|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał lukboj: [qb] Oryginalnie wysłał Wychowany_Na_Nalewce: [qb] Czy ktos jest w stanie mi cos polecic?? z gory dzieki i wielki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] bez wahania GB na piłke szeroka oferta i oczywiście duży plus to Asiany, z tenisa też jest wszystko co potrzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Bez wahania nie GB. Sam mam tam konto i musze powiedzieć że pomijając szeroką ofertę to reszta to kiszka. Szczególnie kursy maja tragiczne, więc jeżeli chcesz grać tylko dla jaj to wybierz Gb, jeżeli jednak wybierasz poważną grę z w miarę opłacalnymi kursami poszukaj trochę lepiej. SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Jak wyżej. Z kursami to po prostu jest tragedia. Są o wiele lepsze buki.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Mam takie male pytanko: Jak dlugo czekaliscie na hasla jednorazowe w mBanku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
3-5 dni. Zależy od poczty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
Oryginalnie wysłał Sławek: Bez wahania nie GB. Sam mam tam konto i musze powiedzieć że pomijając szeroką ofertę to reszta to kiszka. Szczególnie kursy maja tragiczne, więc jeżeli chcesz grać tylko dla jaj to wybierz Gb, jeżeli jednak wybierasz poważną grę z w miarę opłacalnymi kursami poszukaj trochę lepiej.
SLAV Oryginalnie wysłał Stach: [qb]Jak wyżej. Z kursami to po prostu jest tragedia. Są o wiele lepsze buki.[/qb] W takim razie co wy proponujecie?? Zreszta widac ze ile osob tyle opinii :rolleyes: Jedni graja w Expie i sobie chwala drudzy uwazaja tego buka za najwiekszy shit, widze ze podobnie z GB itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293 |
Oryginalnie wysłał Wychowany_Na_Nalewce: [qb][QUOTE]takim razie co wy proponujecie?? Zreszta widac ze ile osob tyle opinii [/qb] Jeśli chodzi o Gamebookers - jeśli ważne są kursy to nie ma co tam grać, są naprawdę niskie. Expekt ma nie najgorsze kursy - tylko często bardzo szybko spadają. Przykład: Jeśli Sosna wrzuci typ z działu high kursy lecą na łeb na szyję np z 1.55 na 1.35 w ciągu najwyżej pół godziny. Z tego wynika, że dużo osób tam gra, a firma panikuje, że za dużo straci. Można grać za większą kasę (z 1000 zł za singiel nie ma problemu)- nie robią jak na razie limitów. Ja gram piłkę nożną i nie było żadnych przekrętów (chociaż nie zawsze potafią liczyć handicapy). Jeśli chodzi np o skoki zdarzają się wałki z tego co słyszałem. Unibet - tak jak w Expekcie kursy też nie najgorsze. Nie panikują tak jak Expekt w przypadku gdy ludzie rzucą się na jeden mecz. Chociaż po jakimś czasie kursy na pewno spadną - ale nie w ciągu kilku minut. Ale z tego co się orientuję bardzo dobrą ofertę ma Centrebet (solidny buk australijski - z dobrą opinią) Kursy często mają wysokie, więc zamierzam sie tam zarejestrować. Tylko przy rejestracji jest dużo roboty (wysyłanie skanów dowodu, rachunków itd.)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Centrebet zdecydowanie jeden z najlepszych buków. Na kangurach możesz zawsze polegać jak na Zawiszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Z tego co pamiętam to cholernie ciężki mają formularz zgłoszeniowy. A skany możesz wysyłać dopiero przy wypłacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76 |
M A M P Y T A N K O !
Od jakich bukmacherów mogę sobie bezpośrednio przelać wygraną kasę na konto w mBanku?
Z góry dzięki! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
No, a w tym temacie mogę Ci odpowiedzieć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Bezpośrednio, tzn. z konta od buka do mBanku mozesz wypłacić prawie od wszystkich buków np. Expekt, Unibet, Ladbrokes, Will Hill, Blue Square, Betfair. Z Gamebookers wypłacasz poprzez Moneybookers (nie ma problemu zeby się tam zarejestrować).
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76 |
Stary dzięki za pomoc. Życze sukcesów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 76 |
M A M do Ciebie Cyborg jeszcze jedno pytanko? Jeżeli chciałbym przelać 1000 zł na konto do buka, to jaką prowizję zawija Moneybookers od tej kwoty i po jakim kursie Euro i $ jest przeliczane? I odwrotnie - jeżeli chcę wypłacić kasę ile na tym ucierpię. Dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Jeżeli chcesz wpłacać do GB to proponuję eKartą bezpośrednio do GB a nie przez MB, wpłaty są darmowe i szybsze niż przelew. Wówczas w przypadku wypłaty w Twoim przypadku do 1000 zł wróci z powrotem na kartę (za darmo), a nadwyżki będziesz musiał wypłacić przez MB. Opłata przy wypłacie z MB na konto bankowe wynosi max 1.8 euro. Kursy jak to kursy są zmienne. Są to kursy dzienne mBanku (w przypadku wpłat do mBanku) lub chyba kursy VIS-y (przy przelewach do MB). Ostatnio policzyli mi $$$ po 3,68 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> przy przelewie z MB do mBanku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
juri20, zobacz także na priva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Cytat ze strony mBanku: "Od 15 lutego wykonanie bezpłatnych dotychczas przelewów zewnętrznych i zewnętrznych zleceń stałych z rachunków eKONTO, izzyKONTO i eMAX będzie kosztowało 0,50 zł." Nie pozostaj nic innego jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: mBank A mialem o nich takie dobre zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał GumoL: [qb]Cytat ze strony mBanku: "Od 15 lutego wykonanie bezpłatnych dotychczas przelewów zewnętrznych i zewnętrznych zleceń stałych z rachunków eKONTO, izzyKONTO i eMAX będzie kosztowało 0,50 zł." Nie pozostaj nic innego jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: mBank A mialem o nich takie dobre zdanie.[/qb] Przecież na czymś muszą zarabiać. Ale moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłoby zlikwidowanie oprocentowania środków na rachunkach bieżących
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12 |
Witam. 1.Czy mozna dokonac przelewu z mbanku do unibetu nie posiadając ekarty ? 2.jezeli tak to ile dni taki przelew idzie ? 3.i czy przyspieszy ten przelew wyslanie im skanu tego przelewu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13 |
Oryginalnie wysłał titu: [qb]Witam. 1.Czy mozna dokonac przelewu z mbanku do unibetu nie posiadając ekarty ? 2.jezeli tak to ile dni taki przelew idzie ? 3.i czy przyspieszy ten przelew wyslanie im skanu tego przelewu ?[/qb] 1.tak 2.nie wiem ile idzie ale 3.jesli wyslesz scana to kasa na koncie jest juz po nawet po paru minutach
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał RADSON2004: [qb]jesli wyslesz scana to kasa na koncie jest juz po nawet po paru minutach[/qb] Nie przesadzaj, unibet rzeczywiście obiecuje maksymalnie 20 minut oczekiwania, ale czas ten może wydłużyć się nawet do 1.5 h. Coś o tym wiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13 |
Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb] Oryginalnie wysłał RADSON2004: [qb]jesli wyslesz scana to kasa na koncie jest juz po nawet po paru minutach[/qb] Nie przesadzaj, unibet rzeczywiście obiecuje maksymalnie 20 minut oczekiwania, ale czas ten może wydłużyć się nawet do 1.5 h. Coś o tym wiem...[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 13 |
Oryginalnie wysłał Krzywka: [qb] Oryginalnie wysłał RADSON2004: [qb]jesli wyslesz scana to kasa na koncie jest juz po nawet po paru minutach[/qb] Nie przesadzaj, unibet rzeczywiście obiecuje maksymalnie 20 minut oczekiwania, ale czas ten może wydłużyć się nawet do 1.5 h. Coś o tym wiem...[/qb] tez coś o tym wiem bo wysyłałem już wiele razy i sam byłem zdziwiony-piszę na swoim przykładzie i na podstawie własnych doświadczeń
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|