|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
#1 Thomann N. - Zelenay I. 1 1,5 sts #2 Silva-Hartfield 1 1,8 prof #3 Brzezicki J.P. - Marach O. 2 1,85 sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
#3 Elsner-A.Hadad 1 1.45 prof Z tego co się orientuję to zakłady były przyjmowane na to spotkanie do godz. 10.05 - czyli podałeś typ po czasie - prosiłem o sprawdzanie godziny - nie jestem w stanie wszystkiego kontrolować, a gramy przecież fair Można zajrzeć tu : http://www.fortuna-sazky.cz/nab/nabindex.html - mają te same godziny - wystarczy porównać późniejsze spotkania. Typ do powtórki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
no to nietypowo zaczynam od underdoga
UD
Cohen Aloro S - Rezai A (1st set) 2 2,3 fonbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
no i czego??? nie zauważyłem, poprawię.<b><i><u>wystarczyłoby</b></i></u> zwrócić mi uwagę, że coś zbroiłem i żebym powótrzył. Ale nie, no po co Trzeba koniecznie podkreślać że <b>FAIR, FAIR</b> jakbym co typ to albo niegodnie z regulaminem, albo ksero. grrrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
cholera i jeszcze znaczniki popieprzyłem . grrrr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Widzę, że wszyscy jacyś nerwowi - napisałem w "delikatnej" formie bez bluzgów itp., a fair odnosiło się do ogółu, a nie tylko do Twojej osoby - napisałem, że PROSZĘ o sprawdzanie typów i godzin nie po raz pierwszy i nie po raz pierwszy zaznaczyłem, aby było fair - już nie wiem jak i co mam pisać, bo stale ktoś niezadowolony - chyba zacznę pisać "suchary" typu typ do powtórki itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
Thom nie zwracaj na to uwagi poprostu konkurs ma się ku końcowi i wszyscy jacyś nerwowi, bo walczą o kase i wszystko biora do siebie a ty tylko wytykasz im ich pomyłki i forma w jakiej to robisz jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />, a pisanie tzw "sucharów" mijałoby się z celem, dopiero by się zaczeło "...że niby o co ci chodzi..." albo "...w czym problem...", jak wiadomo nie urodził się jeszcze taki co by wszystkim dogodził... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
#3 Eitzinger R. v Ungur A. 1 1.45 GB #4 Bastl - Clemens 0-2 sety 1.46 baw
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> UNDERDOG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
S.Koubek - R.Schuettler 1 @2,45 BAW
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
#3 Thomann N. v. Zelenay I. 1 1.50 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
#1 Koeller.-M.Gonzal.1 @1,5 prof #2 Thomann N. - Zelenay I 1 @1,5 sts i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
#3 Auckland-Ungur 1 1,51 prof #4 Korolev-Pequery 1 1,47 prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
za #3 H.Lee - Bastl 1 1.68
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
#5 H.Lee-Bastl 1 1,68 prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
#5 Auckland-Ungur 1 1,51 /prof/ #6 Korolev-Pequery 1 1,47 /prof/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
#5 Auckland-Ungur 1 1,51 /prof/ #6 Korolev-Pequery 1 1,47 /prof/
Przepraszam,KOROLEV jeszcze NIE ma miec STOP!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
to ja zastopuje zeby nie bylo problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 5# Korolev-Pequery 1 1,47 /prof/ i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
6# Koeller.-M.Gonzal. 1 1,50 /prof/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349 |
#4 N.Lapentti-Marach 1/1.48 Prof.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|