Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 43 1 2 3 4 5 42 43
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
Shakhtar Donetsk - As Roma - suma bramek : -2.5+ 2 1,86
Fc Barcelona - Arsenal Fc - suma bramek : -2.5+ 2 1,44
T.Boe-A.Peiffer 1 1,60
Preston North End-Leeds United - suma bramek : -2.5+ 2 1,70
Pittsburgh Penguins- Buffalo Sabres 1 2,35


Co Panowie o tym myslicie?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
a.k.a. "gen.Franco"
a.k.a. "gen.Franco"
Dołączył: Jun 2005
Posty: 5,699
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Kieras
wojbest to jest temat ze jedna peffa na tydzien a to przeciez malo dla nas;p

A powiedz mi, kto by stawiał pieczątkę,
na tej, peffie peff ?

Tylu userów, to i opinii wiele.

Nie do przeskoczenia.

Dla niewierzących w Swoje umiejętności,
pozostaje jedynie liczyć,
że się dobrze wybrało,
z tego natłoku typów i przemyśleń innych.

Otóż to smile Pamietasz całkiem niedawno temu ? 90 % forum stawiało na HV bez zastanowienia tylko garstka widziała tam "zonka" i jednak...był zonk smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by Klyman
Preston North End-Leeds United - suma bramek : -2.5+ 2 1,70


Co Panowie o tym myslicie?

uważaj na ten mecz bo to może być ciężka przeprawa dla Leeds potrzebują wygranej to fakt ale tu może paść underek wink

Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 378
Fc Barcelona - Arsenal Fc - suma bramek : -2.5+ 2 1,44
T.Boe-A.Peiffer 1 1,60
Pittsburgh Penguins- Buffalo Sabres - końcowe rozstrzygnięcie 1 1,87
Noliko Maaseik-Jastrzebski Wegiel Ks 1 1,28

chyba taki kupon puszcze

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Panowie,

a co o Jadze sądzicie ?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by akagi
Panowie,

a co o Jadze sądzicie ?

under wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by gen.Franco
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Kieras
wojbest to jest temat ze jedna peffa na tydzien a to przeciez malo dla nas;p

A powiedz mi, kto by stawiał pieczątkę,
na tej, peffie peff ?

Tylu userów, to i opinii wiele.

Nie do przeskoczenia.



Dla niewierzących w Swoje umiejętności,
pozostaje jedynie liczyć,
że się dobrze wybrało,
z tego natłoku typów i przemyśleń innych.

Otóż to smile Pamietasz całkiem niedawno temu ? 90 % forum stawiało na HV bez zastanowienia tylko garstka widziała tam "zonka" i jednak...był zonk smile

ale jak cos jest peffą to powinno wejsc i trzeba wierzyc w to ze wejdzie .Jest tu wiele graczy ktorzy maja wiedze nieprzeciętną i wlasne dlatego by mozna bylo zalozyc taki temat

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
MI sie wydaje Tak : Jak Arsenal utrzyma sie mądrze przy piłce to może być różnie ... bo jeśli to Barcelona będzie trzymać piłkę to Arsenal out ... Ogólnie to chyba najlepiej zagrać over 2,5 , jak i obie strzelą ...

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
W drużynie Jagiellonii z powodu kontuzji nie zagrają El Mehdi Sidqy i Bartłomiej Grzelak, a za kartki pauzować będą Thiago Cionek i Vuk Sotirović. Śląsk natomiast będzie musiał sobie radzić bez kontuzjowanych Amira Spahicia, Sebastiana Dudka i Krzysztofa Wołczka.

Przewidywane składy:
Jagiellonia Białystok: Sandomierski - Norambuena, Skerla, Arzumanyan, Pejović - Kupisz, Ka¹ćelan, R. Grzyb, Seratlić - M. Burkhardt - Frankowski.
Śląsk Wrocław: Kelemen - Socha, Celeban, Fojut, Pawelec - Sobota, Sztylka, Kaźmierczak, Mila, Ćwielong - Ł. Gikiewicz.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dzięki - Finanz

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by priboj
MI sie wydaje Tak : Jak Arsenal utrzyma sie mądrze przy piłce to może być różnie ... bo jeśli to Barcelona będzie trzymać piłkę to Arsenal out ... Ogólnie to chyba najlepiej zagrać over 2,5 , jak i obie strzelą ...

nie ma szans jak dla mnie .... Wg lepiej pobrac handi na Barce niz jakis over bo moze byc 2:0 i bedzie klapa

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by akagi
Dzięki - Finanz

nasuwa mi sie bet ze slask nie strzeli,
ostatnie 3 mecze Jagi ze Slaskiem to 2.0, 3.0 i 2.0
obecnie bstocka obrona funkcjonuje nalezycie,
jezeli nawet nie udaloby sie wygrac
to i raczej tez nie powinni nic wpuscic do sieci

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by Finanz
Originally Posted by akagi
Dzięki - Finanz

nasuwa mi sie bet ze slask nie strzeli,
ostatnie 3 mecze Jagi ze Slaskiem to 2.0, 3.0 i 2.0
obecnie bstocka obrona funkcjonuje nalezycie,
jezeli nawet nie udaloby sie wygrac
to i raczej tez nie powinni nic wpuscic do sieci

a ja bym pocisnął Ślask x2 z róznych wzgledow a przede wszystkim ze maja dwa ciezkie wyjazdy a gdzies muszą zdobyc punkt(y) a przeciez walczą dalej o utrzymanie a maja dobry sklad jak na lige (w tym tyg jeszcze trudniejszy mecz na Legii)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
Pograłem jeszcze dwa kuponiki:

Turkey - Montenegro U19 - ov2.5
Bayern München Am. - Kickers Offenbach ov2.5
Annan Athletic - Stranraer ov2.5

+

FC Barcelona - Arsenal ov2.5
FC Shakhtar Donetsk - AS Roma ov2.5

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
moze wejsc to i to przy wyniku 0.0 :),
Jaga w ataku nie blyszczy,
brak Grosika az nader widoczny frown
Pejovic wrzuca non stop z lewej flanki,
tylko ze nic z tego nie wynika

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tylko z drugiej strony - Panowie - jeżeli Jaga chce walczyć o mistrzostwo ( a należy domniemywać, że chce ),
to takie mecze u siebie,
musi po prostu wygrywać.

Z całym szacunkiem dla Śląska,
ale bądźmy szczerzy,

to nie Lech, Wisła czy Legia.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
tylko nie zawsze "chęci" wystarczają wink

Dołączył: Mar 2011
Posty: 387
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 387
Originally Posted by priboj
MI sie wydaje Tak : Jak Arsenal utrzyma sie mądrze przy piłce to może być różnie ... bo jeśli to Barcelona będzie trzymać piłkę to Arsenal out ... Ogólnie to chyba najlepiej zagrać over 2,5 , jak i obie strzelą ...

Ale w Londynie po strzeleniu gola to Barcelona utrzymywała się dłużej przy piłce a Kanonierzy atakowali z kontry więc ja nie do końca zgodzę się że jeśli Barca będzie trzymać piłkę to Arsenal out.

Obie strzelą kursy lepsze i też się skłaniam ku temu typowi.

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
to ladnie zescie Panowie klina wbili:)
Slask nie przegra bo... przeciez walczą dalej o utrzymanie
Jaga wygra.. skoro walczy o majstra

Kto ma racje, oto jest pytanie,
pownie nalezy szukac jej po srodku,
a boisko i tak wszystko zweryfikuje

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Barca - Arsenal obie strzela @1.75 wyglada ladnie tongue

Strona 3 z 43 1 2 3 4 5 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1