|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
1111111111111111111 YUGRA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
craax a Koszyce dzisiaj do gry?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craax a Koszyce dzisiaj do gry? pewnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Magnitki walka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Magnity 3 na 5 grały i od razu w plecy, nie łapać głupich kar !
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Toż to promocja...Dzięki Craax
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Toż to promocja...Dzięki Craax 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 133
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2010
Posty: 133 |
no no, ciekawe tylko na jakiej podstawie Magnita ma dzis nagle walnac dwie szybkie bramki i druga sprawa czemu wtedy bedzie po zawodach  liga Ta interesuje sie od 7lat wiec mam swoje wnioski:) zobaczymy, narazie 1-1 jest bardziej mysle dzis nad SKALIA-POPRAD czyste 2 Poprad ma sklad o niebo lepszy i w ogole najlepszy od kilku dobrych lat a skalica to jednak bida teraz i w sezonie jak trzeba bylo to ich klepali...no i kibicownia tez zdecydowanie po stronie popradu,jakos nie widze zeby sie dlugo z.nimi.meczyli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
craax a Koszyce dzisiaj do gry? pewnie Koszyki zapewne wygrają,choć wg mnie lepszą zagrywką w tym meczu jest over, i to może nawet na 6.5. Co do II czecha i meczu Usti, to pozwolę sobie tu zagrać 1X.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Toż to promocja...Dzięki Craax  Craax a jak znajdziesz u ziemniaka taki typ to jesteś Bogiem  Ja już poluje ale narazie nic..Fortuna czasem wystawia takie typy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
no no, ciekawe tylko na jakiej podstawie Magnita ma dzis nagle walnac dwie szybkie bramki i druga sprawa czemu wtedy bedzie po zawodach  liga Ta interesuje sie od 7lat wiec mam swoje wnioski:) zobaczymy, narazie 1-1 jest bardziej mysle dzis nad SKALIA-POPRAD czyste 2 Poprad ma sklad o niebo lepszy i w ogole najlepszy od kilku dobrych lat a skalica to jednak bida teraz i w sezonie jak trzeba bylo to ich klepali...no i kibicownia tez zdecydowanie po stronie popradu,jakos nie widze zeby sie dlugo z.nimi.meczyli. Tyle że KHL zmienia się z roku na rok,z roku na rok to zupełnie inna liga...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 2,439 |
Kurcze i tobet jak na złośc nie ma żadnego bonusa bo złozył bym depozyt i pograł to za tysia..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Rigel ale co to ma do tego od kiedy sie interesujesz KHL ? druzyny sie zmieniaja, liga sie zmienia, sklady sie zmieniaja - nie bede pisal od kiedy ja sie interesuje KHL bo ta liga istnieje troche krocej niz 7 lat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Baqu jak tam w meczu Magnity ? Nie działa mi jak na złość żadem stream. Mam nadzieje że chociaż Omsk obejrze za niespełna godzinę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
craax a Koszyce dzisiaj do gry? pewnie Koszyki zapewne wygrają,choć wg mnie lepszą zagrywką w tym meczu jest over, i to może nawet na 6.5. Co do II czecha i meczu Usti, to pozwolę sobie tu zagrać 1X. over 6,5 pod warunkiem ze nitra strzeli conajmniej 2 gole
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
|
|
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699 |
Rigel ale co to ma do tego od kiedy sie interesujesz KHL ? druzyny sie zmieniaja, liga sie zmienia, sklady sie zmieniaja - nie bede pisal od kiedy ja sie interesuje KHL bo ta liga istnieje troche krocej niz 7 lat  Hehe caly drugi sezon chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Baqu jak tam w meczu Magnity ? Nie działa mi jak na złość żadem stream. Mam nadzieje że chociaż Omsk obejrze za niespełna godzinę  słabo graja, goapodarze maja przewage w strzałach... 34 minuta...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Craax, jak tam dziś zapatrywania Omsk ? może sędziowie pomogą ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
over 6,5 pod warunkiem ze nitra strzeli conajmniej 2 gole Liczę na więcej z ich strony. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285 |
MAgni PP teraz strzelic cos! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|