|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
panowie, moze moglby ktos podpowiedziec jakis dobry typ, bym mogl jeszcze obstawic w totomix. nie trzymajcie tego dla siebie!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
vroon sprobuj na zwyciestwa Bastii i Herenveen.wygladaja dosyc pewnie.ale nieczego nie gwarantuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
lok, oczywiscie nikt nie jest jasnowidzem - dziekuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
wlasnie wrocilem z kolejnej wyprawy do profa. lacznie postawilem juz prawie 1200!! odkuje sie za wszystkie czasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mozna spokojnie stawiac do konca dnia (czyli do 17.00). kurs na pewno sie nie zmieni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
Panowie jestem dumny z siebie.w koncu moj temat wywolal wieksze zamieszanie niz posty RAFTERA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
ZAPRASZAM NA CHAT!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134 |
dobrze by bylo, tylko jak wcisne 'chat' to tylko pokazuje mi sie pusty kwadrat, innymi slowy chat mi nie dziala.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Za co ten walkowrer dla Spartaka Warna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
Oryginalnie wysłał Pummel: [qb]Za co ten walkowrer dla Spartaka Warna?[/qb] za to ze w 60 minucie wszedl na boisko niezgloszony zawodnik, i ukraincy odwolali sie od tego, a uefa jak podejmie raz decyzje to zazwyczaj nie zmienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
Pytanie chyba powinno brzmieć:
Za co ten walkower dla TAVRIPOLU?
Odpowiedź natomiast:
za to ze w 60 minucie wszedl na boisko niezgloszony zawodnik, i BUŁGARZY odwolali sie od tego, a uefa jak podejmie raz decyzje to zazwyczaj nie zmienia.
...albo wszyscy wyrzuciliśmy pieniążki w błoto :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Postawiłem razem 4000. Miałem małe problemy, ponieważ w 1 punkcie babka powiedziała, że mi już za 1500 nie przyjmie tylko za 750 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i poleciła drugi punkt, w którym bez problemu postawiłem resztę.
EWK 9360. Wiem, że i tak Tavrija wygra to 3:0, więc jestem podwójnie zabezpieczony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
od ktorej jutro prof otwarty? jak zmienia kurs w profie(a "raczej" zmienia) to stawiam w TOTO-MIX(frajerzy sie jeszcze przez tydzien nie kapna ze ich gracze skubia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Spójrzcie na ten walkower z innej strony. Przecież tydzień temu dzięki zwycięstwu Spartaka wielu się wzbogaciło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tu grał niedozwolony zawodnik Teraz buki mogą nam naskoczyć! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Od której jutro jest czynny Prof i Totomix . Bardzo proszę o pomoc bo może jutro rano jeszcze kurs się nie zmieni(mam nadzieję).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Bax: [qb]Od której jutro jest czynny Prof i Totomix . Bardzo proszę o pomoc bo może jutro rano jeszcze kurs się nie zmieni(mam nadzieję).[/qb] Co do toto-mixa to niewazne od ktorej ijest otawrt bo i tak przyjmowanie zakladow rozpoczyna sie od 11:00 A co do Profa to zalezy od miasta ale raczej w dni oprocz poniedzialku kiedy open od 11:00 to od wtorku do piatku powinien byc otwarty od 10:00 i nie jestem pewnien ale w jakis dzien jest otwarty od 9:30.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
Ja rowniez postawile troche kasy na awans Tavrii, ale zastanawiam sie czy nie postawic w meczu na zwyciestwo Warny. Ciekawi mnie co myslicie na ten temat - kurs niezly 3.35
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
hmmm... w obecnej sytuacji - jeżeli uefa podtrzyma swoją decyzję - a kurs się nie zmieni - daje to nam niezłego surewina
jakieś 30% do przodu na pewno - a w przypadku wygranej bułgarów mniej niż trzema bramkami to nawet 160% - kuszące...
jakie są szanse odwołania walkowera? tyle właśnie ryzykujemy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
u hilla kurs 4.0 na varnę oczywiście...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 473 |
Byłem ostatnio w Toto-Mix.kurs został zablokowany...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
80%-20% za utrzymaniem walkowera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka