Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
oczywiscie dominix i diakon pierwsi do podawania typów, ale bilansu juz sie podac nie chce. Widze ze moje prosby macie - za przeproszeniem - w dupie. Mozna i tak.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Zaraz zaraz...

Kto postanowił, że możemy nagle podawać typy z milenium ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Nie przypominam sobie abyśmy ustalili, że od tego tygodnia można korzystać z oferty tego buka. Dla mnie sprawa jest jasna - wszystkie typy podane z milenium są do powtórki. Mnóstwo buków wystawiło ofertę na CH , damy radę.

Pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
no to sie zrobilo zamieszanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, rano juz o tym wspomnialem ze w reg. nie ma tego, ale niby bylo tak ustalone, wiec teraz to juz nie wiem czy bylo czy nie? dla mnie to niech sobie tam jest ten buk...

#1 Junqueira-Dabul 1 1.48 prof
#2 Bastl-Tuksar 1 1.47 prof

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
1# Pashanski B. - Gonzalez M. 1 1,45 /sts/ i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
2# Junqueira-Dabul 1 1,60 /sts/ i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
3# Bastl G. - Tuksar S. 1 1,45 /sts/
4# Santoro F. - Koubek S. 1 1,45 /sts/ i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
#1 Kutuzova V. v Bondarenko A. 1 1.70 GB
#2 Bastl G. v Tuksar S. 1 1.45 GB
#3 Gonzalez M. v Pashanski B. 2 1.45 STS

Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> na Bastl G. v Tuksar S.

oraz nieważny #3 - za długo pisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


ps 1. to Gregov - sorki za brak podsumowania za ubiegły tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> brak stałego dostępu do netu, niestety.

ps 2. dotyczy mojego nieważnego typu z poprzedniego tygodnia ("czy będzie tajbrejk w meczu"). Trochę jestem tym zaskoczony, bowiem była tu niedawno dyskusja, iż mozna dawać wszystko, co jest "policzalne" i łatwe do udowodnienia. Wydaje mi się, że stwierdzenie czy w meczu był tie czy nie jest trudne. I chyba w następnej edycji powinien to byc typ do grania.

pozd

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
sorki za narobienie zamieszania z "milenium", byłem przkonany, iż korzystanie z tego buka zostało zaakceptowane choc niedołaczone do regulaminu, jednakże chciałbym wiedzieć czy moge podawać kolejne typy, czy musze zacząc od nowa i wolałbym sie o tym dowiedzieć zanim zakończą sie moje podane spotkania...

Gregov do zeszłego tygodnia nie podawanie bilansu było traktowane dla mnie jako "przesąd" co przynosiło oczekiwany efekt, ale wszystko się sypneło więc bilans bedziesz miał podany... (w zeszłej edycji jakoś ci to nie przeszkadzało....)

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
proponuję przenieśc dyskucję do wątku REGULAMIN co niniejszym czynię...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
oczywiście regulamin KT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
no to jak tak THOM to #2 z gb. trudno skoro trzeba to trzeba

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
grgov. sorka ale na tabelę zaglądam nader rzadko. obiecuje poprawę.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
#3 Pedrini M. v Navarro Pastor I. 2/1.47 GB

Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
#1 Navarro-P I - Pedrini M 1 1.45 /FON/
#2 Pashanski B - Gonzalez M /1 set/ 1 1.47 /FON/
#3 Vesnina E - Bratchikova 1 1.45 /FON/

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
#4 R.Hidalgo-T.Alves 1 @1,55 GB

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
#3 Elsner-A.Hadad 1 1.45 prof

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
#4 Ani M. - Fedossova Y. 1.55 gb

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
#5 Hartfield D. - Silva J. 2 1.75 gb

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
#2

Snobel P - Korteling S 1 1.45 fonbet

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, aker, Sensei, betowiec), 2,580 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1