|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Utrzumaj, Evgeny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2011
Posty: 356 |
wczoraj też tak szybko napisałeś że Djoko przegra, a tym czasem wygrał
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
wczoraj też tak szybko napisałeś że Djoko przegra, a tym czasem wygrał ja wczoraj gralem Djoko jak przegrywal 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Czyli Adas konczy skakanie  Szkoda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
No coz Federer i jego psychika.... Zupełnie nie potrafi opanować nerwow i dlatego to tak wyglada Szkoda troche Rogera ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy Zarowno z Nadalem jak i Djokovicem Federer wygrywać będzie bardzo rzadko...jeśli wogole to mu sie jeszcze kiedyś uda.... Bo raczej nie dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
wczoraj też tak szybko napisałeś że Djoko przegra, a tym czasem wygrał wczoraj to i Thomas mial wedlug niego Mugro poskladac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
No coz Federer i jego psychika.... Zupełnie nie potrafi opanować nerwow i dlatego to tak wyglada Szkoda troche Rogera ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy Zarowno z Nadalem jak i Djokovicem Federer wygrywać będzie bardzo rzadko...jeśli wogole to mu sie jeszcze kiedyś uda.... Bo raczej nie dzis  Co Ty pierdolisz, pod koniec zeszłego roku ograł Djokovica 3 razy w ciągu 4ech tygodni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
To Roger dzisiaj zamienia sie w rankingu miejscami z Novakiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
No coz Federer i jego psychika.... Zupełnie nie potrafi opanować nerwow i dlatego to tak wyglada Szkoda troche Rogera ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy Zarowno z Nadalem jak i Djokovicem Federer wygrywać będzie bardzo rzadko...jeśli wogole to mu sie jeszcze kiedyś uda.... Bo raczej nie dzis  Dokladnie o tym wiem ale postawilem na Fedka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
To Roger dzisiaj zamienia sie w rankingu miejscami z Novakiem? nie, kazdy pozostaje na swoim miejscu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
To Roger dzisiaj zamienia sie w rankingu miejscami z Novakiem? Nie, bo Roger nie broni w tym tygodniu ani jednego punktu, a Djoko tytułu broni. Rog odskoczy lekko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
No coz Federer i jego psychika.... Zupełnie nie potrafi opanować nerwow i dlatego to tak wyglada Szkoda troche Rogera ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy Zarowno z Nadalem jak i Djokovicem Federer wygrywać będzie bardzo rzadko...jeśli wogole to mu sie jeszcze kiedyś uda.... Bo raczej nie dzis  Co Ty pierdolisz, pod koniec zeszłego roku ograł Djokovica 3 razy w ciągu 4ech tygodni. dawno i nie prawda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
 Donskoy, po mecz @6
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
No coz Federer i jego psychika.... Zupełnie nie potrafi opanować nerwow i dlatego to tak wyglada Szkoda troche Rogera ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy Zarowno z Nadalem jak i Djokovicem Federer wygrywać będzie bardzo rzadko...jeśli wogole to mu sie jeszcze kiedyś uda.... Bo raczej nie dzis  Co Ty pierdolisz, pod koniec zeszłego roku ograł Djokovica 3 razy w ciągu 4ech tygodni. Po pierwsze kolego troche kultury....to tak na marginesie  Po drugie chodzi mi o to że Federer nie będzie już atutów na wygrywanie z tą dwójką i to pokazuje ostatnie spotkanie i to dzisiejsze.... A to że wygrywał z Djokovicem to jest rzecz bezspreczna...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2011
Posty: 356 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2009
Posty: 1,627 |
Novak serwisem Go 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Gargamel juz wiec bp nie bedziesz mial 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Po pierwsze kolego troche kultury....to tak na marginesie  Po drugie chodzi mi o to że Federer nie będzie już atutów na wygrywanie z tą dwójką i to pokazuje ostatnie spotkanie i to dzisiejsze.... A to że wygrywał z Djokovicem to jest rzecz bezspreczna... 2 miesiace przed AO w Londynie byl w takiej formie, ze skladal wszystkich po kolei, ale chyba, ze przez 2 miesiace stracil wszystkie atuty. Moze i tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Gargamel juz wiec bp nie bedziesz mial  kłamiessz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|