (nie widoczny ale praiwe caly czas dzis obecny) Pozdro Znowu mam kaske do wymiany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> te same warunki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
No i pieniadze nie doszly 1czyli chcial mnie oszukac!!!Uwazajcie na niego .Pozdrawiam P.S oferta dalej aktualna pilne! No coz moze i zle ocenilem ale ten CAPS wydal mi sie zbyt znajomy. Po prostu jakos jestem uczulony na nowych...bo kazdorazowo co widze nowa twarz w tym dziale to zwykle taki ktos mi smierdzi na kilometr sprawdzilo sie to juz wiele razy zwlaszcza jak ktos pisal CAPS-em Tym razem jednak sie pomylilem takze sorka. Przy okazji kupie 60e w moneybookers , place od razu z mbanku. Pozdro. gg 3404163(niewidoczny ale dostepny :P)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Wezme 40 zł na MB wzamian za przelew w Mbanku. GG->1710063 albo na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Marek Kowal nie prościej zlecić wypłatę na konto bankowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10 |
Teraz to juz po sniadanku.Wymienilem sie z 4osobami po troche i narazie jeden przelew doszedl.reszta nie wiem albo w bambuko wali albo chcieli mnie naciagnac.Czy moga oni cos zrobic z moim scanem dowodu osobistego? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
potrzebne 25 PLN na Money przelewam z PKO BP jak ktos chetny niech sie odezwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 192 |
Oddam 100$ na MB w zamian za 100$ w Netellerze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
kupie ok 35 E na MB, place w PLN w mbanku jak ktos jest chetny to niech wysle nr gg na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Oddam bon do bet-at-home o wartosci 5 zl.Wazny do 30.11.2005r.Wzamian oczekuje 4 zl na MB. Oferty na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Potrzebuje 35 zl w MoneyBookers. Płace mBank. GG: 2896350.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Kupie albo BON do BET 24 albo 40 zł na MB
Zaufanym uzytkownikom wpłacam 1.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Potrzebuje 35 zl w MoneyBookers. Płace mBank. GG: 2896350. Nieaktualne. Dziekuje dadycool za wymianę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259 |
Kupie 40 zl na MB. Place w mBanku. Moje GG: 2655381 (niedostepny, jestem dzisiaj do 12 i pozniej po 19)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 259 |
Kupie 40 zl na MB. Place w mBanku. Moje GG: 2655381 (niedostepny, jestem dzisiaj do 12 i pozniej po 19) Nieaktualne. Dadycool szybko i profesjonalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Kupie 40zł na MB Płacę z inteligo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
[color:"red"] tu sie sprzedaje waluty,a nie informacje [/color]
Last edited by wHiTe_StAr; 25/11/2005 14:02.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
W zamian za 10 PLN na Monaybookera podam stronę z darmowym bonusem 10 EURO w interwetten ! Zaintereswoanych proszę na priv ! Myslałem ze z Ciebie powazniejszy facet...tym bardziej ze jak TY to napisałes to w temacie bonusy bez depozytu juz był link do tamtej promocji.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|