|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
oczywiscie dominix i diakon pierwsi do podawania typów, ale bilansu juz sie podac nie chce. Widze ze moje prosby macie - za przeproszeniem - w dupie. Mozna i tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Zaraz zaraz...
Kto postanowił, że możemy nagle podawać typy z milenium ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Nie przypominam sobie abyśmy ustalili, że od tego tygodnia można korzystać z oferty tego buka. Dla mnie sprawa jest jasna - wszystkie typy podane z milenium są do powtórki. Mnóstwo buków wystawiło ofertę na CH , damy radę.
Pzdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
no to sie zrobilo zamieszanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />, rano juz o tym wspomnialem ze w reg. nie ma tego, ale niby bylo tak ustalone, wiec teraz to juz nie wiem czy bylo czy nie? dla mnie to niech sobie tam jest ten buk...
#1 Junqueira-Dabul 1 1.48 prof #2 Bastl-Tuksar 1 1.47 prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
1# Pashanski B. - Gonzalez M. 1 1,45 /sts/ i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
2# Junqueira-Dabul 1 1,60 /sts/ i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
3# Bastl G. - Tuksar S. 1 1,45 /sts/ 4# Santoro F. - Koubek S. 1 1,45 /sts/ i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
#1 Kutuzova V. v Bondarenko A. 1 1.70 GB #2 Bastl G. v Tuksar S. 1 1.45 GB #3 Gonzalez M. v Pashanski B. 2 1.45 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> na Bastl G. v Tuksar S.
oraz nieważny #3 - za długo pisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ps 1. to Gregov - sorki za brak podsumowania za ubiegły tydzień <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> brak stałego dostępu do netu, niestety.
ps 2. dotyczy mojego nieważnego typu z poprzedniego tygodnia ("czy będzie tajbrejk w meczu"). Trochę jestem tym zaskoczony, bowiem była tu niedawno dyskusja, iż mozna dawać wszystko, co jest "policzalne" i łatwe do udowodnienia. Wydaje mi się, że stwierdzenie czy w meczu był tie czy nie jest trudne. I chyba w następnej edycji powinien to byc typ do grania.
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
sorki za narobienie zamieszania z "milenium", byłem przkonany, iż korzystanie z tego buka zostało zaakceptowane choc niedołaczone do regulaminu, jednakże chciałbym wiedzieć czy moge podawać kolejne typy, czy musze zacząc od nowa i wolałbym sie o tym dowiedzieć zanim zakończą sie moje podane spotkania...
Gregov do zeszłego tygodnia nie podawanie bilansu było traktowane dla mnie jako "przesąd" co przynosiło oczekiwany efekt, ale wszystko się sypneło więc bilans bedziesz miał podany... (w zeszłej edycji jakoś ci to nie przeszkadzało....)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
proponuję przenieśc dyskucję do wątku REGULAMIN co niniejszym czynię...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
oczywiście regulamin KT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
no to jak tak THOM to #2 z gb. trudno skoro trzeba to trzeba
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
grgov. sorka ale na tabelę zaglądam nader rzadko. obiecuje poprawę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349 |
#3 Pedrini M. v Navarro Pastor I. 2/1.47 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095 |
#1 Navarro-P I - Pedrini M 1 1.45 /FON/ #2 Pashanski B - Gonzalez M /1 set/ 1 1.47 /FON/ #3 Vesnina E - Bratchikova 1 1.45 /FON/
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
#4 R.Hidalgo-T.Alves 1 @1,55 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
#3 Elsner-A.Hadad 1 1.45 prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
#4 Ani M. - Fedossova Y. 1.55 gb
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
#5 Hartfield D. - Silva J. 2 1.75 gb
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
#2
Snobel P - Korteling S 1 1.45 fonbet
|
|
|
Link skopiowany do schowka