|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
w tym momencie mam 75zł na MB, mogę się wymienić (gg 578716- często niewidoczny). Wpłacam jako drugi, przyjme na mBank.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
w tym momencie mam 75zł na MB, mogę się wymienić (gg 578716- często niewidoczny). Wpłacam jako drugi, przyjme na mBank.
pozdrawiam nieaktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204 |
Ponownie mam pare groszy na MB (dokladnie 49 zl) Chetnie wymienie na przelew do mBanku. Mozliwa wymiana w kilku czesciach dla bezpieczenstwa. Wymienialem sie juz wielokrotnie. Osoby mogace to potwierdzic to m.in: vebnaster ermolek MIRIAM (osobiscie polecam tez oczywiscie wymiane z tymi osobami). Osoby zainteresowane prosze o przeslanie swojego numeru gg na moj prv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
Kupie chetnie ok 50zl na moneybookers>jezeli ktos jest zainteresowany to na priv wazne dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392 |
Mam troche kaski w MB chetnie sie wymienie na mbank SPRAWDZONY!przelewam drugi jestem do 9.30 pozniej po 15.30!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392 |
Mam troche kaski w MB chetnie sie wymienie na mbank SPRAWDZONY!przelewam drugi jestem do 9.30 pozniej po 15.30!!! Dla zainteresowanych prosze o priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
brakuje mi 3,50 euro na MB
oddaje na konto
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Kupie 50 złotych na MB, oddaje na mBank. Zainteresowanych prosze o kontakt na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 904 |
Kupie 50 złotych na MB, oddaje na mBank. Zainteresowanych prosze o kontakt na priv. Nieaktualne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
kupie 250 euro na MB, kontakt: GG 1203411
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
Potrzebuje 50pln na mb jak ktos jest chetny do wymiany to poprosze wiadomosc na priv moga byc mniejsze sumy rowniez
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 392 |
Mam troche kaski w MB chetnie sie wymienie na mbank SPRAWDZONY!przelewam drugi jestem do 9.30 pozniej po 15.30!!! Dla zainteresowanych prosze o priv lub gg 7453203
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
Mam 70 euro na moneybookers. Wymiana na mBank
kontakt:gg:4644358
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204 |
Znow mam 70 zl ktore chetnie wymienie. Warunki takie jak zawsze: oczekuje przelewu do mBanku, wymiane mozemy podzielic na kilka czesci. Jestem sprawdzny (wystarczy spojrzec kilka postow wczesniej). Osoby z ktorymi juz sie wymienialem (i ktore polecam): vebnaster ermolek MIRIAM jaix Zainteresowanych prosze o przeslanie numeru gg na prv
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
[b]
Mam 70 euro na moneybookers. Wymiana na mBank
możliwość wymiany w kilku częśćiach, możliwe mniejsze kwoty,
kontakt:gg:4644358 lub priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Czesc , posiadam kase na moneybookers , chcem na Mbank , może jest ktoś chętny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , Jestem sprawdzony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czekam najpierw na wiadomosc priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
[b]
Mam 70 euro na moneybookers. Wymiana na mBank
możliwość wymiany w kilku częśćiach, możliwe mniejsze kwoty,
kontakt:gg:4644358 lub priv Ponawiam.Pilne!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
[b]
Mam 70 euro na moneybookers. Wymiana na mBank
możliwość wymiany w kilku częśćiach, możliwe mniejsze kwoty,
kontakt:gg:4644358 lub priv Wymiana z Beerhouser bezproblemowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Polecam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
[b]
Mam 70 euro na moneybookers. Wymiana na mBank
możliwość wymiany w kilku częśćiach, możliwe mniejsze kwoty,
kontakt:gg:4644358 lub priv Wymiana z Beerhouser bezproblemowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Polecam ! Również polecam.Elegancko jednym słowem! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204 |
Znow mam 70 zl ktore chetnie wymienie. Warunki takie jak zawsze: oczekuje przelewu do mBanku, wymiane mozemy podzielic na kilka czesci. Jestem sprawdzny (wystarczy spojrzec kilka postow wczesniej). Osoby z ktorymi juz sie wymienialem (i ktore polecam): vebnaster ermolek MIRIAM jaix Zainteresowanych prosze o przeslanie numeru gg na prv Nadal aktualne.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|