|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
tylko sie nie zdziwcie podczas ogladania jak Norwezki beda sie trzymac razem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
aha no i gram win Bjoergen po przesmiesznym kursie 1,30, ale ona nawet jak by sie gdzies miala wywrocic to wstanie, dobiegnie i pozostawi reszte w pokonanym polu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
ten Słoweniec Jelenko pomylił dyscyplinę powinien za skoki się wziąć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Trenerowi Wierietielnemu część klasyczna podoba się. Mówi, że jest bardzo ciężka i można tam zmęczyć łyżwiarki.
- Przyznam szczerze, że na imprezie mistrzowskiej tak trudnej trasy jeszcze nie widziałam. To jedna wielka góra, która ciągnie się przez 3 km.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Adam Małysz - Andreas Kofler 1 1.42 chyba dość pewne w skokach nic nie jest pewne..  choc para wyglada nader obiecujaco. kolarstwo czy nie, ale dlaczego Norwezki mialyby nie biec razem ? Bjoergen na pewno podyktuje mocne tempo, ale znajac zycie na miare mozliwosci czy to Steiry czy Johaug... do pewnego momentu bedzie je ciagnac ze soba i wcale nie wykluczone, ze bedzie to juz dosc waska grupa. W pewnym momencie wlaczy wyzszy bieg i odleci w sina dal  Ale dopoki bedzie mogla, to na pewno pomoze kolezankom.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Justyś dzisiaj medal? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
Panowie warto dodac do kombosa kowalczyk z johaug po 1,38 czy odradzacie ten typ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Panowie warto dodac do kombosa kowalczyk z johaug po 1,38 czy odradzacie ten typ? poszukaj jakiejś innej pary Justyna top 3 1,45 albo Johaug w jakiejś parze, norweżka wydaje się być w dobrej formie i tu może być groźna
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
dokladnie halik, dokladnie
Bjorgen nie wlaczy wyzszego biegu podczas klasyku, owszem bedzie z przodu wspolnie z Justynka czy Saarinen, ale nie pamietam zeby na zmianie nart ktos uciekl kiedykolwiek na 20-30 sekund
jesli Marit za mocno da w klasyku to automatycznie zniszczy Johaug, ktora w klasyku nie jest za mocna. Jesli Johaug i Steira nie straca w klasyku to w łyżwie maja wieksze szanse na podium.
Norwegia miala tu zdobywac po 2 medale w konkurencjach, a nie jednym - w sprincie miala byc Bjorgen i Falla nie udalo sie
dzis jest szansa na 2 razy medal - tak wiec trzeba szanse wykorzystac a nie zaprzepascic w klasyku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Chciałbym, żeby jakiś znawca tematu wyprowadził mnie z mojego myślenia jakie zostawiłem w temacie - Biegi narciarskie - OSLO 2011 ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,212 |
Kowalczyk - Kalla [1] 1.4 EXPEKT Johaug - Kalla [1] 2.2 EXPEKT Haag - Kalla [1] 2.2 EXPEKT
W mojej opinii te dwie Norweżki powalczą o brąz, lecz to tylko sport i tylko moja opinia.
Kuerten - jesli myslales o Haag to Anna Haag jest Szwedką
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
witam,
piszecie przede wszystkim o Norweżkach, napiszcie, co sądzicie o Kowalczyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Dziękuje Panu z miasta fabryki ciężarówek Stara :-) Pomyliłem się, to fakt, mam nadzieje, że tylko w narodowości :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
ja tam mysle, ze medal bedzie i to chyba nawet srebrny, ale grac tego po tak mizernym kursie nie mam zamiaru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
byłej fabryki ciężarówek STAR :-)
o tak lepiej ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 987
a.k.a. "sebolo no name"
|
|
a.k.a. "sebolo no name"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 987 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
dzis bedzie rewanz za liberec steira @26 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
dzis bedzie rewanz za liberec steira @26  chyba sam w to nie wierzysz  tu walka rozgrywa sie tylko o 2. miejsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792 |
Morgi podium na jednym kuponie Adam podium na drugim 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|