|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Inter wcale się nie musi od razu odkrywać. Zaczną tak samo jak na Meazza z tą różnicą, że w ataku obok Eto'o wyjdzie kat Bawarczyków 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Portuguesa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
na awans emerytów jest mały kurs ok @3,3 absurd choc sytuacja podobna, z ta drobna róznica ze emeryty obyte, stare lisy w LM w przeciwienstwie do kogucików
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Ale akcje lecą na Wimbledonie na TVP1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Inter wcale się nie musi od razu odkrywać. Zaczną tak samo jak na Meazza z tą różnicą, że w ataku obok Eto'o wyjdzie kat Bawarczyków  Baaa patrząc na Inter to do przerwy nie wyjdą ze swojej połówki - sporadycznie Eto będzie szarpał i się wkurwiał, że tylko Sneijdera ma do pomocy. Tylko, że Bayern też się nie będzie odkrywał, będą się szachować i można stawiać (under 2,5?!), aż w końcu "raczej" wcześniej, czy później będą musieli zaatakować. Ps. Z tego kata to tylko legenda została, cień zawodnika sprzed ubiegłego sezonu, a jak zagra z Bayernem to znowu "raczej" bez formy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
na awans emerytów jest mały kurs ok @3,3 absurd choc sytuacja podobna, z ta drobna róznica ze emeryty obyte, stare lisy w LM w przeciwienstwie do kogucików szkoda, że szef mafii nie zagra  Włosi na Wyspach grać nie potrafią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
na awans emerytów jest mały kurs ok @3,3 absurd choc sytuacja podobna, z ta drobna róznica ze emeryty obyte, stare lisy w LM w przeciwienstwie do kogucików szkoda, że szef mafii nie zagra  Włosi na Wyspach grać nie potrafią. Chociaż ten Milan to na szczęście najmniej włoski z włoskich i dlatego są liderami Serie A.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
na awans emerytów jest mały kurs ok @3,3 absurd choc sytuacja podobna, z ta drobna róznica ze emeryty obyte, stare lisy w LM w przeciwienstwie do kogucików szkoda, że szef mafii nie zagra  Włosi na Wyspach grać nie potrafią. wyspy do tego meczu tez nie umialy grac w itali moze przełamanie nastąpiło i pojdzie juz z górki, Milan na bank stac wyeliminowac tot, jesli oczywiscie wejda dobrze w mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
wyspy do tego meczu tez nie umialy grac w itali Przejrzyj wyniki ostatnich sezonów LM i dojdziesz do wniosku, że źle Ci się wydaje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
wyspy do tego meczu tez nie umialy grac w itali Przejrzyj wyniki ostatnich sezonów LM i dojdziesz do wniosku, że źle Ci się wydaje. faktycznie pool, mu i kanonierzy potrafili tam wygrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Oglada ktos Indepediente ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|