|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
1 wypłata na MB musi być zlecona na taką samą kwotę ile wcześniej tym sposobem wpłaciłem? (tak jak to było przy wypłacie na karte, tzw. closed loop) Czy mogę wypłacić większą kwotę? Na BF najpierw zawsze wypłacasz tą samą drogą tyle ile wpłaciłeś, dopiero potem wypłacasz co chesz jak chcesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Ja,jak bylem piekny i mlody to totolige kresilem. Teraz jestem juz tylko piekny ,totoshita omijam z rozrzewnieniem. ale do rzeczy BF wrzucajac te ligi z kosmosu,nie redukujac liczyby awarii,krotko mowiac ,kompromituje sie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Niedzielne żale pod adresem strony www Betfair:
3 lata temu strona Betfair była wzorowa, szybko się wczytywała, była przjerzysta. Teraz wpieprzają masę popieprzonych dodatków, kombinują i efekt jest taki, że strona dużo dłużej się wczytuje, często wczytuje się niepełna (!), bardzo muli.
Wróciliby do starego, dobrego, a nie płacą za "rozwój" witryny sztabowi ludzi, a wychodzi z tego regres. Wkurzają takie zmiany.
No ale co z tego, że jest gorzej, może ktoś zagra w jakieś popieprzone gry, bo jest szybki dostęp do nich po prawej stronie. Strona wczytuje się tak samo jak kiedyś. Nie dramatyzuj! API działa tak samo jak od kilkudziesięciu miesięcy. Szukają nowych klientów - mają kiepski marketing jak zawsze. Nic się nie zmienia. Nie siej zamętu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Ja,jak bylem piekny i mlody to totolige kresilem. Teraz jestem juz tylko piekny ,totoshita omijam z rozrzewnieniem. ale do rzeczy BF wrzucajac te ligi z kosmosu,nie redukujac liczyby awarii,krotko mowiac ,kompromituje sie. Nie znam nikogo poważnego, kto gra ligi z kosmosu. To pod fanaberie amatorów robione przecież. Nie masz Rychu już się czego czepiać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
3 lata temu strona Betfair była wzorowa co takiego? Ja pamiętam czasy , 4 lata temu jak razem z z o R r o jęczeliśmy  że bf padał raz za razem. Ja pamiętam czasy, że się Tsubasę oglądało. Bardzo dużo wiesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Emelec - Jorge Wilstermann - over/under mały ruch na Betfair. Co teraz? Nawet nie wiesz Pawcias jak mocno Ci zazdroszczę . Buziakosy! (Zakładając, że jesteś laską :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
3 lata temu strona Betfair była wzorowa co takiego? Ja pamiętam czasy , 4 lata temu jak razem z z o R r o jęczeliśmy  że bf padał raz za razem. Ja pamiętam czasy, że się Tsubasę oglądało. Bardzo dużo wiesz  Pykam ostatnio w Tsubasę Dwójkę w wolnej chwili ostatnio i mam problemy z ograniem Furano. Kojiro pewnie będę ogrywał ze dwa tygodnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
|
|
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525 |
Emelec - Jorge Wilstermann - over/under mały ruch na Betfair. Co teraz? Nawet nie wiesz Pawcias jak mocno Ci zazdroszczę . Buziakosy! (Zakładając, że jesteś laską :-) Nie zrozumiałeś. Ale nie dziwię się Tobie, bo skąd masz wiedzieć o czymś co się działo parę milionów lat temu a Ciebie nie było wtedy na świecie [ to znaczy na forum].
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Ta nowość Live na stonie to jest jakiś mulacy kompa dramat  Ida juz na ladna masowke: 3 liga niemiecka,liga juniorow niem, ligi egzotyczne  Widac co jest priorytetem, oczywiscie nie jakosc  Zawsze to mieli w live'ie. Czep się czego innego. 3-cia Bundesliga to nudny temat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Emelec - Jorge Wilstermann - over/under mały ruch na Betfair. Co teraz? Nawet nie wiesz Pawcias jak mocno Ci zazdroszczę . Buziakosy! (Zakładając, że jesteś laską :-) Nie zrozumiałeś. Ale nie dziwię się Tobie, bo skąd masz wiedzieć o czymś co się działo parę milionów lat temu a Ciebie nie było wtedy na świecie [ to znaczy na forum]. Przepraszam, że w 2001 tylko czytałem. Dopiero od 2002-go zacząłem pisać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Emelec - Jorge Wilstermann - over/under mały ruch na Betfair. Co teraz? Nawet nie wiesz Pawcias jak mocno Ci zazdroszczę . Buziakosy! (Zakładając, że jesteś laską :-) Nie zrozumiałeś. Ale nie dziwię się Tobie, bo skąd masz wiedzieć o czymś co się działo parę milionów lat temu a Ciebie nie było wtedy na świecie [ to znaczy na forum]. Być może nie zrozumiałem, być może się nie dziwisz, ale i tak jest po Maksiu fajnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Wszystko padło, API też nie działa. G.ówno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179 |
lite też leży? bo zalogować się mogę ale nie ma moich betów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
u mnie lite chodzi ,ale czesc rynkow zawieszona ,wiec nic nie zrobisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
"W międzyczasie zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi analizami i opiniami na http://zaklady.betfair.pl/"  ważne,że blog działa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
co za psy. Co za kur... jeba...e psy.
KONKURENCJO GDZIE JESTEŚ???????????????????????
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|