Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
mam pytanko odnosnie przelewu gb-->mbank
wczoraj zrobilem najpierw przelew ekarta do gb - na kwote 10 E - juz pal licho ze policzyli mi za to 49,68zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - nastepnie obstawilem to 10 E wygralem - teraz chce wyplacic - wiem ze moge z powrotem kwote nie wieksza niz skladalem depozyt ekarta czyli 10 E (reszta przez mb) wiec wysylam te 10 E do mbanku przez ekarte -
moje pytanie : ile trwa przesylanie kasy z gb-->mbank poprzez ekarte?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Quote
Oryginalnie wysłał ziutek123:
[qb]mam pytanko odnosnie przelewu gb-->mbank
wczoraj zrobilem najpierw przelew ekarta do gb - na kwote 10 E - juz pal licho ze policzyli mi za to 49,68zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - nastepnie obstawilem to 10 E wygralem - teraz chce wyplacic - wiem ze moge z powrotem kwote nie wieksza niz skladalem depozyt ekarta czyli 10 E (reszta przez mb) wiec wysylam te 10 E do mbanku przez ekarte -
moje pytanie : ile trwa przesylanie kasy z gb-->mbank poprzez ekarte?[/qb]
nie lepiej było pójść do stsa ??
przy takich kwotach same operacje na kwocie zjadają wiecej niz podatek w stacjonarnym buku

Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
Quote
Oryginalnie wysłał ziutek123:
[qb]mam pytanko odnosnie przelewu gb-->mbank
wczoraj zrobilem najpierw przelew ekarta do gb - na kwote 10 E - juz pal licho ze policzyli mi za to 49,68zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - nastepnie obstawilem to 10 E wygralem - teraz chce wyplacic - wiem ze moge z powrotem kwote nie wieksza niz skladalem depozyt ekarta czyli 10 E (reszta przez mb) wiec wysylam te 10 E do mbanku przez ekarte -
moje pytanie : ile trwa przesylanie kasy z gb-->mbank poprzez ekarte?[/qb]
ponawiam pytanie

dzis juz 9 lutego a tu kasy nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
czy w ogole jest mozliwe wyplacanie z gb na ekarte ? czy moze w gb zeby przelac do mbanku nalezy podac nr karty debetowej ? juz sam nie wiem co jest grane - narazie napisalem do gb- zobaczymy co odpisza - pewnie ze kasa wyslana - to wtedy uderze do mbanku- ale jakby ktos mial podobno sytuacje do mojej to prosze napisac

Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Spokojnie, zwrot na kartę może trwać do 5 DNI ROBOCZYCH, więc jesli wypłacałeś w weekend to możesz czekać do piątku. Dlatego nie ma sensu wpłacać i od razu wypłacać kasy, za duży czas oczekiwania.

Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Spokojnie, zwrot na kartę może trwać do 5 DNI ROBOCZYCH, więc jesli wypłacałeś w weekend to możesz czekać do piątku. Dlatego nie ma sensu wpłacać i od razu wypłacać kasy, za duży czas oczekiwania.[/qb]
no to nic tylko czekac cierpliwie:

We would like to assure you that credit card withdrawal transaction.Please allow a couple of days more before your bank credits this amount to your card balance.

to napisal support gb,
swoja droga kase zabieraja odrazu z konta - a oddaja po kilku dniach jak sie chce wyplacic (... o ile oddadza )
dzieks za odp
ziutek

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ale też ładują od razu choć Tobie z karty zdejmują dopiero po 3-4 dniach (np w weekend) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 96
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 96
Witam , mam pytanko , jak chce z expekta wyplacic kase do naziemnego banku to jak to zrobic , sa jakies prowizje ?
z gory dzieki za odp

Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Quote
Oryginalnie wysłał macieju16:
[qb]Witam , mam pytanko , jak chce z expekta wyplacic kase do naziemnego banku to jak to zrobic , sa jakies prowizje ?
z gory dzieki za odp[/qb]
Nie ma żadnych prowizji. Klikasz na zakładkę konto, następnie wypłata. Wypełniarz formularz i zatwierdzasz.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
F
member
member
F Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 181
DZIĘKI WSZYSTKIM!!!
Pocztałem uważnie wasz temat odnośnie mbanku itd.Założyłem sobie konto w betandwin przerzuciłem z mBanku przez ekarte pieniążki i już mogę się bawić w obstawianie.
Całość zajęła mi może max 15-20 minut.Wszystko poszło gładko, szybko i sprawnie.Teraz jak mi się uda budźet podciągnąć to zobaczymy jak będzie z wypłatami
POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
witam
słyszałem ze przy wypłacie na karte Inteligo z internetowych buków pieniądze są blokowane w inteligo na 30dni. czy to prawda ??
jakie konto jest lepsze do operacji z bukami mbank czy inteligo ?? bo słyszałem ze w mbanku pobierają kase ze przelew z zagranicy (i to spory)
pozdro

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Quote
Oryginalnie wysłał woytass:
[qb]witam
słyszałem ze przy wypłacie na karte Inteligo z internetowych buków pieniądze są blokowane w inteligo na 30dni. czy to prawda ??
jakie konto jest lepsze do operacji z bukami mbank czy inteligo ?? bo słyszałem ze w mbanku pobierają kase ze przelew z zagranicy (i to spory)
pozdro[/qb]
Co do Inteligo to prawda, że blokują kasę na miesiąc. Co do Mbanku, to jeśli wpłacasz e kartą i ewentualną wygraną zwracasz na e kartę to Mbank nie pobiera żadnych prowizji.
Coś miało się zmieniać od 15 lutego, ale nie pamiętam czy chodziło o wszystkie przelewy, czy też operacje kartą. Ale prowizje Mbanku miały wtedy wynosić 50 groszy.
Jeśli masz wybierać, to uważam, że mbank jest lepszy, chyba, że lubisz czekać na wygraną miesiąc.

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał Latający:
[qb]Coś miało się zmieniać od 15 lutego, ale nie pamiętam czy chodziło o wszystkie przelewy, czy też operacje kartą. Ale prowizje Mbanku miały wtedy wynosić 50 groszy.
Jeśli masz wybierać, to uważam, że mbank jest lepszy, chyba, że lubisz czekać na wygraną miesiąc.[/qb]
"15 lutego 2004r. mBank wprowadza zmiany w swojej taryfie prowizji i opłat oraz rozszerza dostęp do bezprowizyjnych wypłat gotówki z bankomatów."
Więcej możesz się dowiedzieć na ich stronie:
http://www.mbank.com.pl/zmiany.html
Chodzi o przelewy wewnętrzne , a nie prowizje. 50 groszy to nie jest dużo, ale wprowadzenie tych opłat to krok w złym kierunku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
I tak są lepsi od normalnych banków, ale jak zaczną mnożyć opłaty i prowizje to nie będzie dobrze. :-/
scottie

Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
No właśnie mam nadzieję, że nie długo nie wprowadzą innych opłat. Ale jest to wielce prawdopodobne...z czasem pewnie za logowanie na swoim koncie w necie trzeba będzie płacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
P
pyk Offline
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,153
Mam pytanie do kogoś kompetentnego ile trwa rozpatrzenie reklamacji w mBanku, cała sprawa dotyczy zablokowanego rachunku z powodu braku ksera dowodu którego nie wysłałem w liście z umową ale za to wysłałem im scana a oni jeszcze go nie uwzględnili już 3-tydzień i ciągle mówią na na tej ich mlini że za dwa, trzy dni.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Może mi ktoś powiedzieć ile kosztuje w Kredyt Banku opłata za przelew do mBanku ?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Poszukuje posiadacza konta w mBanku mieszkajacego w Łodzi. Jesli jest ktos taki i do tego chetny pomoc mi zrobic kilka przelewow to niech pisze mi na priva, na GG 2404567 lub na maila [email][email protected]<br[/email] />Z gory dzieki
Narra

Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Poszukuje posiadacza konta w mBanku mieszkajacego w Łodzi. Jesli jest ktos taki i do tego chetny pomoc mi zrobic kilka przelewow to niech pisze mi na priva, na GG 2404567 lub na maila [email][email protected]<br[/email] />Z gory dzieki
Narra[/qb]
Ponawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,025
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,025
Sory ze tak z innej beczki. Ale w jakim bukmacherze przez neta mozna grac w zlotówkach??

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Quote
Oryginalnie wysłał tspavel:
[qb]Sory ze tak z innej beczki. Ale w jakim bukmacherze przez neta mozna grac w zlotówkach??[/qb]
np w expekt

Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
pytanie do osób które mają konto w mbanku: skąd wziąć hasło do logowania się na strone? telefonistka podała mi numer konta i identyfikator, później przełączyła dalej gdzie ustaliłem 6-cio cyfrowe hasło. tylko że do logowania hasło musi być min. 8-mio cyfrowe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1