|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
mam pytanko odnosnie przelewu gb-->mbank wczoraj zrobilem najpierw przelew ekarta do gb - na kwote 10 E - juz pal licho ze policzyli mi za to 49,68zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - nastepnie obstawilem to 10 E wygralem - teraz chce wyplacic - wiem ze moge z powrotem kwote nie wieksza niz skladalem depozyt ekarta czyli 10 E (reszta przez mb) wiec wysylam te 10 E do mbanku przez ekarte - moje pytanie : ile trwa przesylanie kasy z gb-->mbank poprzez ekarte?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
Oryginalnie wysłał ziutek123: [qb]mam pytanko odnosnie przelewu gb-->mbank wczoraj zrobilem najpierw przelew ekarta do gb - na kwote 10 E - juz pal licho ze policzyli mi za to 49,68zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - nastepnie obstawilem to 10 E wygralem - teraz chce wyplacic - wiem ze moge z powrotem kwote nie wieksza niz skladalem depozyt ekarta czyli 10 E (reszta przez mb) wiec wysylam te 10 E do mbanku przez ekarte - moje pytanie : ile trwa przesylanie kasy z gb-->mbank poprzez ekarte?[/qb] nie lepiej było pójść do stsa ?? przy takich kwotach same operacje na kwocie zjadają wiecej niz podatek w stacjonarnym buku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
Oryginalnie wysłał ziutek123: [qb]mam pytanko odnosnie przelewu gb-->mbank wczoraj zrobilem najpierw przelew ekarta do gb - na kwote 10 E - juz pal licho ze policzyli mi za to 49,68zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - nastepnie obstawilem to 10 E wygralem - teraz chce wyplacic - wiem ze moge z powrotem kwote nie wieksza niz skladalem depozyt ekarta czyli 10 E (reszta przez mb) wiec wysylam te 10 E do mbanku przez ekarte - moje pytanie : ile trwa przesylanie kasy z gb-->mbank poprzez ekarte?[/qb] ponawiam pytanie dzis juz 9 lutego a tu kasy nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> czy w ogole jest mozliwe wyplacanie z gb na ekarte ? czy moze w gb zeby przelac do mbanku nalezy podac nr karty debetowej ? juz sam nie wiem co jest grane - narazie napisalem do gb- zobaczymy co odpisza - pewnie ze kasa wyslana - to wtedy uderze do mbanku- ale jakby ktos mial podobno sytuacje do mojej to prosze napisac
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Spokojnie, zwrot na kartę może trwać do 5 DNI ROBOCZYCH, więc jesli wypłacałeś w weekend to możesz czekać do piątku. Dlatego nie ma sensu wpłacać i od razu wypłacać kasy, za duży czas oczekiwania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
Oryginalnie wysłał Cyborg: [qb]Spokojnie, zwrot na kartę może trwać do 5 DNI ROBOCZYCH, więc jesli wypłacałeś w weekend to możesz czekać do piątku. Dlatego nie ma sensu wpłacać i od razu wypłacać kasy, za duży czas oczekiwania.[/qb] no to nic tylko czekac cierpliwie: We would like to assure you that credit card withdrawal transaction.Please allow a couple of days more before your bank credits this amount to your card balance. to napisal support gb, swoja droga kase zabieraja odrazu z konta - a oddaja po kilku dniach jak sie chce wyplacic (... o ile oddadza ) dzieks za odp ziutek
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ale też ładują od razu choć Tobie z karty zdejmują dopiero po 3-4 dniach (np w weekend) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2003
Posty: 96 |
Witam , mam pytanko , jak chce z expekta wyplacic kase do naziemnego banku to jak to zrobic , sa jakies prowizje ? z gory dzieki za odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444 |
Oryginalnie wysłał macieju16: [qb]Witam , mam pytanko , jak chce z expekta wyplacic kase do naziemnego banku to jak to zrobic , sa jakies prowizje ? z gory dzieki za odp[/qb] Nie ma żadnych prowizji. Klikasz na zakładkę konto, następnie wypłata. Wypełniarz formularz i zatwierdzasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181 |
DZIĘKI WSZYSTKIM!!! Pocztałem uważnie wasz temat odnośnie mbanku itd.Założyłem sobie konto w betandwin przerzuciłem z mBanku przez ekarte pieniążki i już mogę się bawić w obstawianie. Całość zajęła mi może max 15-20 minut.Wszystko poszło gładko, szybko i sprawnie.Teraz jak mi się uda budźet podciągnąć to zobaczymy jak będzie z wypłatami POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
witam słyszałem ze przy wypłacie na karte Inteligo z internetowych buków pieniądze są blokowane w inteligo na 30dni. czy to prawda ?? jakie konto jest lepsze do operacji z bukami mbank czy inteligo ?? bo słyszałem ze w mbanku pobierają kase ze przelew z zagranicy (i to spory) pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Oryginalnie wysłał woytass: [qb]witam słyszałem ze przy wypłacie na karte Inteligo z internetowych buków pieniądze są blokowane w inteligo na 30dni. czy to prawda ?? jakie konto jest lepsze do operacji z bukami mbank czy inteligo ?? bo słyszałem ze w mbanku pobierają kase ze przelew z zagranicy (i to spory) pozdro[/qb] Co do Inteligo to prawda, że blokują kasę na miesiąc. Co do Mbanku, to jeśli wpłacasz e kartą i ewentualną wygraną zwracasz na e kartę to Mbank nie pobiera żadnych prowizji. Coś miało się zmieniać od 15 lutego, ale nie pamiętam czy chodziło o wszystkie przelewy, czy też operacje kartą. Ale prowizje Mbanku miały wtedy wynosić 50 groszy. Jeśli masz wybierać, to uważam, że mbank jest lepszy, chyba, że lubisz czekać na wygraną miesiąc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Oryginalnie wysłał Latający: [qb]Coś miało się zmieniać od 15 lutego, ale nie pamiętam czy chodziło o wszystkie przelewy, czy też operacje kartą. Ale prowizje Mbanku miały wtedy wynosić 50 groszy. Jeśli masz wybierać, to uważam, że mbank jest lepszy, chyba, że lubisz czekać na wygraną miesiąc.[/qb] "15 lutego 2004r. mBank wprowadza zmiany w swojej taryfie prowizji i opłat oraz rozszerza dostęp do bezprowizyjnych wypłat gotówki z bankomatów." Więcej możesz się dowiedzieć na ich stronie: http://www.mbank.com.pl/zmiany.html Chodzi o przelewy wewnętrzne , a nie prowizje. 50 groszy to nie jest dużo, ale wprowadzenie tych opłat to krok w złym kierunku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> I tak są lepsi od normalnych banków, ale jak zaczną mnożyć opłaty i prowizje to nie będzie dobrze. :-/ scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
No właśnie mam nadzieję, że nie długo nie wprowadzą innych opłat. Ale jest to wielce prawdopodobne...z czasem pewnie za logowanie na swoim koncie w necie trzeba będzie płacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153 |
Mam pytanie do kogoś kompetentnego ile trwa rozpatrzenie reklamacji w mBanku, cała sprawa dotyczy zablokowanego rachunku z powodu braku ksera dowodu którego nie wysłałem w liście z umową ale za to wysłałem im scana a oni jeszcze go nie uwzględnili już 3-tydzień i ciągle mówią na na tej ich mlini że za dwa, trzy dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Może mi ktoś powiedzieć ile kosztuje w Kredyt Banku opłata za przelew do mBanku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Poszukuje posiadacza konta w mBanku mieszkajacego w Łodzi. Jesli jest ktos taki i do tego chetny pomoc mi zrobic kilka przelewow to niech pisze mi na priva, na GG 2404567 lub na maila [email] [email protected]<br[/email] />Z gory dzieki Narra
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]Poszukuje posiadacza konta w mBanku mieszkajacego w Łodzi. Jesli jest ktos taki i do tego chetny pomoc mi zrobic kilka przelewow to niech pisze mi na priva, na GG 2404567 lub na maila [email] [email protected]<br[/email] />Z gory dzieki Narra[/qb] Ponawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,025
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,025 |
Sory ze tak z innej beczki. Ale w jakim bukmacherze przez neta mozna grac w zlotówkach??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Oryginalnie wysłał tspavel: [qb]Sory ze tak z innej beczki. Ale w jakim bukmacherze przez neta mozna grac w zlotówkach??[/qb] np w expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370 |
pytanie do osób które mają konto w mbanku: skąd wziąć hasło do logowania się na strone? telefonistka podała mi numer konta i identyfikator, później przełączyła dalej gdzie ustaliłem 6-cio cyfrowe hasło. tylko że do logowania hasło musi być min. 8-mio cyfrowe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|