|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
walka ma jedną niewiadomą - forme vita vit ma 4 dychy, jego w dowolnym momencie może chwycić wiek,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Pewnie i moze ale fizycznie on jest wciaz w znakomitej formie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
2. Guillermo Rigondeaux - Willie Casey
Główną walką wieczoru w Dublinie będzie walka Rigondeaux z Casey.
Kubańczyk to jeden z moich ulubionych bokserów,któremu bardzo kibicuje i wróze mu wielka miedzynarodowa kariere. Kubańczyk to jedna z legend boksu amatorskiego gdzie osiągnał wszystko. W zawodowej karierze walczył zaledwie siedem razy ale wszystkie pojedynki wygrał.Ma szansę naprawde zdominować niższe kategorie wagowe i jego dzisiejszy rywal Casey to jest zupełnie inna liga bokserska. Guillermo ma wszystko żeby zdemolować i zniszczyć lokalnego matadora.Praca nóg , świetne przygotowanie fizyczne i szybkość sprawi że jego rywal nie będzie miał nic do powiedzenia w tej walce.
Przewiduje łatwe i efektowne zwycięstwo Kubańczyka.
Typ: Rigondeaux
@ = 1,33 = Boylesports
Typ: Rigondeaux przez nokaut, nokaut techniczny lub dyskwalifikację
@ = 1,73 = Boylesports
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Gdzie bedzie mozna Kliczka obejrzec?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Luciane Bute - Brian Magee
Walka zacznie się około 4.30 polskiego czasu.
Główna walka wieczoru w Kanadzie. Bute to niepokonany mistrz świata, który po raz pierwszy zawalczy w pasmie programowym PPV. Zapewne zrobi wszystko żeby szybko i efektownie zakończyć walkę ze swoim rywalem. Rumun jest świetnym bokserem , bardzo silnym jak na swoja kategorię wagową i Magee nie nie powinien stanowić dla niego żadnego zagrożenia.Spodziewam się nokautu w granicach 8-10 rundy.
Typ: Lucian Bute przez nokaut, nokaut techniczny lub dyskwalifikację
@ 1,40 = Boylesports
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 win - 0 lost
Zysk: + 31,2 j.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Carl Dilks - Jahmaine Smyle
Jedna z walk turnieju w Liverpoolu. Dilks to miejscowy wojownik. Ulubieniec fanow,ktory wraca na ring po fatalnej porazce z wielkim talentem i mistrzem olimpijskim Jamesem DeGale.Przegrac z tak dobrym bokserem to zadna ujma.
Dilks stanie przed szansa rehabilitacji gdzie przed wlasna publicznoscia spotka sie z mlodym i niedoswiadczonym bokserem jakim jest Smyle,dla ktorego bedzie to dopiero 5 walka w karierze.Dilks jest o wiele bardziej doswiadczonym bokserem,ktory ma cos sobie do udowodnienia.Jak sam mowi bedzie chcial zakonczyc walke przed czasem i mysle za spore szanse zeby tego dokonac bo jest po prostu lepszym bokserem ktory zawalczy przed pelna hala swoich fanow.
Watpie ze ta walka zostanie do konca przeprowadzona na pelnym dystanie.Z wszystkich walk jakie odbeda sie tego dnia wlasnie tutaj widze najwieksze szanse na nokaut.
Typ: Walka zakończy się przed czasem
@ 3,20 = Sportingbet
-------------------------------------------------
6 win - 0 lost
Zysk: + 35,2 j.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Robert Helenius - Samuel Peter
Peter to juz jest wypalony bokser. Po ostatniej porazce gdzie zostal zdemolowany i wrecz wgnieciony w mate ringu przez Kliczke uszło z niego powietrze.
Zreszta obecnie juz nie przypomina tego boksera,ktorego obawialo sie wielu w wadze ciezkiej.Herelius jest niepokonany. Walczyc beda w Halle , wiec sciany pomoga Finowi z wiadomych wzgledów.Walka dopiero 2 kwietnia ale kursy juz leca w dol.
Typ: Robert Helenius
@ 1,62 - Sportingbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Sasza Dimitrenko - Albert Sosnowski W koncu Dimitrenko wyjdzie do walki ... albo i nie  Walka miala sie odbyc kilkanascie tygodni temu ale Ukrainiec w tajemniczych okolicznosciach nie wyszedl na ring. Podobno zaslabl w szatni. Po pierwsze walka odbedzie sie w Niemczech w sali treningowej , bez transmisji TV. To juz mowi samo za siebie. Jezeli Albert ta walke chce wygrac to doskonale zdaje sobie sprawe z tego ze musi wyslac Dimitrenke do szatni za sprawa nokautu. Czy jest w stanie tego dokonac ? Moim zdaniem na pewno ma szanse wieksze niz to co sugeruja analitycy boksu na swiecie. To waga ciezka gdzie jeden cios moze rozstrzygnac walke w jedna lub druga strone. W zwiazku z tym ... Typ: Sosnowski przez nokaut, nokaut techniczny lub dyskwalifikację
@ 5,50 = Sportingbet
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
male sprostowanie: walka ostatecznie jednak bewdzie w internecie (transmisje bedzie miał bild)
co do Helenius - Peter Peter po porażkach wpadał w trwające długo dołki formy, ktore objawiały sie po nadwagą i kompletną pasywnością na ringu Peter walczący z Wladem w 2005 był znacznie lepszy od tego z pojedynku z 2010, jego prime dawno minęło, ostatnią dobrą walke dał z Toneyem 4 lata temu Peter po tej porażce z Wladem będzie już wypalony, on teraz prawdopodbnie stanie sie journeymenem jeżdzacym po wypłąty jak Brewster Mowi sie też że nigeryjczyk ma naciągnięty wiek i w rzeczywistosci jest starszy niż w metryczce, jego slabnaca forma moze to potwierdzac
I najwazniejsze: Helenius ma styl bardzo dobry na takich Peterów, to taki wysoki mechaniczny drwal który do znudzenia bije lewym i prawym prostym trzyma rywala na dystans i tacy cepiarze jak Peter po prostu nie mogą sie dostać do rywala
boxers beat brawlers
typ wydaje sie bardzo klarowny i promocyjny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
W internecie tak ale zadna stacja nie trasmituje tej w walki.
Widze ze sie zgadzasz ze mna co do Heleniusa.Oby ring pokazal ze
mamy racje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
zobaczymy jeszcze jaką Peter wniesie wage, jak dużą to potwierdzi sie że przyjechał już tylko po forse jak zrobi jakąś wybitną (w co zdecydowanie watpie) to jeszcze będzie sie można zastanowić
widziales juz gdzies fotki Petera z treningow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
jakby ktoś miał stream do Sosnowskiego wieczorem to zapodajcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
o ktorej ten Sosnowski zaczyna.....na tym bild.de nie moge znalezc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
o ktorej ten Sosnowski zaczyna.....na tym bild.de nie moge znalezc jak byk na samym poczatku widnieje na gorze, nawet nic naciskac nie trzeba [Linked Image] [ wgrajfoto.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Dan Hardy vs Anthony Johnson 1 2.50 LB
Hardy przegrał dwie ostatnie walki na UFC 111 uległ mistrzowi dywizji półśredniej, Georgesowi Pierreowi, a na UFC 120 w Londynie został znokautowany przed własną publicznością przez Condita. Johnson nie walczył w UFC od listopada 2009 roku, kiedy to przegrał z Koscheckiem. Anthony ma problem z kolanem od dłuższego czasu i nie wiadomo czego można się spodziewać. Licze tutaj na spryt " wariata " Danego Hardyego który konsekwentnie z myślą o kontuzji przeciwnika obije nóżki Johnsona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Jaka najnizsza linie widzieliscie na walke Diablo ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Może ktoś z Was ma więcej czasu by zerknąć gdzie najlepiej płacą na Palaciosa. Mam przeczucie ,że Diablo może nie dać rady.Tym razem rywala przydzieliła mu federacja WBC.Nie należy do kelnerów,jakich często dostawał Włodarczyk.
Styl Krzyśka nigdy pnie nie przekonywał,chyba ,że znowu szumne zapowiedzi o pretendencie okażą się nadmuchanym balonem.
Może ktoś kto zna się na boksie napisałby kilka zdań o swoich prognozach na ten pojedynek,ponieważ moim zdaniem proporcja kursów na tę walkę jest nie do końca tutaj dobrze dobrana.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|