|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ja pierdole ale z Ciebie musi być strzępek nerwów Wyluzuj DJ bo za młody na wylew jesteś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Ja sobie poradzę, tak jak do tej pory sobie radzę. O to się nie martw. Przykro jednak patrzeć jak Ty z Conradem udajecie tu, że nic się nie dzieję. Zapewniam was, że będziecie zaskoczeni jak bardzo nasz Rząd uper***li hazard internetowy. No a ci z Totalizatora, Traf'a itp. będą się tylko z nas śmiać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ja sobie poradzę, tak jak do tej pory sobie radzę. O to się nie martw. Przykro jednak patrzeć jak Ty z Conradem udajecie tu, że nic się nie dzieję. Zapewniam was, że będziecie zaskoczeni jak bardzo nasz Rząd uper***li hazard internetowy. No a ci z Totalizatora, Traf'a itp. będą się tylko z nas śmiać. nikt tu nie udaje,ze nic się nie dzieje wiec nie zmyślaj po prostu wkurwia Mnie Twój panikarsko-lamentowy język w dodatku pozbawiony konkretów oparty na gdybaniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Konkrety to podaje Kapica. Gdybyś od początku śledził wszystko, dokładnie czytał i słuchał co twój wiceminister finansów planuje, to znałbyś dokładnie te konkrety. Dj Sosna nie będzie specjalnie dla ciebie rzecznikiem Rządu.
Powtarzam: zdziwisz się wkrótce, jak będzie wyglądało życie internetowego typera w Polsce. Jak się Kapicy uda wprowadzić to co planuje (a wszystko na to wskazuje), to będzie jeden wielki ban na hazard online made in Malta, UK itd.
Przy okazji, w Rumunii właśnie postanowili iść tą samą drogą co Kapica.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2011
Posty: 8 |
Przyglądam się całej sytuacji od początku i nie jestem stronniczy ale zgadzam się z DJ SOSNĄ taka jest prawda ze Agasi na wszystkich forach zamieszcza swoje beztroskie komentarze udając że będzie dobrze że nic nam nie zrobią po co takie głupoty piepszyć sytuacja jest dramatyczna i to jest kwestia czasu jak w nas przypie...lą tą ustawą , a w swoich wypowiedziach dj sosna przedstawia fakty ale lepiej bagataleizować ,sprawa zaszła za daleko żebyś agasi pisał swoje beztroskie komentarze bo nie jest wcale tak kolorowo .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Konkrety to podaje Kapica. Gdybyś od początku śledził wszystko, dokładnie czytał i słuchał co twój wiceminister finansów planuje, to znałbyś dokładnie te konkrety. Dj Sosna nie będzie specjalnie dla ciebie rzecznikiem Rządu.
Powtarzam: zdziwisz się wkrótce, jak będzie wyglądało życie internetowego typera w Polsce. Jak się Kapicy uda wprowadzić to co planuje (a wszystko na to wskazuje), to będzie jeden wielki ban na hazard online made in Malta, UK itd.
Przy okazji, w Rumunii właśnie postanowili iść tą samą drogą co Kapica. zapomniałes dodać,że Ty sobie poradzisz pewnie dlatego,że tonie jest Twój minister tylko Mój BTW Po raz drugi KE odrzuciła rumuński projekt i do 1 kwietnia mają standstiil a ich projekt wcale nie jest taki sam jak nasz jak to sugerujesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Dla odmiany Litewski Sąd orzekł,ze Państwowy Regulator Hazardu nie może blokowac zagranicznych internetowych kasyn. A zarzut,że zagrażają one bezpieczeństwu narodowemu jest bezpodstawny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2010
Posty: 31 |
Z całym szacunkiem dla reszty dyskutantów - Agassi wcale nie ma "beztroskiego" podejścia, jest chyba raczej realistą. Jako jeden z niewielu drąży temat i raz po raz rzuca jakieś pomysły (przykładowo odnośnie pokera na jednym z portali).
Ktoś pisał o Moneybookers. Na forum TwoPlusTwo znalazłem wypowiedź jednego z graczy, który zapytał Moneybookers o depozyty po wprowadzeniu nowego prawa w Belgii:
Thank you for contacting us.
Further to your message we would like to inform you that we could not comment on the Belgium legislation system, however transaction to official poker websites is completely legal and is not considered as an ilegal transaction.
We hope you find this information helpful and relevant to your query. However if you need some assistance or you have any questions regarding moneybookers.com, please, do not hesitate to contact us.
Z tego co zrozumiałem w Belgii od 1 stycznia działa nowe prawo, które zakazuje gry w pokera na stronach nie posiadających licencji. Póki co jednak, nie wygląda na to, aby któryś z pokojów pokerowych planował banować Belgów. PokerStars podpisało umowę z kasynami naziemnym i będą oferować oprogramowanie tylko dla graczy belgijskich - gry na pieniądze będą możliwe tylko pomiędzy graczami z Belgii, ale turnieje będą globalne.
W zakresie pokera widać, że tylko Dania wprowadza jakieś sensowne rozwiązania (tzn. takie, które na 100% zadowolą graczy) Z drugiej strony, jakakolwiek legalna gra jest chyba lepsza od tego co jest u nas.
Nie wiem czy ja dobrze to rozumiem, ale ogólna tendencja w Europie jest raczej taka, że szuka się co raz bardziej liberalnych rozwiązań - chociaż nie wiem czy można mówić tak w kontekście licencji.
U nas dzielny minister idzie pod prąd bo on wie lepiej, choć wszyscy wiemy o co tak naprawdę chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Trzeba znowu przypomnieć,że wg ETS to Sądy krajowe decydują o tym czy wprowadzane ograniczenia odpowiadają stanowi faktycznego zagrożenia
2) Do sądów krajowych należy zbadanie, czy w zakresie, w jakim uregulowania krajowe ograniczają ilość podmiotów gospodarczych działających w sektorze gier losowych, służą one rzeczywiście względom zapobiegania wykorzystywaniu działalności w tym sektorze w celach przestępczych lub w celu dokonywania oszustw.
z pewnością przyjdzie czas,że nasz SN będzie musiał w końcu zająć jakies stanowisko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Krótkie pytanie: co to ma wspólnego z obstawianiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179 |
sorry myślałem że jest to interesujące.
w takim razie na temat http://wiadomosci.onet.pl/raporty/afera-hazardowa/hazardowa-rzeczywistosc-nic-sie-nie-zmienilo,1,4206597,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179 |
do pooglądania. Jak Kapica wpłynął na rozwój szarej strefy http://wiadomosci.onet.pl/wideo/nielegalny-hazard-kwitnie,8879289,1,klip.html#
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
http://www.e-play.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=1959:komunikat-zarz%C4%85du-totalizatora-sportowego&Itemid=36 "Dział Informacji Komisji Krajowej NSZZ 'Solidarność' poinformował w miniony wtorek, że „Solidarność" w Totalizatorze Sportowym rozpoczęła spór zbiorowy z pracodawcą. Z tego tekstu dowiedzieliśmy się również, że związkowcy zapowiadają strajk, jeśli ich słuszne żądania nie zostaną spełnione. Chodzi o nieprzestrzeganie przez pracodawcę postanowień Zakładowego Układu Zbiorowego z 1998 r. W opinii Zarządu Spółki, związkowa informacja godzi w dobre imię Totalizatora Sportowego i wymaga komentarza. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
http://uwaga.tvn.pl/45138,wideo,244857,obietnice_politykow_i_hazardowa_rzeczywistosc,obietnice_politykow_i_hazardowa_rzeczywistosc,reportaz.html tłumaczący sie ze swojej niewiedzy Kapica bezcenne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179 |
ORMO w postaci kanarów już mamy, teraz celnikom pozwolić na "ujęcie" i różne takie, po 15 latach emeryturka, idziemy w jedynym słusznym kierunku.
Obywatela trzeba obserwować na każdym kroku żeby nie kradł, żeby nie grał, żeby nie palił i nie pił.
Mamy ponad 0,5 mln urzędników niech oni też nas pilnują żebyśmy żyli moralnie i bez grzechu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Aż taki problem masz z zapłaceniem za bilet komunikacji miejskiej?  Aha, i co to ma wspólnego z typowaniem wyników w necie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
dla laika nie ma nic wspólnego z ustawą hazardową i tym samym z obstawianiem ale ma i to bardzo dużo ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179 |
prawie w ogóle nie tyczy się obstawiania... choć możemy się zdziwić
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nowa-ustawa-medialna-uderzy-w-polski-internet,1,4208261,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
skoro eksperci twierdzą,że jest to prezent dla np.you tube czy red tube to faktycznie możemy sie zdziwić 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|