|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Widze ze Grosik sie ogarnal a jeszcze pare lat temu na taxi w kasynie w Szczecinie pozyczal  fajny był wywiad gdzieś czytałem jak Kulesza prezes Jagi opowiadał o Grosickim, mówi coś takiego u nas są 4 kasyna i Grosik nigdzie nie zagra bo wszędzie stoją nasi ludzie ;p ;d i to prawda Kulesza tam wszystkie dyskoteki ma prawie i bary U nas nie bylo problemu ze spotkaniem go na baletach , zawsze lubial z Kowalem tancowac, a Kowal teraz chyba w Chojniczance wyladowal  jaki Kowal ? ja znam jednego wojtka ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Lech 1111111111111111111111111
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
no to pozamiatane OM w plecy - nie wygrają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Lech gol , bramka na własne życzenie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Birmingham znow groznie, Szczesny ratuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Widze ze Grosik sie ogarnal a jeszcze pare lat temu na taxi w kasynie w Szczecinie pozyczal  fajny był wywiad gdzieś czytałem jak Kulesza prezes Jagi opowiadał o Grosickim, mówi coś takiego u nas są 4 kasyna i Grosik nigdzie nie zagra bo wszędzie stoją nasi ludzie ;p ;d i to prawda Kulesza tam wszystkie dyskoteki ma prawie i bary U nas nie bylo problemu ze spotkaniem go na baletach , zawsze lubial z Kowalem tancowac, a Kowal teraz chyba w Chojniczance wyladowal  jaki Kowal ? ja znam jednego wojtka ;p Nie Marek. Gral w Pogoni. Najlepszy kumpel Grosickiego jak tez gral w Pogoni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
underowo zaczniemy : Frankfurt-Stuttgart under 2.5 + Bari-Fiorentina under 2.5  izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Szczęsny uratował od 0-2 ale i tak Birmingham ciśnie jak nie wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,472
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2007
Posty: 1,472 |
Widze ze Grosik sie ogarnal a jeszcze pare lat temu na taxi w kasynie w Szczecinie pozyczal  fajny był wywiad gdzieś czytałem jak Kulesza prezes Jagi opowiadał o Grosickim, mówi coś takiego u nas są 4 kasyna i Grosik nigdzie nie zagra bo wszędzie stoją nasi ludzie ;p ;d i to prawda Kulesza tam wszystkie dyskoteki ma prawie i bary Ma jedną dyskotekę  ale sciana w sciane z kasynem to raz a dwa to prawda jest taka że Grosik od roku chyba tylko raz grał i to musiał jechać pod Warszawę i mało kto o tym wie więc chyba poradził sobie na ten czas z hazardem zresztą co widać w Turcji już 6 bramek ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Widze ze Grosik sie ogarnal a jeszcze pare lat temu na taxi w kasynie w Szczecinie pozyczal  fajny był wywiad gdzieś czytałem jak Kulesza prezes Jagi opowiadał o Grosickim, mówi coś takiego u nas są 4 kasyna i Grosik nigdzie nie zagra bo wszędzie stoją nasi ludzie ;p ;d i to prawda Kulesza tam wszystkie dyskoteki ma prawie i bary Ma jedną dyskotekę  ale sciana w sciane z kasynem to raz a dwa to prawda jest taka że Grosik od roku chyba tylko raz grał i to musiał jechać pod Warszawę i mało kto o tym wie więc chyba poradził sobie na ten czas z hazardem zresztą co widać w Turcji już 6 bramek .. moze w Bialym jedna ale obok Bialego wiecej, Jezewo, Wnory Wiechy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Rangers 33333333333333 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Brema - L'kusen underek też co sądzicie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Szczęsny uratował od 0-2 ale i tak Birmingham ciśnie jak nie wiem  Birmingham over 1,5 @3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 792 |
Macius Iwanski asysta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
Widze ze Grosik sie ogarnal a jeszcze pare lat temu na taxi w kasynie w Szczecinie pozyczal  fajny był wywiad gdzieś czytałem jak Kulesza prezes Jagi opowiadał o Grosickim, mówi coś takiego u nas są 4 kasyna i Grosik nigdzie nie zagra bo wszędzie stoją nasi ludzie ;p ;d i to prawda Kulesza tam wszystkie dyskoteki ma prawie i bary Ma jedną dyskotekę  ale sciana w sciane z kasynem to raz a dwa to prawda jest taka że Grosik od roku chyba tylko raz grał i to musiał jechać pod Warszawę i mało kto o tym wie więc chyba poradził sobie na ten czas z hazardem zresztą co widać w Turcji już 6 bramek .. moze w Bialym jedna ale obok Bialego wiecej, Jezewo, Wnory Wiechy Ja go 2 lata temu widzialem w kasynie w Olimpicu w centrum w Warszawie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|