|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204 |
Mam 60 zl na MB ktore chetnie wymienie na przelew do mBanku. Wymienialem sie juz kilka razy, jestem sprawdzony. Mozemy nawet wymiane podzielic na kilka czesci zeby bylo bezpieczniej. Chetnych prosze o wyslanie do mnie prywatnej wiadomosci ze swoim numerem gg.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210 |
Mam do wymiany na MB 150zl, przyjmuje na konto PKO Inteligo. Chetnych zapraszam GG:7990268 Jestem Sprawdzony
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392 |
POTRZEBUJE KASE NA mb ODDAJE NA MBANK PILNE !!SPRAWDZONY CZEKAM gg 7453203
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392 |
POTRZEBUJE KASE NA mb ODDAJE NA MBANK PILNE !!SPRAWDZONY CZEKAM gg 7453203 koniec wymian zasoby wyczerpane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 210 |
Mam do wymiany na MB 150zl, przyjmuje na konto PKO Inteligo. Chetnych zapraszam GG:7990268 Jestem Sprawdzony Oferta nadal aktualna mam jescze 155,50 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Posiadam Kase na MB jak ktos zainteresowany pisac na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
qbasmuggy oproznij skrzynke na priv bo juz nie moge do Ciebie napisac
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Posiadam Kase na MB jak ktos zainteresowany pisac na priv. PILNE !!! Podbijam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
PODBIJAM
MAm jeszcze kilka złotych
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Ostatnie 120 zł po 3 wymianach mi zostało jak ktos chce pisac aktualne do 23 30 !
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
Ostatnie 120 zł po 3 wymianach mi zostało jak ktos chce pisac aktualne do 23 30 !
Pozdrawiam Ty Lepiej prześlij mi 200zł a nie oszukujesz ludzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Kupie 40zł na MB Oddaje z inteligo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Kupie 40zł na MB Oddaje z inteligo Kontakt gg 1335680
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Kupie 40zł na MB Oddaje z inteligo NIEAKTUALNE
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
Witam, mam pare euro na MB (nieco ponad 30) jeżeli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt na gg (578716 - niewidoczny)
Jako, że już kiedyś dokonywałem wielu wymian wpłacam drugi
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
Witam, mam pare euro na MB (nieco ponad 30) jeżeli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt na gg (578716 - niewidoczny)
Jako, że już kiedyś dokonywałem wielu wymian wpłacam drugi
Pozdrawiam przyjme na mBank
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
Kupie 52 zł na MB płace przelew badz z ręki do ręki w Krakowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Witam, mam pare euro na MB (nieco ponad 30) jeżeli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt na gg (578716 - niewidoczny)
Jako, że już kiedyś dokonywałem wielu wymian wpłacam drugi
Pozdrawiam Wymiana szybka i bezproblemowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
Witam, mam pare euro na MB (nieco ponad 30) jeżeli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt na gg (578716 - niewidoczny)
Jako, że już kiedyś dokonywałem wielu wymian wpłacam drugi
Pozdrawiam Wymiana szybka i bezproblemowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Polecam potwierdzam, wzorowa wymiana z użytkownikiem qbasmuggy. Moja oferta więc jest już NIEAKTUALNA
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|