"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 18 1 2 3 17 18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
mam kaske na MB zamienie sie na mBank przelewam drugi SPRAWDZONY czekam na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
Quote
mam kaske na MB zamienie sie na mBank przelewam drugi SPRAWDZONY czekam na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
gg 7453203

Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Jezeli ktos bylby mily i by mi pozyczeł 10 zł na MB . Oddam w poniedzialem z % <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakby ci priv.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
potrzebuje kase na neteller-a chodzi o 100$ oddam na mbank. info pod gg 2927907 czesto niewidoczny

Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
Quote
Quote
mam kaske na MB zamienie sie na mBank przelewam drugi SPRAWDZONY czekam na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
gg 7453203
ZAPASY WYCZERPANE !!nie aktualne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
Kupie na MB do 300-400 zl

GG: 1081109

Sprawdzony jestem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
Wymiana ze skottie'm w trakcie ;]

Osoba godna zaufania wymieniam sie z nim po raz 3 i po raz 3 bez problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Mam wolne 160 pln na MB chętnych prosze o priv z gg.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Mam wolne 160 pln na MB chętnych prosze o priv z gg.

Nie aktualne

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
OK. Sprzedam do 200$ na MB w zamian mbank.

Jestem sprawdzony juz kilka tranzakcji wykonywalem. W poprzednim temacie jest napisane to. Dlatego stawiam lekkie warunki:
---- KURS 3,35 (o 2-3 grossze mniej niz mbank ma)
--- I kontrachent wplaca pierwszy.

Kontakt GG: 2213038 (nie widoczny ale praiwe caly czas dzis obecny)
Pozdro

Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Witam ma ktos moze odstapic 3zł na moneybookers.Bardzo bym był wdzieczny.Prosze o kontakt priv

Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
Quote
Wymiana ze skottie'm w trakcie ;]

Osoba godna zaufania wymieniam sie z nim po raz 3 i po raz 3 bez problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Przyjme na MB jeszcze okolo 200 zl

Pisac GG 1081109 NIEWIDOCZNY

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,199
kto ma do odsprzedania 10-15 pln na MB?? ,oje gg 656180

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Kupie 100 - 200 zl na MB. ja w mbanku.
Oferty na priv

Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
PILNE!!!!
WPLACE 1500ZL NA KONTO MB WYMIANA DO WZWBK .PRZY WYMIANIE TYLKO ZAUFANI GDYZ WAS JESZCZE NIE ZNAM A NI WY MNIE !I JESZCZE JEDNO DOKUMENT TOZSAMOSCI SCAN!!!PILNE DO DZISIAJ !!!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
AHA NIE WPLACAM PIERWSZY I KTO CHCE SIE WYMIENIC MUSI MIEC JAKIS DOKUMENT TOZSAMOSCI !JAK COS TO PISAC NA PRIV WAZNE DO DZSIAJ

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
nikt sie z toba nie wymieni pewnie bo jetes nowy:)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
Do Andrzejka
Nie trace wiary .Bardzo to jest pilne.Przesylam scan dowodu no nie wiem wszytsko .Mozemy nawet porozmawiac telefonicznie.Przez takich oszustow nawet nie mozna zrobic uczciwej wymiany .Powiniscie takie bydlo z tad gonic!
Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Quote
Do Andrzejka
Nie trace wiary .Bardzo to jest pilne.Przesylam scan dowodu no nie wiem wszytsko .Mozemy nawet porozmawiac telefonicznie.Przez takich oszustow nawet nie mozna zrobic uczciwej wymiany .Powiniscie takie bydlo z tad gonic!
Pozdrawiam
Koles samym pismem , wylacz CAPSA bo z miejsca widac ze cos krecisz. Nikt Ci pierwszy nie wplaci. Naiwnych ludzi szukaj gdzie indziej

Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
Do RaynaGigsa
Mylisz sie bo ja nikogo nie chcialem oszukac .Wlasnie mnie chciano oszukac !!!Wkeleje wam tu rozmowe z gosciem ktory chcial sie wymienic ze mna
namnshdh 18:35:45

hej ja w sprawie tej wymiany

wymiana 18:35:58

hej witaj

wymiana 18:36:13

jaka sume mozesz maxymalnie wymienic?

namnshdh 18:36:34

ynaczy jest mi potrzebne na wzwbk 1500zl

namnshdh 18:36:44

wymienic moge troche wiecej zaden problem

namnshdh 18:36:58

jezeli chcesz oczywsice

wymiana 18:37:31

a jaka sume masz na MOneybookers bo moze wziołbym w szystko co tylko masz

namnshdh 18:37:39

szczerze to jets to moja 1 wymiana

wymiana 18:37:51

moje 24

wymiana 18:37:53

moja*

namnshdh 18:38:28

ile mam pieniedzy nie wiem czy ty tyle masz

namnshdh 18:38:34

ja mam sporo

namnshdh 18:39:04

ale do wymiany nie potrzeba mi wiele te 1500zl

wymiana 18:39:05

ja moge maxymalnie 1550 wymienic wiecej nie mam

namnshdh 18:39:22

no to jak chcesz te 50zl nie robi roznicy

wymiana 18:39:59

moge wpłacic z Mbanku jesli Ci to odpowiada to jutro ok 9-11 bedziesz miał pieniazki na koncie.

namnshdh 18:40:38

No tak odpowiada mi bo musze wlasnie rano zrobic przelew do wloch i sa mi pilne

wymiana 18:41:40

w takim razie moge odrazu zrobic przelew w tej chwili tylko rozumie ze odrazu wpłącasz pieniadze po zrobieniu rpzelewu na Moneybookers tak?

namnshdh 18:42:54

tak yrob scren przelewu i wpalcam od razu

namnshdh 18:43:06

lub po wplynieciu na konto

namnshdh 18:43:34

scan dwodu moge Ci przeslac dla zabezpieczenia

wymiana 18:44:21

zobacz na forum juz 2 osoby napisały ze krecisz chetnie sie wymienie tylko jaka mam pewnosc ze nie krecisz.. scan dowodu to zadne zabezpieczenie...dowod moze byc kraddziony...

namnshdh 18:44:52

ok to jutro zrobie innych dokumentow moich paszport itd.

namnshdh 18:45:07

i juz nie ebdziesz mial powodow do zamartwien

wymiana 18:45:22

daj mi kilka minut na zastanowienie dobrze?

namnshdh 18:46:03

no dobrze nie ma problemu
sluchaj to ze jestem nowy to nic o niczymm nie swidczy

wymiana 18:48:49

ja to doskonale rozumie

wymiana 18:49:01

nie raz ktos kto długo siedzi moze byc osustem a całkiem nowa osoba bardoz zaufana

namnshdh 18:49:02

albo jakies konkrety albo po prostu nie dochodzimy do poruyumienia i tyle ja rowniez nie mam pewnosci co do Ciebie

namnshdh 18:49:47

jezeli bys mila jakis dokument to tak

wymina 18:49:51

podaj dane

namnshdh 18:49:55

by sie odbylo bez problemow

namnshdh 18:50:07

dane czy scan

namnshdh 18:50:11

ok masz dane
wymina 18:53:39

mozna jeszcze tlyko na Twojego meila prosic scan Twojego dodowu i rpzelewam?

wymiana 18:53:51

na mojeog meila

namnshdh 18:53:58

no dobrze nie ma sprawy

wymiana 18:54:19

TdiVr6@op.pl

namnshdh 18:54:35

ok juz zaraz wysylam

wymiana 18:54:46

jak wyslesz daj znac

namnshdh 18:54:52

dobrze

namnshdh 18:59:25

Aha jeszccze jedno zeby ten moj dowod nie byl uzyanwy w jakis inny sposob

namnshdh 18:59:35

tylko to ejst dla ciebie

namnshdh 18:59:56

dobrze?

wymiana 19:00:18

nie ma problemu

wymiana 19:00:20

mi to nie jest potrzebne

namnshdh 19:01:30

ok juz dodaje zalacznik

namnshdh 19:01:56

poszlo

namnshdh 19:02:36

jedna strona jest tej tylnej od razu mowie ze nie mam

namnshdh 19:02:48

ale po numerze dowodu latwo sprawdzic dane

namnshdh 19:04:22

rowniez jesli mozna prosze o twoje dane

namnshdh 19:05:56

jestes

namnshdh 19:05:59

?

wymiana 19:06:13

tak jestem probuje wejsc na poczte

namnshdh 19:06:27

a juz sie balem

namnshdh 19:06:32

ze cos jets nie tak

wymiana 19:08:49

okej otwiera sie chwilka

namnshdh 19:10:24

dobrze

wymiana 19:11:03

dobrze widze ze strasznie młody jestes

namnshdh 19:11:12

19

namnshdh 19:11:26

18 grudnia bedzie

namnshdh 19:11:54

wogule to w poslce ejstem od nie dawna pol zycia spedzilem we wloszech

wymiana 19:12:03

okej mam dokumenty wiec przesle zaraz kase moze wezme wiecej tlyko ile masz maxymalnie na wymiane?

namnshdh 19:12:39

no mi nie potrzebne wiecej niz 1500zl

namnshdh 19:12:52

nieiwem maksymalnie 2000zl

wymiana 19:13:30

okej biore 1650 ok?

namnshdh 19:13:42

no dobrze

namnshdh 19:13:56

to ja 50zl na pizze wiecje dam dla ciebie hihi

wymiana 19:14:10

rozmie ze odrazu jak wysle screen przelewasz pieniazki na MB?

namnshdh 19:14:30

tak scren lub wplyw na konto

wymiana 19:14:49

screen juz wysyłam bo dokonałem przelewu

namnshdh 19:14:49

ale jak ze screnem bedzoie wszytsko okey to nie ma sprawy

wymiana 19:14:57

podaj meila

namnshdh 19:20:38

ale tutaj nie ma nic potwierdzonego i jest na bialo

namnshdh 19:20:48

powinno byc na zolto!

namnshdh 19:21:04

a to sa twoje dane?

wymiana 19:22:09

no teraz to mnie zadziwiłes zawsze tak screenuje tak to sa moje dane a pieniadze sa juz w drodze !

namnshdh 19:22:36

a jedno pytanie czemu masz w katalogu wpisane rafal a tam jest wladyslaw

namnshdh 19:22:51

spokojnie zaraz wysle tylko musze sie upewnic
wymiana 19:24:05

a namnie Rafał bo imie mam dosc staroswieckie jak na nasze czasy..

wymiana 19:24:40

dobrze nie ma problemu jak wszystko ebdzie okej mozemy czesciej dokonywac wymian jesli bedziesz azinteresowany

namnshdh 19:24:46

a i tuatj nie ma wpisanego nazwy banku

namnshdh 19:25:08

ja cvie nie osadzam tylko musze wszystko psrawdzic

wymiana 19:25:10

bo w Mbanku wpisujesz numer rachunku a nie anzwe banku

namnshdh 19:25:38

dobrze zaraz

wymiana 19:25:40

pisze zeby podac numer rachunku a nie jaki bank zobacz uwaznie

namnshdh 19:25:56

zrob scren glownej strony i stan twojego konta itd.

namnshdh 19:26:00

i wyslyam, od zaraz

wymiana 19:27:11

głownej strony jak sie zaloguje tak?

namnshdh 19:27:18

tak

namnshdh 19:27:32

przepraszam jezeli Cie to denerwuje

namnshdh 19:27:40

ale ja nie mam zadnych zabezpieczen

wymiana 19:27:44

ale musisz kilka minut poczekac

namnshdh 19:27:48

ok

namnshdh 19:30:08

42-263 Wrzosowa ma taki kod pocztowy a tam ejts inny

namnshdh 19:30:17

widzisz same bledne informacje

namnshdh 19:30:26

przynaj sie wyslales

namnshdh 19:30:33

czy glupa ze mnei robisz?

wymiana 19:30:35

najpierw sprawdz ile jest wrzosowych w polsce

wymiana 19:30:48

zaraz zrobie drugi screen to zobaczysz

namnshdh 19:30:56

ok

namnshdh 19:31:30

Nie ale tak szczerze to sam widzsisz ten scren przelewu jets moje dane na bialym czyli dopiero byl wykonany a nie wyslany

namnshdh 19:31:56

bo gdyby byl zatwierdzony to by byl normlaniena zolto

wymiana 19:32:03

ja mam tak zawsze zaraz sie rpzekonasz

namnshdh 19:33:36

ok a ja teraz zobacze na konto czy przyszlo bo teraz wbk chyba ma sesje przychodzaca

namnshdh 19:34:13

nie nie ma jeszczce

wymiana 19:35:00

no wysłałem drugi screen i mam andzieje ze teraz ebdize wsyzstko dorbze bo teraz ja sie zaczynam amrtwic

namnshdh 19:35:30

spokojnie ja jestem uczciwy i nie ma obaw

namnshdh 19:35:51

te pieniedze to nie sa az tak duze zeby mozna sie zabic

wymiana 19:35:57

tutaj nie chodzi o 165 zł tlyko 1650

namnshdh 19:36:09

no wiem

wymiana 19:36:16

dlamnie to ogromna suma moze dla Ciebie nie jak tyle lat za granica meiskałes

namnshdh 19:36:40

ale troche nna nie czekalem i sie meczylem zeby dojsc do tego co teraz mam

wymiana 19:36:59

oczywiscie zawsze tak jest

wymina 19:37:06

nie ma nic za darmo w dizsiejszym swiecie

namnshdh 19:37:13

jeszcze nie doszlo

wymiana 19:37:30

zaraz powinno byc bo ja wysłałem juz

wymiana 19:37:54

ja na taka sume musze dorbe 2 tygodnie w pracy zasuwac

namnshdh 19:38:25

rozumiem

wymiana 19:39:30

i jak doszedł meil?

namnshdh 19:39:36

jeszcze wlansie ze nie

wymiana 19:40:02

wysle z innej poczty jeszcze raz

namnshdh 19:40:08




namnshdh 19:45:30

no juz mam wszytsko

namnshdh 19:45:35

ale nie przekonuje mnei to

namnshdh 19:45:50

mozna to zrobic w paint bez problemu

namnshdh 19:46:05

a czy ktos powiedzial ze stracisz te pieniadze?

wymiana 19:46:24

chłopie to ococ Tobie znow hcodzi piszesz screen trace czas wysyłam screeny a TY mi teraz piszesz e Ciebie to nie przekouje

wymiana 19:46:35

wiec czy TY sie powaznie zachowujesz?

namnshdh 19:46:56

dobra robimy tak dojdzie rano przelew wysylam ci pieniadze

namnshdh 19:47:00

nie przekonuje mnie to

wymiana 19:47:29

nie dojdzie rano przelew wyslij mi pieniadze spowrotem moje dane masz ja sie tak bawic nie bede

wymiana 19:47:40

wymienie sie z kims zaufanym

wymiana 19:47:46

na forum bez zadnego problemu

namnshdh 19:47:49

no dobry walek ejstes

namnshdh 19:48:03

jak moge ci odeslac pieniadze jak nie doszly mi twoje

wymiana 19:48:37

napisałem ze jak rano dojdzie przelew do Ciebie to zebys mi moja sume odesłał spowrotem na konto bankowe czytaj uwaznie

namnshdh 19:48:49

aha no tak

namnshdh 19:48:52

ale na mb

namnshdh 19:49:24

nie dojdzie rano przelew wyslij mi pieniadze spowrotem moje dane masz ja sie tak bawic nie bede

namnshdh 19:49:27

tak napsiales

wymiana 19:49:30

nie dziekuje skoro TY grasz nie uczciwie ja postapie tak samo i poprosze o zwrot na moj rachunek bankowy

namnshdh 19:49:40

nie dojdzie tak napsiales

namnshdh 19:49:50

no dobra zwrcoe Ci te pieniadze na konto bankowe

wymiana 19:50:40

w takim razie czekam i tez poprosze o screen wysyłki

namnshdh 19:50:56

ok jak dojda pieneidze na moje konto wysylam ic pieniedze

wymiana 19:51:03

jesli niebedzie ich umnie spowrotem w srode zgłąszam sprawe na Policje bo suma mała nie jest

namnshdh 19:51:03

narazie nie doszly

namnshdh 19:51:10

no tak

namnshdh 19:51:15

bez problemow

namnshdh 19:52:11

dobra to do jutra

namnshdh 19:52:23

beda pieniadze rano odrazu Ci ej odsylam

wymiana 19:52:43

dowidzenia i wiedz ze na tym forum sie juz napewno nei wymienisz skoro tak krecisz

wymiana 19:52:45

pozdrawiam

namnshdh 19:52:57

ja nie krece

namnshdh 19:53:11

sluchaj napsialem scren lub jak dojdzie przelew

namnshdh 19:53:22

screny byly byle jakie

namnshdh 19:53:35

dojda pioeniadze zwracam

namnshdh 19:54:07

a teraz szczerosc

namnshdh 19:54:17

wyslales peineidze?

namnshdh 19:54:23

szczera odpowiedz

wymiana 19:54:37

specjalnie pytałem 3 razy cyz wystarczy screen bo ze potrzebuje dzis w nocy cos za te pieniadze zagrac napisałes ze tak a teraz cos Ci sie nie podoba wiec jak mozna to nazwac poprostu krecisz...chyba ze przynajmiej dzis przelejesz jakas minimalna sume 200-300 zł abym mogł zagrac a reszte jutro jak dojdzie przelew mozemy tak zrobic?

wymiana 19:54:46

TAK WYSŁAŁEM

wymina 19:54:51

inaczej bym nie wysyłał screenow

namnshdh 19:55:13

dobra ja juz widze ze ejstes oszustem i ty krecisz

namnshdh 19:55:15

naraie

wymiana 19:55:18

myslisz e bym oszukiwał an taka sume skoro grozi za takie przestepstwo do 8 lat pozbawienia wonosci

wymina 19:55:23

wolnosci*

namnshdh 19:55:25

i wlasnie napsize nha forum cos o tobie

namnshdh 19:55:49

dobra nie masz sie co martwic dojdzie kasa bedzioesz ja mial z powrotem

wymiana 19:55:50

dobrze napisz ja tez napisze o TObie a Twoj screen mi sie sprzyda dowodu skoro tak grasz

namnshdh 19:56:14

juz koniec

namnshdh 19:56:28

dojzdie kasa to daje zwrot pasuje?

wymiana 19:57:23

nie mas zinnego wyjscia jak odesłac srodki spowrotem ale ja sobie i tka cos na Twoj temat napisze jednak chlopaki miały racje

namnshdh 19:57:35

dobra czesc do jutra

namnshdh 19:57:40

koneic tematu hej

namnshdh 19:57:51

a mnei to forum nie interesuje

namnshdh 19:57:57

ja chcialem tylko sie wymienic

wymiana 19:58:09

dobranoc i lepiej abys mi odesłał bo jak nie ide na Policje

namnshdh 19:58:20

dobra

namnshdh 19:58:27

beda na moim koncie odsylam

namnshdh 19:58:28

czesc

namnshdh 19:58:51

sluchaj a tymiales mi wyslac z mbank

namnshdh 19:58:58

a tam jets napsiane ebank haha

namnshdh 19:59:00

klamca

namnshdh 19:59:41

a i udane logowanie ejst o 18.48 jak scren robiles mi po 19,30

namnshdh 19:59:42

hehe

namnshdh 19:59:53

no ladnie chciales walek zrobic

namnshdh 20:00:26

dobra ja lece czec



I tyle a ten pan to wymiana czyli jego nick TdiVr6 jego ip mam juz jest psrawdzony.Aha i prosze nie osadzac ludzi uczicwych tak jak zrobil to pan gigss.chociaz wiem ze jets on tutaj od poczatku istneinia forum.
Pozdrawiam

Strona 1 z 18 1 2 3 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec), 1,689 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,815
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1